Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Maniek
|24 Sty 2010|, o 18:29
[Speszjal Trejning] Lawliet
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina

Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |3 Wrz 2009|, o 18:02   [Speszjal Trejning] Lawliet

Witam Cie ja Ciebie. W temacie tym będą lądować instrukcje jak ujarzmić twojego skillzura, żeby wyglądał schludnie i ładnie jak u Spinnerpeema. Podstawą każdego domu są fundamenty, dopiero później można pokusić się o jakieś fiku-miku luksusy, jak łazienka z 3 kiblami, a na zakończenie duża szafa z dużą ilością ubrań.
Tak więc poćwicz takie cuś:

1.
Wytrenuj do perfekcji coś takiego:
Bak To FL TA Rev 12-T1 -> Pass T1-12-23 -> Double Charge 23-23 -> Warped Sonic 23-34 -> Sonic 34-23 [p][s 0.5] ~ Charge 14(Paluchy jak w Flush Sonicu) [s 0.5] ~ Pass 14-23 [s 0.5] -> Warped Sonic 23-34 -> Demons Sonic 34-12 -> Wiper Rev 12 -> Pass rev 12-23 -> Rev TW Sonic 23-34 -> [PU->PD] Pass 34-23 -> Devils Around 23-23 -> Shadow 23-34 -> Pass 34-23 -> Tw Sonic Bust 23-12 -> Pass Rev 12-T1 -> Ext TA Bust T1-12

Pozwoli ci to zgrabnie wymyślać kombinacje upiększające hardkor pomiędzy.

Więcej mi na razie do głowy nie przychodzi, poczekaj i trenuj ^^
Ostatnio zmieniony przez Maniek |20 Sty 2010|, o 15:14, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |9 Wrz 2009|, o 19:13   

A cholera wie jak to sie zwie te spready supawitowe cont x5 dzis wycisnalem :P Przy czym teraz x2 , x3 w combo probuje wsadzic ^^

Wersja HQ na YouTube

Side Spin 4,5 chyba ^^

Wersja HQ na YouTube

TA ~ Palmspin 5,0 ,ale nie wiem czy dobrze policzylem :P

Wersja HQ na YouTube

Dzis sobie to pociskalem ;9

COMIESIECZNY SPRAWDZIAN, daje wczesniej, uzgodnione z Maniulkiem ^^

Wersja HQ na YouTube

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |9 Wrz 2009|, o 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Wysłany: |11 Wrz 2009|, o 23:52   

Wersja HQ na YouTube

Dam jeszcze tu, btw. dalem na ten cosmiesieczny sprawdzian itp, a tu nic :x

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades

Maniek 
Fingers' Artist

Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |11 Wrz 2009|, o 23:56   

Eh.. Uzgodnione ze mną... Wydaje mi się, że umowa była całkowicie inna... Miałeś poczekać z nagraniem, do dnia DL... Chęć pochwalenia się znów zwyciężyła?
Ale dobra, co się stało to się nie odstanie, w sumie to nic wielkiego, jednak chciałem mieć wszystko poukładane. W nagrodę będziesz mógł nagrać jeszcze jeden film i tym razem wrzucisz go, wtedy kiedy będzie trzeba :wink:

Na temat Day sessiona już się wypowiedziałem, niestety zanim to zrobiłem, nie było jeszcze posta tutaj :wink:
Ostatnio zmieniony przez Maniek |11 Wrz 2009|, o 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Wysłany: |12 Wrz 2009|, o 00:01   

Nic nie zwycieza:

Kod:
Maniek (9-09-2009 20:11)
najlepiej poki co zrob to combo prywatne, a upublicznisz je jak bedzie czas ;)
Ja (9-09-2009 20:11)
yhm no coz :P ez Ju lisz ^^

Wiec zrozumialem to tak, ze sobie wszyscy zobaczy po DL, a JA dostanie do zobaczenia wiec nie posz bzdur, albo definiuj sie dokladniej.

"Maniek" napisał/a:
Na temat Day sessiona już się wypowiedziałem, niestety zanim to zrobiłem, nie było jeszcze posta tutaj

No ostra krytyka, takak lubie ale niestety nie konstruktywna. Nic mi to nie pomoglo, bo to ze sie powtarzalem to wiem, jednak pytanie jest takie : co moge zrobic, zeby sie nie powtarzac. A napewno to nie tylko od kreatywnosci danego czlowieka zalezy..

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades

Maniek 
Fingers' Artist

Wysłany: |12 Wrz 2009|, o 00:34   

"Lawliet" napisał/a:
Wiec zrozumialem to tak, ze sobie wszyscy zobaczy po DL, a JA dostanie do zobaczenia wiec nie posz bzdur, albo definiuj sie dokladniej.

To combo jest dla nas. Reszta forum mnie całkowicie nie interesuje.

To ma być film, w którym my mamy ocenić, czy nasze metody treningowe coś przynoszą, czy jednak cała ta zabawa w JA nie ma najmniejszego sensu. Nieskromnie, a wręcz trochę egoistycznie stwierdzę, że nasze porady będą więcej warte, niż słowa co najmniej połowy tego forum. Wystarczy spojrzeć tylko na komentarz pod Twoim MX DS- koleś prawdopodobnie napisał to co chciałbyś usłyszeć, ponieważ nie poparł swojego zdania żadnymi argumentami. Zatem jego komentarz możesz uznać za mało wartościowy..

Co prawda może do końca dokładnie się nie wyraziłem, aczkolwiek ludzie z FA przyzwyczaili mnie do tego, że nie muszę im tłumaczyć wszystkiego słowo po słowie. Są na tyle domyślni, że wiedzą, że sprawdziany są tylko i wyłącznie dla nas i trzeba spokojnie poczekać na swoją kolej. Dlatego pewnie też prawie żaden z filmów nagranych na nasz sprawdzian nie ujrzał światła dziennego.
Cóż jeśli mnie źle zrozumiałeś, pozostaje mi przyznać się do winy.

"Lawliet" napisał/a:
No ostra krytyka, takak lubie ale niestety nie konstruktywna. Nic mi to nie pomoglo, bo to ze sie powtarzalem to wiem, jednak pytanie jest takie : co moge zrobic, zeby sie nie powtarzac. A napewno to nie tylko od kreatywnosci danego czlowieka zalezy..

Nie konstruktywna? Żeby coś było dla nas konstruktywne najpierw trzeba wziąć się za wyciąganie wniosków z danej wypowiedzi. Dla ułatwienia zrobię to teraz.

Czym może być spowodowana mała kreatywność Twoich comb?
Po pierwsze polecam przeczytać jakże wartościowy post ShaiiboNa, w którym dokładnie mówi, co robić, aby uniknąć powtórzeń, aby nasze comba nie były nudne. Nie bójmy się eskperymentować. Co prawda, żeby wykręcić coś ciekawego trzeba trochę poświęcić temu czasu, ale to w punkcie drugim :wink:

Drugie- zanim przystąpimy do nagrania powinniśmy się do niego dobrze przygotować. Nie mówię już o takich sprawach, jak kąt kamerki, oświetlenia tło itp. (miałem pisać na ten temat poradnik :wink: ) Przede wszystkim przed nagraniem czegoś powinniśmy wziąć na kilka dni długopis i próbować wykręcić coś ciekawego. Bez przygotowania najczęściej kręcimy freestyle, który może być efektowny i ładny, jednakże po pewnym czasie zauważamy w kółko pojawiające się elementy, które po pewnym czasie nas nużą.

Trzecie- zdecydowanie mniej ważne, aczkolwiek warto również i o tym pamiętać. Tak jak napisałem w poście na forum głównym, zabrakło mi tego koksu, z którego jesteś znany. Spróbuj opanować choć jeden, czy dwa hardkorowe tricki na takim penie jak MX, a na pewno Twoje comba będą zdecydowanie bardziej interesują, a być może wprowadzą nawet w zachwyt :wink:

4. To tylko moje zdanie, aczkolwiek mam pewność, że są osoby, które mnie w nim poprą. Po Twojej nauce widać, że w dużej mierze skoncentrowałeś sie na bardzo trudnych, efektownych trickach, zaniedbując trochę podstawy. Ciężko było ci wykoksić coś fajnego na MXie, natomiast nie najlepsza "znajomość" podstaw nie pozwoliła na wykonanie jakiś różnorodnych, ciekawych przejść.

Mam nadzieję, że teraz krytyka lepiej trafi do Ciebie, aczkolwiek są to tylko wnioski z poprzedniej wypowiedzi :wink: Poza tym, to Ty powinieneś najlepiej wiedzieć, dlaczego Twoje combosy były mało różnorodne.

Ponadto wszelką krytykę z mojej strony proszę nie odbierać jako jakąś niechęć do danej osoby. Po prostu sam jestem przyzwyczajony do krytyki i uważam, że jest ona zdecydowanie lepszym środkiem mobilizującym niż pochwały. Dlatego też będę was krytykował, wytykał wszystkie błędy, aż w końcu staniecie się maszynami, gdzie nie ma miejsca na żadne pomyłki :mrgreen:
Zazwyczaj jest tak, że najbardziej krytykuję osoby, w których widzę największy potencjał, ponieważ staram się im jak najbardziej pomóc.

Pis&luv!
Ostatnio zmieniony przez Maniek |12 Wrz 2009|, o 00:38, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Wysłany: |13 Wrz 2009|, o 18:39   

Ok bardzo ziekuje, taka krytyka jest w mojej opini konstruktywna, jak kazdy blad jest rozdrabniany do "atomow"..

Wersja HQ na YouTube

Czy tu tipped cahrge wyglada lepiej ? troche nad tym pracowalem :P

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Wysłany: |21 Wrz 2009|, o 15:08   

Wersja HQ na YouTube

14 FL TA. Poki co czuje ze w tym momencie stac mnie na ~18. Ale musze miec motywacje w postaci MM's ktory miejmy nadzieje przebije te 14. Pod koniec chwiejnie ale hmm wkoncu nie codziennie sie 14 FL ta robi :D

Pozatym nawiazuje do gornego videa, czy tipped charge lepiej wyglada? I co sadzicie o przejsciu :

Inverse Sonic 23 - 12 ~ Pass 13 - 34 ->Pass Rev 34 - T3 -> Tipped Charge t3 -> .. cos tam dalej.

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |21 Wrz 2009|, o 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Wysłany: |24 Wrz 2009|, o 13:18   

Wersja HQ na YouTube

Nowe linkages, wiem 3 razy powtorzylem jedno przejscie to jest na 100% zle (to takie "fejkowane inverse twisted sonic rev.." takie "counter charge rev 12 pd -> ps ?" .. Pozatym pare nowych linkings.. Videa z gory czekaja nadal na opinie.

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades

FeniX 

Ręka: lewa
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |24 Wrz 2009|, o 23:16   

Jedno co, to to co Ci mówiłem kiedyś chyba na GG - przyjemniej mi się ogląda combo, w którym widzę wewnętrzną część dłoni. Musisz też pilnować się zawsze, żeby mieścić całą dłoń w kadrze w ciągu całego filmu.

Sądzę, że warto nauczyć się czegoś nowego po TF Charge rev. Patrz np. początek mojego combo na Dulka - http://forum.penspinning....p=110516#110516 Już 2 powtórzenia sekwencji tf Charge rev -> fl TA rev powoduja uczucie nudy często. Trzeba ostrożnie tego używać.
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Wysłany: |4 Paź 2009|, o 14:45   

Wersja HQ na YouTube

Praca nad stylem. Pare przesjsc stylowych. Pozatym wiecej krece lekkimi modami ala seven, jednakze nie dam nicm comba poki nie bede z niego zadowolony.

Wersja HQ na YouTube

Daje jednak to na sprawdzian ^^ Przjscie do bustow jest ohydne jednakze nie zdolalem niczego innego ostatnio wykaraskac. Krytka plox.

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |4 Paź 2009|, o 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades

Gibki 
Mistrz Polski 2011 i 2012

Kręcę od: 23 maja 2009
Ręka: prawa
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2009|, o 15:13   

WG mnie słabo wygląda to zatrzymanie na początku, chyba za długo pen był nieruchomy, to następne juz lepiej. Dalej niezłe combo. Cięzko mi cokolwiek napisać o jakości trików ale płynność bardzo dobra.. nie było zacięć. Ładne busty na koniec.

Próbowaleś eksperymentować ze zmianami prędkości itd?

http://www.youtube.com/user/MrGibki
Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Wysłany: |12 Paź 2009|, o 01:31   

Erkhm, a o mnie nie zapomnieliscie?

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades

Maniek 
Fingers' Artist

Wysłany: |13 Paź 2009|, o 20:17   

Luz, luz :wink: Już od jakiegoś czasu zabieram się, żeby coś ty skrobnąć, ale ostatnio gdy się za to zabrałem okazało się, że muszę nagle wyjść :wink:

W pierwszym combie skupię się tylko na tych "stylowych" przejściach.
Po pierwsze jeśli chcesz Tworzyć coś zupełnie nowego to w combie nie wystarczy dać na początku jakiś wygibasów, żeby dalej zakręcić tak jak zawsze. Rozumiem jednak, że zależało Ci na pokazaniu tych przejść, reszta natomiast miała być mnie ważna :wink:
Szczerze przyznam, że podobało mi się tam tylko jednak rzecz- inverse shadow, który został wpleciony i wykonany chyba idealnie :wink: Reszta kompletnie się nie klei. Przejście do początku tego obrotu w drugiej sekundzie jest tragiczne. Może gdyby było to lepiej wykonane przychylniej patrzyłbym na tego typu pomysły w Twoim wykonaniu.

Przejdźmy natomiast do drugiego już w Twoim wykonaniu comba na comiesięczny sprawdzian umiejętności :wink:

W tym nagraniu też widać "stylową" wstawkę na początku. Zdecydowanie robi lepsze wrażenie, ponieważ wykonana jest płynnie i dobrze komponuje się z dalszą częścią comba. Twisted sonic bust ~ pinkybak rev wykonany idealnie. Później o ile się nie myle są twisted sonici wykonane trzymając pena przy jednym z jego końców i... tam prosi się, żeby dać jednego busta! A najlepiej kilka :mrgreen: ! Ty dałeś natomiast inverese reverse sonica 12-23, który zresztą ostatnio chyba pojawia się w każdym Twoim combie i szczerze przyznam, że mnie coraz bardziej irytuje, ponieważ ty ciągle używasz go po to, by dynamicznie zmienić kierunek spinningu. Po pewnym czasie robi to się nudne :wink:

Ładnie wpleciony pinkbak reverse, a później bardzo dobre wykonanie neo sonica 34-T1 > tf charge > fl. TA. Naprawdę wyszło przyzwoicie.

Dalej widzimy standardowe już przejścia w Twoim wykonaniu, więc pozwolę sobie je pominąć, by jak najszybciej przejść do momentu zaczynającego się w 0:20 i trwającego mniej więcej do 0:21,5 ^^. W tym momencie trzymasz pena praktycznie na jednym z jego końców. Wygląda to trochę niechlujnie i niepewnie.
Zakończenie standardowe- kilka bustów.

Ogólnie na plus, ale postaraj się pomyśleć nad nowymi kombinacjami wypełniającymi czas między "koksami". Poza tym postaram się zadziałać coś w sprawie, żeby ktoś rozpisał Ci kilka ciekawych przejść do nauki :wink:
PTP Wymiany/Trades

Lawliet 
Mesi my waifu <3

Wysłany: |19 Paź 2009|, o 17:18   

wykminilem nowa rzecz..

Tw. Sonic bust 23 - 12 -> Shadow rev (taki sevenowy) 12 - 12 ~ midbak 1,5 cont ile wejdzie (narazie tak po 4-5 wchodza max ale raz juz 8 siadlo :D )

i jeszcze to:

Tw sonic 23 - 12 -> Tw sonic rev 12 - 24 -> pass 24 - 12 -> pass 12 - 23 -> DDevils Around 23- 23.

Moze cos dostane od was ?

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades

Maniek 
Fingers' Artist

Wysłany: |23 Paź 2009|, o 23:30   

Pamiętam, że kiedyś widzieliśmy u Ciebie problemy z sonicami reverse, więc postanowiłem przygotować dla Ciebie takiego mini combosa do nauki. Co prawda nic specjalnego, ani trudnego, jednak zawsze warto ćwiczyć niektóre elementy :wink:

sonic rev 23-34 > pass rev 34-23 > sonic clip 23-34 ~ pass rev 24-12 > sonic rev 12-23 > pass rev 23-12 > inverse sonic rev 12-23 ~ pass 13-34 > RA.

Nie wiem czy dobrze rozpisałem i czy zrozumiesz. W razie czegoś to napisz, to szajbon mi pomoże trochę ^^
PTP Wymiany/Trades

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi