Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Speszjal Trejning] Kolczak
Autor Wiadomość
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |3 Wrz 2009|, o 17:39   [Speszjal Trejning] Kolczak

Dobra, witam Ciebię, jak i innych, co podglądają ten temat. W tym temacie będziesz dostawał wskazówki jak doskonalić swój nieziemski styl, a przy tym uczyć się przydatnych i nieraz trudnych przejść. Post ten będzie aktualizowany wraz z twoim postępem, więc radzę go śledzić ;)

1.Spróbuj skopiować to kombo(na razie skoncentruj się na trikach, potem na ułożeniu palców, sraj na pena ;d).

http://www.youtube.com/watch?v=ZWy2GwT6IFo - 2:18-2:30(myślę, że nie jest uber-h4x, wystarczy trochę potrenować.)

Nauczy cię to ładnie wyginać palce, bo na razie jesteś początkujący i powinieneś się uczyć, a nie wymyślać coś zupełnie nowego(jest to bałdzo tłudne IMO). Później będziesz rozkminiał własne ułożenie, na razie wzoruj się na tym(wzoruj, a nie kopiuj ruch w ruch). No a do tego obkminisz bardzo aktualne przejścia, bo przejścia Bonkury są uniwersalne.

2. Oglądaj więcej filmów! Da Ci to więcej pomysłów, jak także pomoże kształcić twój styl. Szczególnie polecam lekturę(lol) ludzi, którzy wyginają palce - s777, Bonkura, Fratleym. Jest temat w JA z filmami epickimi - zapraszam do obejrzenia większości.

Na razie tyle. Zachęcam innych do dawania rad Kolczakowi, jak także podrzucanie mu metod treningu nad PSem.
Ostatnio zmieniony przez Maniek |29 Cze 2010|, o 12:18, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2009|, o 20:37   

uhm moj pierwszy post z filmem, i to nie dotyczący treningu... troche glupio. ale obiecalem ze nagram jedną z kmin na Kąś to nagralem, jako że do aparatu na jakis czas mam staly dostep. trening nagram jak tylko tego glupiego flicka pocisne, bo reszta już wchodzi ladnie, czasem ten neobak źle zlapie. ale macie narazie to:

jesli ktos chce poczekać na walke żeby bylo wieksze zaskoczenie to nie oglądać!!!!


Wersja HQ na YouTube
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2009|, o 20:42   

Wszystko super poza tym wymachem przy PinkyBaku. Reszta na prawdę bardzo pozytywnie. Trzymaj tak dalej. :)
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2009|, o 20:50   

Wut O_O Ale hybryda.. tosz mnie od patrzenia paluchy bola.. Wez poogladaj widea Zasso.. On potrafi combo 12 sek jako jedna hybryde dac :P
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2009|, o 21:21   

Bardzo brawo, widać duże osiągnięcia w ujarzmianiu swojego stylu! Cytując Mikulewa: "Pieką suty, pieką!~!" Iście diabelna kombinacja Soników i Aroundów bez większej zmiany pozycji dłoni - a to bardzo ważne! Czekam na skopiowane kombo Bonkury, bo mam dla Ciebie ambitniejsze zadanie. Mam nadzieję, że moje rady ci choć odrobinę pomogły.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2009|, o 16:19   

dobra jako że trzeba to trzeba. oto prezentuję większość tego co umiem z kąba zleconego mnie (jeden catch mi nie wchodzi, ten po neobaku) oraz troche fristajlo-niezło-spamo-czegoś, i finiszera który lubię.


Wersja HQ na YouTube

Od razu zaznacze co myśle że jest źle:

ten kecz TA po midaroundzie to jakas porażka z tym szarpnięciem ręką, wypadałoby sie jakoś z tego wytłumaczyć, ale w sumie niemam jak, poprostu jakoś w ostatniej chwili chyba zdecydowałem się co robić i wyszło jak wyszło...

brzydkie ruchy ręką w niektórych momentach, przy zmianie położenia ręki i przy aroundzie revie 24-24, co tam jeszcze... znacznie spowolnienie spowodowane zacięciem na końcu i troche za szybko to wszystko. No dobra starczy jak na mnie, teraz Wasza kolej mnie skrytykować ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |8 Paź 2009|, o 21:33   

Jedno jest pewne- nigdy w życiu nie widziałem osoby, której palce choć trochę przypominałyby Twoje. Na pewno jeśli chodzi o pen spinning jest to ogromnym plusem :wink:

Jednakże jako to palce narzucają w największej nam styl, na pewno znajdzie zwolenników, którzy będą kochać Twój styl, bądź będzie im się bardzo nie podobał. Przyznam szczerze, że mnie osobiście średnio się podoba, jednakże uwielbiam oryginalność i kreatywność, dlatego zawsze Twoje filmy oglądam z ogromnym zainteresowaniem :wink:

Przejdźmy jednak do comba.
Wejście poprawne, standardowe. Postaraj się jednak wykonywać Tipped Sonica bardziej dynamicznie. Ten trick odpowiednio wygląda jedynie, gdy wykonany jest z zawrotną prędkością, bądź wykonany jest bardzo wolno w stylu s777.

Następnie widzimy kolejne kombinacje Twisted Soniców, aż dochodzimy do MA... I tutaj mamy najbardziej fatalny moment całego comba, który zdecydowanie nie powinien się pojawić. Catch po MA wykonany jest z wyraźną przycinką, TA wykonane po nim daje wrażenie niepewności. Później jest dziwny ruch ręką i fl TA rev. Każdą kombinację można wykonać ładnie i stylowo, jednakże tą jest bardzo trudno, ponieważ jest kałowa sama w sobie. Staraj się wystrzegać tego połączenia!

Później widzimy poprawnie wykonaną sekwencję baków i dochodzimy do najlepszego momentu comba, czyli tych połączń passów i aroundów. Robisz to bardzo dobrze, Twoje uwarunkowania fizyczne doskonale uwypuklają te elementy. Na są "niestandardowe" tipped sonici, które bardzo dobrze pasują do wcześniej wykonanych połączeń.

Podsumowując jest bardzo dobrze, jednak ciągle w pamięci tkwi mi ten niepewny catch i jego następstwa.
Good job :cool:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |14 Paź 2009|, o 17:52   

http://www.youtube.com/watch?v=SF4aCmjY1nQ

Do nauki.
Druga rozkmina, zatytułowana jako odpowiedź. Mam nadzieję, że Cienki Ci udostępni jak tylko będzie można :wink:
Ostatnio zmieniony przez Maniek |14 Paź 2009|, o 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Paź 2009|, o 18:07   

juz to podziwiałem. ale to jest hax przypominam że wszystkie hybrydy z sonica 12-23 to u mnie totalna porażka, po miesiacach treningu udalo mi sie zrobic ledwo sonic 12-23~pass 13-34 ;/. nad side soniciem jeszcze pracuje. btw moglby ktos mi to rozpisać? bylbym wdzięczny. ;)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |14 Paź 2009|, o 18:15   

Hm.
{TW Sonic 34-13 -> Side Sonic 13-23 [p][s 1.0] ~ Pass 13-34 [s 0.5][c]} x2

Coś takiego.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |14 Paź 2009|, o 18:56   

Ode mnie masz to Kolczaku:
http://www.youtube.com/watch?v=SF4aCmjY1nQ (to drugie, ale nie obrażę się jak zrobisz też to pierwsze :D )
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |14 Paź 2009|, o 19:08   

;) . spoko, jak tylko naucze sie tego co pocisnął mi Maniek zaczne brać sie za to od Cienkiego ^^
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |6 Gru 2009|, o 22:11   

Neosonic 12-1T> fl. TA Rev T1-12>BackAround 12-1T > fl. TA rev 1T-34 > PinkyIndex BackAround 34-12

A teraz coś bonkurowego:
Neosonic 12-1T > fl. TA Rev 1T-12 > TA 12 > Flick

Chodzi mi o coś takiego jak tutaj w 0:02-0:03 http://www.youtube.com/watch?v=yixXhl347cw

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale zbrejkowałem, chociaż jestem pewien, że ta druga rozkmina jest błędnie rozpisana ;d
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2009|, o 20:10   

spr

No to ja sorry że nie wczesniej ale brak neta do dziś tak na prawde z przerwą na przedwczorej.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kolczak |28 Gru 2009|, o 20:12, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |29 Gru 2009|, o 17:59   

No czema.

Sonic rev 12-23 -> MA 23-23 -> Pass rev 23-12 -> Rev TW Sonic 12-23 -> Rev Inv TW Sonic 23-34 -> RA 34-34 [PU->PD] -> Pinkybak rev 34-34

Jou.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl