Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
2 FORUMOWE ZAMÓWIENIE Z PENDOLSY
Autor Wiadomość
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |29 Sie 2009|, o 08:31   2 FORUMOWE ZAMÓWIENIE Z PENDOLSY


Oceny wymian z tym uytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
98,16%+1601-2

2 FORUMOWE ZAMÓWIENIE Z PENDOLSY


Witam wszystkich forumowiczów. Postanowiłem zrobić 2 zamówienie i jak poprzednie doprowadzić je szybko i sprawnie do końca. Zamówienie z internetowego sklepu PENDOLSA

Nie ma żadnych limitów na ilosc penów lub ilosci użytkowników jaka może zamówić.

Jeśli cos zamawiasz to jednocześnie godzisz sie na ten regulamin :

1. Kurs dolara będzie trochę wyższy z powodu płacenia za pen-y z paypal-a (paypal bierze prowizję dla siebie zawyżając kurs)
2. Koszt przesyłki jest dzielony przez wszystkich użytkowników.
3. Do kosztów penow nalezy doliczyc 4 rzeczy : przesylke z Pendolsy do mnie, przesylke do Was, cło(patrz punkt 4) oraz prowizje ktora wynosi 10 % od kwoty wszystkich penów jakie zamawiacie.
4. Cło: to 25% od kwoty penów jaką zamawiacie. Ale cło może nie być, postaram dogadać się z Mr.Isc żeby na paczce wpisał np 30$ a nie jak ostatnio 150$ i dlatego urząd celny się doczepił. Będę zbierał od razu na cło bo nie chcę robić zamieszania jakie spowodowane było przy ostatnim zamówieniu. Jeszcze raz przepraszam ale to nie moja wina tylko celników którzy nie precyzyjnie podali kwotę cła. Jeśli cła nie będzie pieniądze zostaną zwrócone.
5. Zamówienia zbieramy do 15 Września 2009 r.
6. Gdy ktos sie wycofuje z zamowienia wygasza post. Po 15 Września nie można się wycofać.
7. Limit Podpisów mrs.isc na osobe wynosi 5 sztuk, to że znaczy za darmo nie znaczy że można brać po 20 :) .


Gdy zamówienie zostanie zebrane, dam wam 8 dni na wpłacenie pieniędzy( jak ktos będzie wpłacał pieniądze to niech ruszy dupe i wplaci a nie czeka na ostatni dzwonek , Najlepiej by było gdyby pieniądze zostały wpłacone już 16.09 wtedy nie ma możliwości żeby pieniądze nie doszły przez te 8 dni) Po wpłaceniu pieniędzy każdy który zamawiał proszony jest o wysłanie wiadomości email na ten adres: markius94@gmail.com z tematem Nick-Adres a w treści podanym adresem. Po zebraniu pieniędzy wysyłam je na paypala, z paypala na paypala Mr.Isc on pakuje i wsyła peny. Jeśli wszystko będzie ładnie jak wtedy peny dojdą w tydzień. Potem ja je sotrtuje, adresuje koperty i ide robić kolejkę na poczcie :D

Uwaga: Składając zamówienia do każdej rzeczy proszę dodać link do towaru na stronie http://penspinstore.com/.

Robimy to tak: [ U RL = tutaj link produktu ]dokładna nazwa jaka widnieje w sklepie [ / URL] obok każdej jednej rzeczy cena danego przedmiotu a na dole zliczone koszty wszystkich przedmiotów
*niektóre spacje trzeba usunać

Jednym słowem proszę robić tak jak zrobił to Alchemist taka forma jest dobra i prosił bym o dostosowanie swoich postów.


GDY ZAMAWIAĆIE COMSSY NP ZA 6 $ TO DOSTAJECIE WSZYSTKO CO JEST NA FOTO, WYJATKIEM SĄ PENY W PDS PEN CASE ORAZ HGG, SUNBURSTY ETC
[size=18][/size]
Ostatnio zmieniony przez Markius |13 Wrz 2009|, o 18:17, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |26 Paź 2009|, o 19:15   

Czekam na pczkę.
PTP Wymiany/Trades
 
 
PaoK 
Użytkownik


Ręka: Left
Wiek: 32
Posty: 139
Skąd: Bolesławiec
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |31 Paź 2009|, o 18:40   

Cytat:
najpozniej ale to najpozniej beda pod koniec pazdziernika


masz juz paczke?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |31 Paź 2009|, o 19:04   

Wlasnie jeszcze jej nie ma :(
PTP Wymiany/Trades
 
 
mst3 
Użytkownik

Kręcę od: 12.08.2009
Ręka: Lewa
Posty: 27
Skąd: Z netbooka
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |4 Lis 2009|, o 15:02   

I jak?? Doszła?? :twisted:
PTP Wymiany/Trades
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |4 Lis 2009|, o 16:51   

Nie, nie wiem co jest przyczyna. moglo sie zdazyc ze paczka zaginela albo podczas przesylki sie otworzyla czy cos i moze dlatego tak dlugo trwa
PTP Wymiany/Trades
 
 
zloty 
Użytkownik


Kręcę od: 22.04.2009
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Łobez
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |9 Lis 2009|, o 23:03   

jestem już bardzo zniecierpliwiony. Paczka miała być maksymalnie po koniec października. Jest 9 listopada i jak podejrzewam paczki nie ma nawet u Ciebie a gdzie tu do nas :P . Masz jakieś wieści ?
_________________

PTP Wymiany/Trades
 
 
Uki 
Użytkownik


Kręcę od: Wrzesnia / 09
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 82
Skąd: inąd bowiem wiem
Handel: 100% (+115, 0, 0)
Wysłany: |10 Lis 2009|, o 20:04   

Dolaczam sie do pytania.
_________________
Kręcę więc jestem.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Edi 
Użytkownik

Ręka: prawa(right)
Wiek: 31
Posty: 14
Skąd: knurów
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |13 Lis 2009|, o 16:06   

JA RÓWNIEZ i mówie otwarcie że chce zwrot kasy jeżeli paczka nie przyjdzie daje jeszcze tydzieni od tego posta potem chce zwrot kasy sory za długo to trwa!!!!
_________________
live is brutal and pełen zasasadzkas and kopas w dupas^^
PTP Wymiany/Trades
 
PaoK 
Użytkownik


Ręka: Left
Wiek: 32
Posty: 139
Skąd: Bolesławiec
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |13 Lis 2009|, o 16:31   

Edi nie spinaj sie tak, nie wierze ze zalezy Ci az tak na czasie ze 2 tyg. spoznienia to dla Ciebie juz za dlugo. Na tym forum bywaly wieksze spoznienia, wiec nie masz powodow do nerwow. Markius zawsze dostarczal punktualnie zamowienia, dlatego lekkie spoznienie mozna mu wybaczyc, a pewnie i tak to nie jest jego wina tylko sklepu lub tych co paczke dostarczaja. Wyluzuj troche.
Ostatnio zmieniony przez PaoK |13 Lis 2009|, o 16:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |13 Lis 2009|, o 17:42   

Edi wez sie ogarnij. myslisz ze to wina Markiusa ze paczka nie dochodzi? cos sie widocznie stalo. nigdzie w regulaminie nie bylo napisane ile to bedzie trwalo. trzeba byc cierpliwym.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ciesloczek 
Użytkownik


Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 83
Skąd: Sandomierz
Handel: 100% (+38, 0, 0)
Wysłany: |13 Lis 2009|, o 20:13   

Co jak co ale jakas wiadomosc ze strony Markiusa by sie przydala, bo lud sie niecierpliwi.
Nawet zle informacje sa lepsze niz zadne.
Ostatnio zmieniony przez Ciesloczek |13 Lis 2009|, o 20:14, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |15 Lis 2009|, o 21:09   

Dobra piszę tego posta.

Od razu proszę nie spamić ciągle :D .

Paczka jak się okazało była już w Polsce!!! Ale były problemy z paczką. Brak jakiś dokumentów przy niej/otworzyła się. I paczka wróciła do pana z pendolsy.

Oczywiście pisałem do pana z pendolsy, że paczki jeszcze nie ma i co z nią się dzieje. Dostałem od niego info tydzień po tym jak odebrał paczke!!! , że paczka wróciła do niego.

Zapytałem się go kiedy wyśle tą paczkę, jeszcze odpowiedzi nie dostałem. Spowodowane pewnie jest to tym, że będzie on musał wybulić kase z kieszeni za przesyłkę znowu do mnie a to jest jakiś koszt 200zł. Cierpliwie czekam na jego odpowiedź.

Postaram się o to by wasze zakupione przedmioty doszły do was jak najszybciej, a najlepiej będzie jak dojdą do świąt.

Przepraszam, że tak wyszło. Obiecuje, że w kolejnych zamówieniach to się nie powtórzy :) .


Dodam jeszcze coś, on to do mnie wysyłał przesyłką jakąś szbyką. A jak z polski do niego mieli odesłać to wybrali normalną przesyłkę i dlatego ta paczka tyle do niego szła
Ostatnio zmieniony przez Markius |16 Lis 2009|, o 07:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |15 Lis 2009|, o 23:11   

"Markius94" napisał/a:
Dostałem od niego info tydzień po tym jak odebrał paczke!!! , że paczka wróciła do niego.


tępy japończyk/koreańczyk/chinol czy czym on tam jest -.-

Warn
Maniek
Ostatnio zmieniony przez Maniek |16 Lis 2009|, o 10:57, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |24 Lis 2009|, o 11:17   

Coś wiadomo? :f
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
mst3 
Użytkownik

Kręcę od: 12.08.2009
Ręka: Lewa
Posty: 27
Skąd: Z netbooka
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |2 Gru 2009|, o 19:08   

Ktokolwiek widzial (slyszał :facepalm: ) ktokolwiek wie?
Jak tam z zamówieniem, będzie przed swiętami?
:sad:
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl