Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce
Autor Wiadomość
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2009|, o 17:47   Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce

Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce

co takiego zrobiłeś, co robisz i co będziesz robił by rozszerzać tą dyscyplinę w Polsce ?

Po wielu dyskusjach oraz postach jakie czytałem na naszym forum, doszedłem do wniosku, że czas przestać gadać! należy coś robić! By przyczynić się do rozwoju pen spinningu w Polsce. Temat ten powstał po to by, każdy kto go właśnie czyta w swojej głowie stworzył jasne cele i zamierzenia:
"co JA mogę zrobić by powiadomić świat, że jest coś tak fantastycznego jak pen spinning?!.


Jak już zapewne wiecie nie jeden raz promowałem PS w mediach
do całej listy udanych i mniej udanych występów dodaję jeszcze wczorajsze spotkanie.

Spotkanie to odbyło się 01.06.2009
Na "dzień sportu" zaprosiła mnie pani dyrektor z ZSP w Giebułtowie
na tzw. "Spotkaniu z mistrzem" na którym poruszyłem przede wszystkim takie tematy jak:
• Co to Pen Spinning?!
• Historia pen spinningu (w Polsce i na świecie)
• Rozwój pen spinningu w Polsce (występ Polaków na World Cup 2008)
• moje własne sukcesy
• występy w mediach
• kilka słów o meetingach (PS to nie tylko długopisy, ale cała otoczka, ludzie i forum)

w całej prezentacji, nie zabrakło reklamy PPP, (co chwila przytaczałem link do portalu)
Prezentacja była o tyle przyjemna, że miałem dostęp do rzutnika :roll: więc ze swojego laptopa puszczałem mi. "PPP Promo", "GPC&PPP" collaby, Meeting Kraków w Galerii Kazimierz" etc.

Nie byłem jedynym "mistrzem" był jeszcze kumpel z klasy, który ćwiczy sztuki walki ostatnio nawet złoty medal, chyba ze szczecina dostał, miał być jeszcze jeden gość, ale go zabrakło ;P (możliwe, że całość będzie w powiatowej gazecie opisane, bo dyrektorka zrobiła dłuższą notkę i wysłała.

kilka fot z tego wydarzenia:





zapraszam do dyskusji, planowania oraz chwalenia się zrealizowanymi planami, mam nadzieję, że temat szybko nie wygaśnie. :mrgreen:



jeżeli temat jest w nieodpowiednim miejscu bardzo proszę o jego przemieszczenie
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zychu 
Użytkownik


Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 29
Posty: 21
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2009|, o 19:06   

Jak reklamuję penspinning? No cóż - niezbyt hucznie, ale zawsze ^^ Na NK wpisałem sobie w aktualnych zajęciach jako hobby, czasem wrzucę link do jakiegoś collaba w opis na GieGie, no i przede wszystkim kręcę tak często jak to tylko możliwe. W tramwaju, autobusie, na ulicy, ofc w szkole. Sukcesy jak na razie niewielkie... 3 osoby z klasy się TA nauczyły, z tego jedna jeszcze infinity, charge i niezbyt płynnego FP. Ale przynajmniej wszyscy już wiedzą, że jest taki sport (choć niektórzy usilnie nazywają go "wymiatanie kijaszkiem" xD). Nawet ostatnio jak kumpel sobie na przerwie w kendamę grał (też taki sport manualny - zainteresowanych odsyłam do googli) to przechodziło dwóch gości i taki dialog:
- lol co to?!
- pewnie coś jak penspinning...
także promocja robi swoje :P
No i jeszcze każdemu kto się spyta co to, podrzucam linka do portalu :)
PTP Wymiany/Trades
 
agilus 
Użytkownik


Kręcę od: I 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 198
Skąd: DDZ
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2009|, o 19:32   

Jak już kiedyś pisałem wraz z Enterem prowadziliśmy przez rok warsztaty które niestety po wakacjach umarły :( czemu... z przykrością musze oznajmić że przez atmosfere jaka panowała na forum (czy dalej panuje tego nei wiem, nie zaglądam ostatnio często).No ale

prowadziłem warsztaty "pen spinning" przez rok i musze przyznać że uzbierała sie spora grupka osób która sie całkiem fajnie wkręciła i była na poziomie bakfall, kilka rodzajów shadowów itp tricki :) W szkole również otworzyłem kółko przy pomocy nauczyciela, ogłoszenie szło po wszystkich klasach :) kilka osób się zjawiło ;) Bardzo bliskie powodzenie było ulotek i plakatów o warsztatach i spotkaniu czołówki penspinerów polskich (lecz do spotkania nie doszło).

Reasumując u mnie w szkole jak i w mieście o pen spinningu słyszał już każdy :)
pozdro
_________________
Problem z komputerem ? sprawdź
PTP Wymiany/Trades
 
 
PaoK 
Użytkownik


Ręka: Left
Wiek: 33
Posty: 139
Skąd: Bolesławiec
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2009|, o 20:47   

Jak ja promuje penspinning w Polsce? Hmm...ciezko powiedziec, pewnie tak jak wiele innych osob, poprzez pokazanie calej klasie co to jest penspinning i przekazanie adresu do ppp. Jezeli ktos chce to sobie zajrzy i moze sie wkreci, ponadto dwoch kumpli juz nauczylem TA, backarounda i sonica ;P Narazie podchodza do penspinningu dosc sceptycznie ale kto wie moze za jakis czas chociaz jedna osoba zainteresuje sie na powaznie penspinningiem. Jezeli ktos by chcial zrobic ze mna wywiad do gazetki to oczywiscie ze owego udziele, ale sam sie pchac nie bede. To tyle ode mnie ;] Pzdr.

PS: Gumix, co to za typek na tych fotkach? xd
_________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"



PTP Wymiany/Trades
 
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2009|, o 21:10   

Well jakby doszły już koszulki (nie ,to nie pretensje do gienia) to by w szkole sie fajnie promowało ;p Na wakacjach też w tej koszulce sie bede bujał więc ktoś zawsze zauważy i sie kogoś nowego na ppp ogarnie
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2009|, o 21:42   

A ja? No jak każdy :P kręcę gdzie się da, pokazuje znajomym, w klasie mało kto nie potrafi choćby fundamentali, chociaż nikt oprócz mnie i Myszy nie wkręcił się bardziej.
Of kors w internecie często gdzieś o PS napomykam itp...

A no i jeszcze jedno :P mam za sobą dwa artykuły w gazecie i przy okazji [jako ze nic się tego dnia nie działo] powiedzieli o jednym w wojewódzkim przeglądzie prasy :P


Gdzieś już to pisałem, ale: nie bójcie się sami pchać do mediów! Niech każdy się dowie co to znaczy Penspinning! ^^
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2009|, o 20:47   

Może nie w Polsce, ale podczas pobytu w Pradze siadłem gdzieś przy panoramie miasta i zacząłem kręcić. Ludzie fajnie się uśmiechali, nagrywali filmiki itp. Zajefajnie ^^
Potem dam filmiki z Pragi :]

W Polsce, hmm... Chodzenie po mieście / jazda tramwajem / etc. kręcąc CYLem wystarczy?
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
domek 
Użytkownik


Ręka: druga
Posty: 13
Skąd: Otwock
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2009|, o 20:48   

Dziś z Renkawem na godzinie wychowawczej mówiliśmy o pen spinningu :)
PTP Wymiany/Trades
 
Acade 
Użytkownik


Wiek: 31
Posty: 112
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2009|, o 21:31   

Ja mam spółkę promującą wraz z Maredem.
Udało nam się wbić na audycję w radiu Łódź na temat penspinningu.
Poza tym próbujemy nakłonić jak najwięcej osób z okolic Łodzi do kręcenia, organizujemy dużo meetingów(może aż za dużo^^), gdzie chcemy innym pokazać , że nie trzeba być koksem by czerpać z radość z kręcenia długopisem.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |5 Cze 2009|, o 21:47   

1. U mnie w szkole był taki jakby "Mam Talent" i moje klasa mnie wybrała żebym pokazał PS no i pokazałem całej szkole :P Niestety nie wygrałem, wygrała jakaś deska z 'talentem śpiewackim' : |

2. Na godzinie wychowawczej opowiadałem o PS.

3. Byłem w Linii Otwockiej z PSem.
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
PTP Wymiany/Trades
 
 
LesnyDziad 
Użytkownik


Kręcę od: 24.05.2008
Ręka: która (ka)lecz
Wiek: 29
Posty: 312
Skąd: Kielce
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |6 Cze 2009|, o 13:16   

Szkolne 'mam talent'. Wygrałem. Całego Liona. Nie pokażę filmiku bo to było dawno i nieprawda, byłem wtedy młody i mądry, acz mniej mądry niż teraz. Występy publiczne jakby podkreślają, że PS to nie jest coś dla zwykłego śmiertelnika, dlatego jestem im lekko przeciwny.
_________________

'Chcę złapać i zjeść wszystkie Anyballe!
Kręciłem Rushonem, kiedy Ognek srał w pieluchy.

PTP Wymiany/Trades
 
 
Rafik 
Użytkownik

Kręcę od: II2008
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 459
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |6 Cze 2009|, o 13:29   

Mnie tam nie zależy za bardzo na rozpowszechnieniu tego na siłę i wydaje mi się, że jeżdżenie na meetingi (tym samym zwiększanie liczby osób = powiększanie publiczności) wystarczy dla takiego kogoś jak ja.
Oczywiście też chodzenie sobie po mieście, jeżdżenie autobusami i tramwajami - temu wszystkiemu towarzyszy kręcenie :D a czy ludzie się patrzą i czy powiedzą znajomemu co zobaczyli to już nie mój biznes.

Ale nie bójcie się, jak jakaś ładna pani z mikrofonem się do mnie przyczepi i poprosi abym powiedział coś o tym machaniu, to powiem ^^.
PTP Wymiany/Trades
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |6 Cze 2009|, o 14:55   

"Karolnovy" napisał/a:
Może nie w Polsce, ale podczas pobytu w Pradze siadłem gdzieś przy panoramie miasta i zacząłem kręcić. Ludzie fajnie się uśmiechali, nagrywali filmiki itp. Zajefajnie ^^
Potem dam filmiki z Pragi :


Nie myśl ,że ty jedyny rozpowszechniłeś kręcąc długopisem w Pradze.
Ja też byłem pod koniec marca tego roku i kręciłem i sporo ludzi się gapiło a szczególnie w McDonaldzie. I jeszcze byłem w Dreźnie będzie filmik ale czekam aż kolega przegra klipy od trzech miesięcy...
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |6 Cze 2009|, o 14:56, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
MarQ 
Użytkownik


Kręcę od: Grudnia 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 135
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |6 Cze 2009|, o 19:43   

Ja mam w nowo otwartej, jeżeli można tak powiedzieć, gazetce szkolnej własny dział poświęcony pen spinningowi. Opisałem jak narazie historie PS i jednego fundamentala(TA).
Już jedna osoba zaczęła kręcić ale na forum jeszcze jej nie ma.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Malfroy 
Facepalm Artists


Kręcę od: luty 09
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 464
Skąd: Bytom
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2009|, o 10:33   

Przede wszystkim kręcę gdzie tylko mogę, całą klasa i przynajmniej 3/4 szkoły wiedzą co to penspinning :]
Kiedyś widziałem na forum ankietę "co Was bardziej zadziwia: speedcubing czy penspinning". Jak ktoś wtedy słusznie zauważył wyniki nie będą wiarygodne, jeśli się to zrobi na forum penspinningu, więc zrobiłem 2 takie ankiety na innych forach. Nie wiem czy filmy, które dałem dobrze oddają idee penspinningu i speedcubingu, ale przynajmniej kilka osób napisało "fajne jest te kręcenie długopisem, będę musiał spróbować". Może komuś uda się w tym wytrwać dłużej :]
http://www90.hattrick.int...2974597&n=1&v=4
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=213374

Tyle ode mnie ;P
_________________
nie waznei kro jakr kricnei kwazne ktoj jakimim jestr czloikiwiekiem!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl