Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Warszafski Miting
Autor Wiadomość
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |9 Sie 2009|, o 12:54   Warszafski Miting

Elo-elo.

Tak se myślę, że można by zrobić jakiś mały miting coś koło 18 sierpnia. Chęć ta jest głównie spowodowana tym, że niejaki Leśny Dziad chciał wpaść, a i Lublin chyba także. No więc ten, to tyle ;d

Data - 24.08.2009, czas - 11.00, miejsce - Złote Tarasy, na trzecim piętrze, pomiędzy Burger Kingiem i KFC. Tam trochę głębiej jest większe skupisko stolików.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |12 Sie 2009|, o 17:38, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |25 Sie 2009|, o 23:01   

Pewnie, że to był fajniejszy meet, bo można było pójść na czisburgery z Barnexem i Gildorem :* Ekipa fajna była, tylko Radom i Lublin zlamili.
Podziękowania: Dzięki G za naukę Symetricala, Dzięki Sh za naukę wiperowych rozkmin (i za to, że byłeś pierwszym, którego pokonałem na kostki :D ), Barnex i jego pitchcar, Boko i jego lewe algorytmy na czwórkę i za ładne nogi (WTF?) (i zgrabne. przyp. Boko), Veyner i jego skill nieziemski, Vekk i jego szybkość (i za to, że radzi sobie ze sławą), FunMana - tak za darmo, Kolczaka i jego teorię struny (czy tam linii, nie wiem), Lemona i jego czwórkę kochaną <3, Czesia (idź po czisburgery), Mojca, za fajne aeriale (z tego co widziałem), dwóch chłopaków, których nie znam, Kanoniera (FTW), Tratto, nowego teammate'a, Rude Boya i jego brata ;d, Leśnego i jego uber dogadanie na dworcu, Gibkiego-chudzielca, Krz, on już się nasłuchał komplementów ;d, no i jeszcze Rarkę, ot tak, Gisela 8, i moją rybkę.

A i miałem zapytać. Przybysz to jeszcze kręci?
++++
Pytanie już niaaktualne.
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |25 Sie 2009|, o 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |26 Sie 2009|, o 13:27   

No dobra, skoro już zdajecie relację z tego mitingu to i ja napiszę co nieco D:

Miting udany, a jakże, ale przyznam, że byłem na fajniejszych (pozdro Veyner i jego kawalerka) ^^. Podziękowania dla Crossa, za to, że dzięki niemu zjawił się barnex. Podziękowania dla wszystkich i każdego z osobna za kolejny miły miting (: W końcu po dwumiesięcznej przerwie mogłem poukładać kostkę (pozapominałem większości algorytmów, ratowała mnie jedynie pamięć mięśni ;d), co poskutkowało czasami 18.xx na 2x2x2 i 39.xx na 3x3x3 :^D Pewnie nie będzie żadnego filmu z relacją, bo mało materiału było nagrywane, a i edytora pewnie byśmy nie znaleźli ;p

No i szkoda, że kolejny raz zobaczę Was długo po tym mitingu. Jak dla mnie za długo :/
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kolczak 
Fingers' Artist


Kręcę od: 04.11.2008
Ręka: prawica
Wiek: 31
Posty: 899
Skąd: Lublin :)
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2009|, o 00:04   

Dobra to ja też cos skrobne.

Miting zdecydowanie udany. Pokręcilem troche niezlymi modami z niezlymi koksami, pokrecilem synchro kombo Gildora Shaiibona i Veynera (niewiem czy ostatecznie Wam wyszlo ;P) poukładałem kostke z koksami (Boko cziter; Gildur niezly), No i oczywiście "cztery rodzaje pieczywa" :D . Wogole to jakoś niezle bylo. Do rychlego zobaczenia na nastepnym micie ;) i "Zjedz świeżo!"
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl