Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Triangle Battle] Lawliet vs qstra vs Krz

Lawliet ,qstra czy Krz?
Lawliet (fail)
17%
 17%  [ 6 ]
qstra (pedo bear)
23%
 23%  [ 8 ]
Krz (kox)
58%
 58%  [ 20 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |3 Sie 2009|, o 19:50   [Triangle Battle] Lawliet vs qstra vs Krz

A wiec Lawliet z qstra sie juz spotkal , teraz dochodzi Krz ! kolos chce sie powyzywac nad pionkami xd Ale coz ^^ Trzeba probowac sil!

Dedlajn: 04.08.2009 do 15 : 00
Ankieta trwa 3 dni (starczy spokojnie)
Warunek : COmbo trwa max 10 sekund (+2 nie bedziemy sie klocic ale lepiej sie wyrobic 10 sek)

Lawliet:


Wersja HQ na YouTube

qstra:


Wersja HQ na YouTube

Krz:


Wersja HQ na YouTube

Lolwut.. nie wiedzialem combo 15 sek ode mnie.. Glos na Krz.. Za 7 bustow :cool:
qstra ladnie , jak zwykle mega plynnie ale ja bym cos pokombinowal ^^
Sorki jeszcze raz ze te 15 seconds.. (4 ostatnie to nie combo tylko nieudolny catch ..)

Vote..
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |4 Sie 2009|, o 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2009|, o 13:45   

No bez jaj, ale dwuręczna kmina Kuśtry to miazga O: do tej pory jakoś nie podchodził mi Twój spinning, ale jak tak dalej pójdzie to... Strach się bać :P Brakuje jeszcze troszq płynności, ale jesteś na dobrej drodze ^^

El, jeszcze nieco za dużo machasz palcami i widać że nie kontrolujesz pena tak jak byś chciał, ale poziomu nikt ci nie odmówi ^^

A Krz jest mistrzem kosmosu, wymiótł fl shadowem z p4 i jest lepszy w każdym możliwym aspekcie... <3

Moja klasyfikacja El<Kuś<Kż ;)
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Tratto 
Użytkownik


Kręcę od: II 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 1094
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2009|, o 14:11   

qstra podtrzymuję stwierdzenie z Twojej sygny :)

wszyscy na wypasionym poziomie ale głos może być na jednego tylko i jest nim of korz Krz :P
_________________
Tratto 1st: http://www.youtube.com/watch?v=jrk0ZDhZpFI?hd=1
Moje 3rd Year: http://www.youtube.com/watch?v=xyi7PJ5e-to?hd=1

http://www.youtube.com/user/Tratt0Pen

PoProstuTomeK - po prostu recenzje filmowe(mój blog):
http://www.poprostutomek.blog.pl/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2009|, o 15:59   

Szacun dla Krz za tego shadowa, a busty na zakończenie są już zbyt oklepane. A całość jest poteżna.

L: To z początku niby trudne, ale zrobione dosyć brzydko, przez co całkowicie traci na efektowności. Te baki nie wiem po co, albo robisz całego bakfalla, albo coś trudniejszego z bakami. Niepełny bakfall nie wywołuje żadnego efektu, jedynie możesz nim zapchać combo. I niestety nieudana próba quadrupla ta. Coś się porwałeś na zbyt trudne tricki widać.

qstra, nie było złe, fajnie to wyszło, ale ogólnie krótko się wydało. Albo dołożyć coś porządnego zamiast początku, albo jeszcze przekombinować te dwie ręce. Było dobre, ale pozostaje niedosyt.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Krz 
największy fristajler

Posty: 131
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2009|, o 16:51   

qstra: im mniej będziesz kombinował, a więcej tricków robił, tym lepiej. Możesz zbudować fajny styl, ale bez przesady. Jednak, nawet fajnie się ogląda. Podoba mi się finiszer.

Lawliet: początek świetny. Potem też na poziomie, tylko nie podoba mi się zmiana kierunku w 0:07-0:08. No i finiszer mógłby być lepiej wykonany (nieładny lag pod koniec), ale przecież Ty kręcisz tak krótko, że i tak jest masakryczny. :smile:

Krz: combo jak combo :wink:

Głos na Lawlieta.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Krz |4 Sie 2009|, o 16:56, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |4 Sie 2009|, o 18:44   

L, jak zwykle paskudnie technicznie :P Choć hardkorowością trików zdecydowanie mnie kosisz, jakość ich wykonania jest niska. I nie mieścisz się w limicie czasowym :P Poczekam na Twój One Year ;]

Qstra, ciekawa rozkmina, ale zwycięstwa w tej walce nie da. Wolę jednak coś bardziej klasycznego, kiedy długopis się kręci między palcami

Krz, combo jak combo :P Ale sprawia, że mam ochotę na Ciebie zagłosować
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl