Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Super Flash
Autor Wiadomość
Furma 
Użytkownik


Kręcę od: Pażdziernik 2008
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 276
Skąd: Racibórz
Handel: 84,62% (+11, 0, -2)
Wysłany: |16 Sie 2009|, o 23:39   Super Flash

Jou!
Masz za dużo capów Duraflashy? zatyczki Super Pirata są wszędzie? A więc to mod dla Ciebie! Tak, do Ciebie mówie... nie obracaj się, Ty!

Lubisz króciutkie peny o dł. 19 cm? a może wolisz busteropodobne, 21 centymetrowe kolosy? Wolisz wage Stylisha, czy Ballsigna? Może chciałbyś walnąć pierdzieliard bustów z takim świetnym momentum?
Jestem pewien, że pen przypadnie do gustu każdemu ;)

Przedstawiam wam Super Flasha :)


Oto mój nowej generacji pen, który ma zmienną długość, wage i momentum :)
Długość: od 19cm do 22cm
Waga: różna
Momentum: różne
COG: różnie :D

Ten pen łączy w sobie wszystkie cechy długopisu, jakie zachce jego właściciel :mrgreen:

specjalne połączenie przyczepnego, długiego body Super Pirata, jego odwróconych capów, odpowiednio wyciętych, i capów Duraflasha pozwala na modyfikacje długości wedle własnych upodobań :) Dużo miejsca w capach pozwala na włożenie najróżniejszych tipów, począwszy od HGG, poprzez Uniball Signo, kończąć na ciężkim, Flexgripie Elite.
Warto wspomnieć o dużej możliwość modyfikacji wyglądu, ponieważ Duraflashe występują w wielu różnych kolorach :wink:

Pamiętasz ile razy gubiłeś tipa? tak bardzo Cię to denerwowało? To już przeszłość! Z moim nowym penem, nigdy nie będziesz narzekać na zgubiony tip! Mocno siedzące capy przytrzymują wszystko.

Prosta, solidna konstrukcja gwarantuje Ci, że w czasie gdy złapiesz dropa, pen nie rozłoży się na części :)

Pamiętasz jak zbierałeś na swojego pierwszego Dr.KT? Uzbierałeś te 100zł? Gratuluje, na szczęście z moim nowym penem, Super Flashem, nigdy nie będziesz miał tego kłopotu! koszt wynosi od 10zł w góre :) na pewno nie przekroczy 50zł :grin:

A może chciałbyś sie w szybki sposób wzbogacić kosztem kolegów z UPSB? Wystarczy dobra zachęta i kasa twoja :) Wątpię by penspinnerzy z UPSB mieli taki łatwy dostęp do Duraflashy jak my :razz: Napalony penspinner na mojego Super Flasha, na pewno kupi troche Duraflashy, oferując za niego pieniądze lub inne ciekawe rzeczy, niedostępne w Polsce :)

Jedno jest pewne, mój nowy twór na pewno nie jest kolejnym banalnym modem typu zmazik, gripy i tipy :wink:

a więc do rzeczy :)

Na początek chce powiedzieć, że nie ma tutaj głupiego ustalania typu "utnij 2,34cm gripa, na to naklej 3,58cm taśmy" itp. Tego moda robisz TY i TY ustalasz jego długość, wage, rozłożenie gripów... ja tylko daje przykład :)

1.Potrzebne długopisy/części

Długopisy:

- Super Pirat/Sheriff
- Easy Duraflash

Części:

- Body Super Pirat/Sheriff
- 2x Cap Super Pirat/Sheriff
- 2x Cap Easy Duraflash
- Gripy Duraflashy (ja mam jeszcze troszeczke Eliteballi)
- Jakieś tipy :) U mnie dwa G1 i dwa HGG

2. Body & Capy

Zmaż grafike zmywaczem do paznokci i utnij wystające części, opróżniając body ze wszystkiego. Utnij clipy w capach Duraflashy i wygładź pozostałości.



I TERAZ WAŻNE!
masz przed sobą 2 capy Super Pirata. Jeśli utniesz mniej i wystająca część w środku Super Pirata bedzie krótka, to twój pen bedzie wtedy DŁUŻSZY. Jeśli utniesz dużo, ze wystające środkowe części będą długie, to twój pen będzie KRÓTSZY. Następnie spiłuj pilnikiem, albo wytnij nożykiem tak, żeby "sutek" był węższy.



I najtrudniejsze za tobą :) teraz pozostaje tylko przyjemność :)
Wetknij dwa capy sutami do dziur w body Super Pirata. Strona z niebieskim paskiem ma węższe wejscie, więc będziesz musiał spiłować capa troche bardziej.



3.Zakonczenie

Przygotuj jakieś tipy :) obojętnie jakie, ważne żeby weszły do capów (a więc Dr.Gripy odpadają xD) Możesz dać po jednym tipie HGG na każdą strone, możesz też walnąć 3 tipy G1 :D Bardzo ładnie pasuje też odwrócony (gwintem do środka capa) tip Flexgripa Elite/Ultra. Zostawiam tutaj Ci dowolność :) Następnie potnij gripy Duraflashy w segmenty JAKIE CHCESZ i w sposób JAKI CI SIE PODOBA nałóż na capa. Dwa no name gripy na końcach zdjęcie są po to, żeby Durki na body Super Pirata nie ślizgały się.



Teraz capa Durka włóż na capa Super Pirata. Powinien wejść idealnie i mocno sie trzymać. Jeśli jednak tak nie będzie, troche taśmy załatwi sprawe :wink:
Nie zapomnij tylko, żeby włożyć coś między capem Super Pirata a tipami. Inaczej będą latać w capach podczas kręcenia :P Chyba że lubisz grzechotki, to sory :D . Najlepszym sposobem jest wycięcie odpowiedniej długości kawałka wkładu, lub jakiejś innej części odpowiadającej długości między capem SP a tipami.



Teraz możesz dodać gripa na body, żeby ładniej wyglądało. Zgrubienie na gripie Duraflasha pokazuje, że pod nim siedzi no name grip przytrzymujący durka, żeby sie nie ślizgał :)



a więc brawo! Ukończyłeś Super Flasha :) Mam nadzieje, że Twój własny rozkład masy i długości pozwoli Ci na spinning, o którym zawsze marzyłeś :D



To by było na tyle, dziękuje za skorzystanie z mojego tutoriala, pozdro :D
_________________




Respect +21
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 02:09   

Z braku laku i lepszego zajęcia (chociaż nie wiem jak jutro wstanę do roboty :P ) napisałem tłumaczenie :P Z racji, że jest już druga w nocy i nie myślę tak, jak powinienem - zapewne jest trochę błędów, ale udostępniam to takie, jakie jest ;)

Pozwoliłem sobie wyciąć parę mniej istotnych zdań i teksty o zarabianiu na gościach z UPSB :grin:

Ja już dzisiaj nie widzę na oczy, więc są jakieś błędy to poprawiajcie :D





"Sobol" napisał/a:
Hi!
Have you got too many Duraflash caps? Are Super Pirat's caps everywhere? It's mod for you! Yes, I'm talking to you... Don't turn around... You!

Do you like short 19cm pens? Or maybe do you prefer Buster-like 21 cm colossuses? Do you prefer Stylish Pirat or Ballsign weight? Or maybe do you wish to do hundreds busts with great momentum?
I'm sure this pen will appeal to everyone ;)

I present you the Super Flash :)








It's my new-gen pen, that has variable length, weight and momentum :)
Lenght: from 19cm to 22cm
Weight: variously
Momentum: variously
COG: variously :D

This pen combines all atributes of the pen, that his owner want :mrgreen:

Special combination of grip, long body of Super Pirat, his inverted caps, properly trimmed, and caps of Duraflash lets you to modify the lenght as you like :) Much space inside the caps lets you to put many kinds of tips, starting at light HGG, Uniball Signo, ending with heavy Flexgripie Elite.
I'd like to mention about many opportunities of it's oulook, because of many colors of Duraflashes :wink:

Do you remember that how many times you have lost your tip? It was really annoying, but it's a foretime! With my new pen you will never complain about lost tip again! Caps keeps everything together well!

Simple, solid construction guarantees you that, when you'll drop the pen, it won't fall into pieces :)



Let's begin :)

This pen mod is absolutely variable. You can use as much grip as you want, tips that you like and customize it with your own requirements. You choose the lenght, weitht and grips... I just show you an example :)

1.Needed pens/parts

Pens:



- Super Pirat/Sheriff
- Easy Duraflash

Parts:



- Body Super Pirat/Sheriff
- 2x Cap Super Pirat/Sheriff
- 2x Cap Easy Duraflash
- Gripy Duraflashy (I've got some Eliteballs too)
- Some tips :) (I use two G1 and two HGGs)

2. Body & Caps

Erase the graphics and cut exserting parts and empty the body. Cut clips from the Duraflash caps and stroke remains.





IMPORTANT!
You've got 2 Super Pirat caps. If you'll cut small piece and prominent partinside the Super Pirat body will be too short, you'r pen will be LONGER. If you'll cut big piece (prominent parts will be long), your pen will be SHORTER. Next rasp using the file or cut with the knife to make the "tit" narrower.





The most difficult is behind you :)
Plug two caps with "tits" into the holes in Super Pirat body. The side with blue stripe has narrower hole, so you'll need to rasp the cap a little more.





3. Completion

Prepare any tips, but be sure they will slide into the caps. You can add one HGG tip on each side. You can use 3 G1 tips too :D . Flexgrip Elite/Ultra tip (inverted with Thread directed to the caps' center) fits good too. Next cut Duraflash grips into the segments HOW YOU LIKE and put the cap on.



Now put the Duraflash cap onto Super Pirat cap. It should fit perfect and grip tightly. Use some tape if it won't. :wink:
Don't forget to put something betwheen Super Pirat body and tips or they will rattle during the spinning. :P




Now you can put grip onto the body to make it looking better. :)



Congratulations! You have finished Super Flash :) I hope that your own mass arrangement and lenght let you for spinning you was always dreaming about :D




That's the end. Thank you for using my tutorial.
Greetz :D

Ostatnio zmieniony przez FeniX |17 Sie 2009|, o 22:42, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Furma 
Użytkownik


Kręcę od: Pażdziernik 2008
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 276
Skąd: Racibórz
Handel: 84,62% (+11, 0, -2)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 10:18   

Wow, niezle :D niewiedziałem, że masz takiego speeda w tłumaczeniu :) no no, gratulacje :D a Ty to dodasz na UPSB? jak tak, to podpisz tutka, że ode mnie :D pozdro
_________________




Respect +21
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 14:43   

Poczekaj jeszcze bo z tego, co widze, to zrobilem troche bledow, a wczoraj bylem juz zmeczony i nie mialem sily tego nawet czytac :P W tym momencie jestem w pracy i nie mam zbyt duzo czasu ale postaram sie cos poprawic jak nie bedzie ruchu :)

[ Dodano: Pon 17 Sie, 2009 ]

Moglby ktos to popoprawiac, bo z telefonu nie idzie edytowac postow? :) I mozliwe, ze nie beda dzialac "entery", dlatego ponumerowalem.
1) It's my new-gen pen with variable lenght...
2) Special combination of grip, long Super Pirat body, his inverted, properly trimmed caps and Duraflash caps lets you...
3) Much space -> a lot of space
4) But now it's a foretime
5) Caps keeps everything together (bez "well")
6) weitht -> weight
7) Gripy Duraflashy -> Duraflash grips
8) Body Super Pirat -> Super Pirat Body
9) Erease the graphic, cut exserting... (bez "and")
10) Inverted with the thread...
11) I hope your own... bez "that"
12) That's end. (bez "the")

Umieszczac gdzie sie podoba :)
Ostatnio zmieniony przez Sobol |17 Sie 2009|, o 17:55, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Furma 
Użytkownik


Kręcę od: Pażdziernik 2008
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 276
Skąd: Racibórz
Handel: 84,62% (+11, 0, -2)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 22:11   

POPRAWIONE




Hi!
Have you got too many Duraflash caps? Are Super Pirat's caps everywhere? It's mod for you! Yes, I'm talking to you... Don't turn around... You!

Do you like short 19cm pens? Or maybe do you prefer Buster-like 21 cm colossuses? Do you prefer Stylish Pirat or Ballsign weight? Or maybe do you wish to do hundreds busts with great momentum?
I'm sure this pen will appeal to everyone ;)

I present you the Super Flash :)








It's my new-gen pen with variable length, weight and momentum :)
Lenght: from 19cm to 22cm
Weight: variously
Momentum: variously
COG: variously :D

This pen combines all atributes of the pen, that his owner want :mrgreen:
Special combination of grip, long Super Pirat body, his inverted, properly trimmed caps and Duraflash caps lets you to modify the lenght as you like :) A lot of space inside the caps lets you to put many kinds of tips, starting at light HGG, Uniball Signo, ending with heavy Flexgripie Elite.
I'd like to mention about many opportunities of it's oulook, because of many colors of Duraflashes :wink:

Do you remember that how many times you have lost your tip? It was really annoying, but now it's a foretime! With my new pen you will never complain about lost tip again! Caps keeps everything together!

Simple, solid construction guarantees you that, when you'll drop the pen, it won't fall into pieces :)



Let's begin :)

This pen mod is absolutely variable. You can use as much grip as you want, tips that you like and customize it with your own requirements. You choose the lenght, weight and grips... I just show you an example :)

1.Needed pens/parts

Pens:



- Super Pirat/Sheriff
- Easy Duraflash

Parts:



- Super Pirat/Sheriff body
- 2x Cap Super Pirat/Sheriff
- 2x Cap Easy Duraflash
- Duraflash grips (I've got some Eliteballs too)
- Some tips :) (I use two G1 and two HGGs)

2. Body & Caps

Erase the graphics, cut exserting parts and empty the body. Cut clips from the Duraflash caps and stroke remains.





IMPORTANT!
You've got 2 Super Pirat caps. If you'll cut small piece and prominent part inside the Super Pirat body will be too short, your pen will be LONGER. If you'll cut big piece (prominent parts will be long), your pen will be SHORTER. Next rasp using the file or cut with the knife to make the "tit" narrower.





The most difficult is behind you :)
Plug two caps with "tits" into the holes in Super Pirat body. The side with blue stripe has narrower hole, so you'll need to rasp the cap a little more.





3. Completion

Prepare any tips, but be sure they will slide into the caps. You can add one HGG tip on each side. You can use 3 G1 tips too :D . Flexgrip Elite/Ultra tip (inverted with the thread directed to the caps' center) fits good too. Next cut Duraflash grips into the segments HOW YOU LIKE and put the cap on.



Now put the Duraflash cap onto Super Pirat cap. It should fit perfect and grip tightly. Use some tape if it won't. :wink:
Don't forget to put something between Super Pirat body and tips or they will rattle during the spinning. :P




Now you can put grip onto the body to make it looking better. :)



Congratulations! You have finished Super Flash :) I hope your own mass arrangement and lenght let you for spinning you was always dreaming about :D




That's end. Thank you for using my tutorial.
Greetz :D





Dzięki Sobol :) na pewno nie zrobiłbym tego lepiej :)
Może znalazłby sie ktoś ważniejszy, kto dodałby tutka na UPSB?
taka mała prośba :D
_________________




Respect +21
Ostatnio zmieniony przez FeniX |18 Sie 2009|, o 00:34, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Klapcio.
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Mar 2010|, o 10:37   

Mod jest świetny... Łatwo dostępne części, dobre momentum przy małej wadze...
Najtrudniej te sutki powycinać tak , żeby po wlożeniu w body było równo...
Polecam wszystkim!
PTP Wymiany/Trades
 
Keban 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.01.2010
Ręka: mam płetwy...
Wiek: 30
Posty: 437
Skąd: Ciemnogród
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2010|, o 19:28   

Ciekawy mod tylko razi mnie w nim to,że białe capy prześwitują przez capy durków i psują cały wygląd.
Niemniej jednak jest kolejnym penem zrobionym z teoretycznie bezużytecznych części za co ma u mnie sporego plusa
_________________
Waaagh!
"Don't care about others,just spin the way you like"-Fratleym&RomainHXC
PTP Wymiany/Trades
 
 
Boleksit 
Użytkownik


Kręcę od: VI 2009
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 4
Skąd: Pogóska Wola
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2010|, o 18:35   

Kurde, a mi mimo wszystko przy dropie capy spadają :evil:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Domcior 
Facepalm Artists


Kręcę od: 14.I.2010
Wiek: 31
Posty: 498
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2010|, o 21:35   

Furma zdolniacho ;*****************************

Wszystko fajniusio i piękniusio ! <3333333 threethreetrzy trzy

łatwy dostęp , Tani i fajny wygląd ;)

Tylko to piłowanie : (((
_________________
"Pełen nienawiści Świat, staje się dziwny" ~ D.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Muody 
Użytkownik


Kręcę od: jutra ?
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Łuków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |8 Cze 2010|, o 22:35   

"Furma" napisał/a:
Wow, niezle :D niewiedziałem, że masz takiego speeda w tłumaczeniu :)


Tak, a ja co ci mam szybko przetłumaczyć ?
http://translate.google.pl/#
_________________
XXXXXXXXXXXXXXX
Kręcę na lewo i prawo ...
XXXXXXXXXXXXXXX
Ostatnio zmieniony przez Muody |9 Cze 2010|, o 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
pirogab 
Użytkownik


Kręcę od: styczeń 2010
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 34
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2010|, o 22:11   

Duża powierzchnia body i łatwy do zmodowania no i części łatwe do zdobycia.

Ogólnie mod na dużego plusa :grin:
Ostatnio zmieniony przez pirogab |27 Sie 2010|, o 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
pac1n 
Użytkownik


Kręcę od: 3.10.2010r
Ręka: prawa
Posty: 4
Skąd: BP
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2010|, o 17:23   

Mam pytanie czy te części można kupić w Carefour'rze bo nie chce mi się 5km do Pelikana albo Jędrka iść?
_________________
"Aniele śmierci proszę powiedz mi,
czemu w stosunku do nas jesteś obojętny,
najlepsze są dla ciebie młode ofiary,
nigdy nic cie nie zrobiły a traktujesz je jak psy..." - Tomasz Iwańca
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sledzik 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2010
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 9
Skąd: Biała Podlaska
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Paź 2010|, o 20:07   

dostaniesz suby super pirata.
body jest takie same, ale capy sa inne.
w jedrku kiedys byly duraflashe ale wykupione juz
PTP Wymiany/Trades
 
 
pac1n 
Użytkownik


Kręcę od: 3.10.2010r
Ręka: prawa
Posty: 4
Skąd: BP
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Paź 2010|, o 21:05   

Wielkie dzięki Sledzik

PS: Mam nadzieję, że może już znowu zamówili do Jędrka Duraflash'e
_________________
"Aniele śmierci proszę powiedz mi,
czemu w stosunku do nas jesteś obojętny,
najlepsze są dla ciebie młode ofiary,
nigdy nic cie nie zrobiły a traktujesz je jak psy..." - Tomasz Iwańca
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl