Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Twisted sonic
Autor Wiadomość
Wu 
Użytkownik

Kręcę od: 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2009|, o 12:24   Twisted sonic

Chodzi mi o trik twisted sonic ... Nie jestem do końca pewien czy to fundamental :?: więc jak co prosze o przeniesienie ... Chodzi o to że jak robie charga i mam zamiar przełożyć go na palce 12 to gdy zginam Index charg mi się zatrzymuje i powoli przekładam go pass'em na palce 12 , a wiadomo ze nie do końca o to chodzi , a liczy się szybkość , ale nie poddawałem sie myslałem że na początku jest tak a dopiero póżniej przychodzi szybkość . No i niestety nie przyszła . Sądze że moim błędem jest to że nie umiem kręcić charga jak zginam index i chciałbym się zapytać jak wy ćwiczyliście twisted sonic :???: [/b]


WIELKIE DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI ;D
Ostatnio zmieniony przez Wu |26 Sie 2009|, o 16:09, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
InTeR 
Użytkownik


Kręcę od: Dzisiaj
Ręka: Prawa
Wiek: 24
Posty: 1
Skąd: Krościenko
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |30 Cze 2010|, o 16:19   

Macie :)

http://pl.youtube.com/watch?v=kxvmtj5Kt6g
Ostatnio zmieniony przez InTeR |30 Cze 2010|, o 16:32, w całości zmieniany 6 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
tajner 
Użytkownik


Posty: 15
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |11 Sty 2012|, o 22:03   

mi on zajął jedną godzinę lekcyjną ( dokładnie J.Polski xD ) chyba najważniejszy jest timing bo w czasie charge`a trzeba w dobrym momencie złapać długopis w 1-3 , ja ogólnie robie w 2-3 jeden obrót i podczas drugiego zrzucam go na 1-2 :)
_________________
tajner
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl