Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|21 Maj 2013|, o 18:01
Historie z zycia, zabawne sytuacje itp :D
Autor Wiadomość
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:14   Historie z zycia, zabawne sytuacje itp :D

no to jak w temacie piszcie wszystkie zabawne historie ktore wam sie przytrafily zwiazane z PS

no to bedzie ciezko ale zaczne :D

ja mialem taka zabawna sytuacje ze bawiac sie dlugopisem na lekcji chcialem go podrzucic, odbic , zlapac. W momencie odbicia dlugopis niespodziewanie zmienil swoja trajektorie lotu i przelecial no doslownie cm przed oczami biologa, dostalem wtedy najciekawsza uwage w moim zyciu :D :

"bawi sie dlugopisem, stwarza zagrozenie dla innych" <lol>
PTP Wymiany/Trades
 
 
bulvers 
Użytkownik

Kręcę od: Luty 07
Ręka: Prawa
Wiek: 35
Posty: 225
Skąd: Łomża(obecnie W-wa)
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:19   

U mnie to samo :) Cwiczylem jakiegos sonica i tarfilem facetke z angola w zoladek. Usmiechnela sie, podniosla pena i oddala mi go :D :D :D Do kitu nauczycieli macie :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:22   

Buhaha wchodze z Rarka do sklepu w poszukiwaniu gripow i gadam cos z typka i w koncu palnelem "a bo my tu tylko takich gumek z dlugopisow szukac przyszlismy" xDD Rarek potem powiedzial ze po zadne gripy ze mna nie idzie:D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:25   

A mi tam nauczyciele "nie zongluj" mowia. :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
pite
Użytkownik

Posty: 201
Skąd: Siedlce
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:27   

Jak bylem maly to wsadzalem smoczek do kieliszka z winem B)

Jezdze na deskorolce , a jakas stara babka krzyczy , zebym nie jeĹşdzil , bo sobie polame nogi , bede mnie poĹşniej bolaly itp. Taki deskorolkowy standard.

Edit: Krupek- nie dziwie sie Rarce :)
_________________
War... War Never Changes
Ostatnio zmieniony przez pite |30 Kwi 2007|, o 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Aragon77 
Użytkownik

Kręcę od: 28.02.07
Posty: 136
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:29   

U mnie na polskim co chwile "zostawisz to i sie wreszcie weĹşmiesz za pisanie" xD,
Ale tak ogolne to nie bylo jakiejs hardkorowej akcji xD,

Kruper <rotfl> MOCNE :D ! :]
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:29   

hehe no z gripami to tak jest wchodze do sklepu 20 min. ogladam dlugopisy
a ludzie gapia sie jak na debila ktory nie potrafi sie zdecydowac jaki dlugopis sobie kupic :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
bulvers 
Użytkownik

Kręcę od: Luty 07
Ręka: Prawa
Wiek: 35
Posty: 225
Skąd: Łomża(obecnie W-wa)
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:32   

Chyba wiekszkosc z nas tak ma :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
pite
Użytkownik

Posty: 201
Skąd: Siedlce
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:34   

Dostalem z banki od doroslego goscia na koloniach B)
Rozmowa:
Gosc jedzie rowerem "Mistrzu , moze sie bys odsuna"
Ja "Wal sie"
Gosc sie zatrzymuje " To do mojej zony bylo?"
Ja "Nie , do pana"
I bec! B)
_________________
War... War Never Changes
PTP Wymiany/Trades
 
Raziel 
Użytkownik


Kręcę od: 20 listopada 2006
Ręka: Prawa
Wiek: 34
Posty: 323
Skąd: Belgia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 22:52   

a ja wchodzilem do klasy i nauczyciele mi piurnik zabierajali i zawsze wymowke mialem ze nie bede mial czym pisac to odawali... a teraz jak to powiem to odpowiedz jest zawsza taka: '' jak bedzie trzeba cos pisac to ci dam dlugopis ''
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |30 Kwi 2007|, o 23:37   

Nie wiem, czy ktos pamieta, ale wspominalem swego czasu o ciekawej historii zwiazanej z penspinningiem w wakacje. Troche dlugie, ale warto przeczytac, bo nieczesto sie takie cos zdarza. ;)

Jakos tak wyszlo, ze zostalem wkrecony w "wycieczke" na Slowacje, na cieple wody. Wiekszosc autokaru to w sumie byli jacys emeryci i emerytki, kilka tylko mlodszych osob. No i po wyjsciu z tych basenow ruszylismy autobusem i troche przed granica zatrzymalismy sie przy sklepie. Wiekszosc ludzi poszla kupic troche alkoholu (glupie wrazenie mialem, jakby niektorzy tylko po to jechali tam XD), ja siedzialem przy oknie w autokarze. Wtedy chyba cwiczylem sonici sobie. Krecac popatrzylem w lewo, za okno i zobaczylem, ze obok naszego autobusu stoja jakies 3 inne. W tym najblizej nas byla mlodziez z korei/japonii/innego azjatyckiego kraju (niepotrzebne skreslic). Troche sie posmialem z kolesia, ktory pizzy nie mogl wniesc do autobusu bo pudelko bylo za szerokie. Potem przestalem sie rozgladac i krecilem dalej. Az do momentu, gdy poczulem, ze ktos sie na mnie patrzy. Spojrzalem w lewo, a tam, ze tak to ujme, zenska czesc autokaru przylepiona do szyb sie na mnie gapi. Troche speszony odwrocilem wzrok i krecilem dalej. Po chwili odwrocilem sie znow w ich strone i zobaczylem, ze jedna z nich cos pisze na kartce. Gdy skonczyla pisac, odwrocila ja i mym oczom ukazal sie wielki napis "YOU ARE PRO!". Rozwalil mnie ten motyw jakos i sie smiac zaczalem. Wtedy mi zaczely pokazywac, zebym patrzyl na ostatnie siedzenia ich autobusu. Spojrzalem na tyl, a tam dziewczyny na szybach pisaly "I love you". Odjezdzajac wszyscy przylepieni do szyb machali mi, machajac rowniez kartka, o ktorej pisalem wczesniej. Akcja byla niesamowita. ^^
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |1 Maj 2007|, o 00:17   

Fajnie miales, co, FeniX? :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
przemo 
Użytkownik


Kręcę od: I 2007
Ręka: prawa
Wiek: 33
Posty: 659
Skąd: Częstochowa/Wrocław
Handel: 100% (+63, 0, 0)
Wysłany: |1 Maj 2007|, o 00:55   

ja ostatnio na lotnisku mialem fajna sytuacje
polozylem plecak z penami w srodku do przeswietlania bagazu podrecznego ( no, 2,5h bez dlugopisow bym nie wytrzymal) i celnik wyjal wszystkie, a nawet rozczepil Compirata :lol: i pytal co to jest. nie widzialem co mu sie wyswietlilo na tym ekraniku, ale chyba zelowe dlugopisy wygladaja jak jakies plyny, a tego na poklad wniesc nie mozna. Ale na szczescie udalo mi sie wniesc wszystko :D teraz mam wiekszy problem bo w drodze powrotnej bede musial pewnie to samo Angolom tlumaczyc :]

a wczesniej sobie siadlem na krzeselkach jeszcze przed odprawa i czytajac gazete krecilem RSVP/Sunburstem MX, nagle poczulem wzrok kilku ludzi, odwracam sie w obie strony i ludzie sie nagle odwracaja ode mnie i sie smieja :P potem juz sie nie patrzylem na nich zeby sie rozkoszowali moim poziomem krecenia B) ale mi nikt nie napisal karteczki "I love you" :P :(
_________________


ぼんくら R.I.P.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |1 Maj 2007|, o 07:58   

do mnie baba na historii podchodzi bierze kijek i taki tekst "co ty tu masz?" i taka zadziwiona, pokazalem charge a klasa juz nie szpanuj - zazdrosniki pierzynskie ;]
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
Raziel 
Użytkownik


Kręcę od: 20 listopada 2006
Ręka: Prawa
Wiek: 34
Posty: 323
Skąd: Belgia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |1 Maj 2007|, o 09:10   

ja probowalem nauczyc nauczycielki z matmy penspinningu :D umie juz TA XD
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl