Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
SFColor
Autor Wiadomość
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2009|, o 15:59   SFColor

Witam, chciałbym wam pokazać mojego najnowszego i najlepszego, jak do tej pory, moda.

SFColor
Sailor Fibra COLOR



Długość: 20.5cm
Waga: Podobna do ayatoriego. Nie mam możliwości zważenia moda, ale mniejwięcej Metal Comssa < SFColor < Ayatori (chyba ;p)
COG = ok. 0.5cm (nawet mniej) w strone capa







Do złożenia potrzebujemy:



Od lewej:
3x o-ring (penwish special ring) (Zdaje mi się że opcjonalne, ale może coś zmieniać)
1x Sailor/Reynolds Gel Wave
1x Fibracolor
1x Signo wersja tipowa
1x CT/M&M/KT (Nie mialem całego pena)







Z części:



Od lewej

3x o-ring
1x Sailor/Reynolds Gel Wave grip
1x body Fibracolor
1x cap Fibracolor
1x tip Signo
1x Cap CT/M&M/KT (na zdjęciu CT)
1x Cap Sailor/Reynolds Gel Wave







1. Capa Fibracolor zakładamy na body, zakładamy na body jeden o-ring po stronie capa.




2. W capa CT/M&M/KT wkręcamy Signo (powinno się trzymac bez niczego dodatkowego, trzeba go mocno wkrecic) i zakładamy na nie gripa, pociętego i przegrodzonego o-ringami (dwoma). Ja pociąłem jak w KT a zamiast szarych stripów Sailora dałem o-ringi.




3. Bierzemy capa Sailora i uwalamy clipa przy samym "rdzeniu"






4. Zakładamy capa CT ze strony "niecapowej", a Sailora wciskamy na capa Fibracolora.




5. Bierzemy coś wąskiego i wciskamy o-ringa miedzy capa Sailora, a body/capa Fibry (zależy jak mocno wciśniemy).

Koniec, mamy gotowego moda!










Komentujcie moda i jeśli ktoś złoży toto coś to niech napisze tutaj jak się kręci :)
Ostatnio zmieniony przez inVerso |11 Lis 2009|, o 13:30, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wikam 
Użytkownik


Kręcę od: z przerwami
Ręka: Bardziej prawa
Wiek: 28
Posty: 135
Skąd: lublin
Handel: 50% (+2, 0, -2)
Wysłany: |26 Sie 2009|, o 16:26   

hehe ostatnio coś podobnego złożyłem i mi takimi modami kręci się super..
teraz się na Sunburst MX przerzucam i całkiem nieżle mi idzie

Mod mi się podoba tylko że cap sailora mi nie pasuję : ocena 4.5/6
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Viko 
Użytkownik


Wiek: 26
Posty: 25
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |4 Kwi 2010|, o 15:19   

tip signo jest troszku cięższy od g1 więc wydaje mi się że cały zrobiony przód jest cięższy od tyłu:D zastąpił bym tego capa PM gelem 2020 i do srodka wlozyl bym tipa g1 i signo a na przód FC grip matica :D wtedy by sie lepiej krecilo ;D
PTP Wymiany/Trades
 
Enigma 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: LENIWA
Wiek: 30
Posty: 267
Skąd: Biała Podlaska
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |5 Kwi 2010|, o 10:50   

Mod cud miód jego kolorystyka i ogólny wygląd bardzo mi się podoba tylko gdybyś tak jeszcze starł te napisy na body to by było pięknie ale ogółem modzik bardzo ładny. Czekam na kolejne twoje projekty POZDRO :)
_________________

KRĘCĘ, BO TO MNIE KRĘCI
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl