Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
The Futureal
Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |28 Lip 2009|, o 20:31   The Futureal

Ema, dzisiaj mam niewątpliwa przyjemność przedstawić Wam efekt mojej współpracy z Veynerem, a mianowicie The Futureal:

http://www.youtube.com/watch?v=cwmUmGMnk7U

Jestem zadowolony ze swojej pracy nad edycją, mam nadzieję, że się Wam spodoba. Dziękuje Veynerowi za wspólny wysiłek włożony w nasz film, nie było łatwo, ale imo warto.
Zapraszam do komentowania, oceniania, dodawania do ulubionych i subskrybowaniu mojego kanału. 5.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |28 Lip 2009|, o 20:37   

Propsy!
Jeden z lepszych colabow jakie ostatnio widzialem.. Jak nie najlepszy..Smietana!

MadEye.. ogolnie edycja hmm pro? Chycialbym takiego edytora na mojego half yeara znalezc.. :P

Veyner mialem zaszczyt Cie spotkac i mowie.. Combo wykoksane ^^ Krecilem tym sevenem!! :D

Pozatym poddobaly mi sie comba supawita i Ease.. ale najbardziej zioma co zrobil tego bakfalla z duzym spinem..

5* i FAV.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |28 Lip 2009|, o 21:19   

To jest ŚWIETNE!
MadEye, nielichy z Ciebie edytor. Propsy za wykonanie.
Veyner, świetna obsada. Bardzo lubię wszystkich tych penspinnerów (no dobra, Aobosi pierwszy raz zobaczyłem, ale jest niezły).
A13-x, jego combo to niemal sam koks! Jest boski
Uwielbiam palce BaiMai'a
LittleBoy robi fajny fajnte TF Charge
Aobosi kosi bakami
Veyner, Seven mod Ci pasuje ;] Są midbaki 1.5, jest taki 'Ayatori move' i ładny finisher. I kręcisz wśród takich sław ^^ Ja bym pewnie nic nie nagrał, bo bałbym się, że głupio bym wyglądał przy reszcie. Ty natomiast pasujesz w tym towarzystwie :D
Ease, ten Dr. Grip wciąż mi się podoba, zwłaszcza gdy robi się połączenia 14

Jak dla mnie to jest najlepszy collab jaki wyszedł w tym roku. Niech się pochowają Minovate czy inne TEKtonici
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |28 Lip 2009|, o 21:45   

o_O Dawno nie widzialem tak dobrego collabu. Bardzo podoba mi sie styl Kirua'y, pomimo ze jego spinning nie wybija sie ponad innych.
Czy Bao0 jest kobietą? :>
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dominx 
Użytkownik


Kręcę od: 01.01.2009
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 242
Skąd: Pabianice
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |28 Lip 2009|, o 21:49   

Przekozacki collab, jeden z najlepszych ostatnich czasów. Ease ze swoim dr Gripem to wręcz miazga. No i Veyner, który pewnie kilka ładnych dni spędził rozmyślając którym ze swoich stu tysięcy modów by tu zakręcić. Edycja Madaja ładna. Spinnerów nie będę komentował bo co taki noob jak ja może ciekawego powiedzieć, h4x i tyle. Więcej takich collabów.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 07:40   

Czego ja tego wcześniej nie zauważyłem? oO

MadEye - edycja nic dodać, nic ująć. Jest zaje...super :D

Dobór spinnerów - lolwutf? Sama śmietanka ostatnimi czasy! Jeszcze tam Meteora, Frata i s777 zabrakło ale oni się wszędzi i tak wciskali więc można podarować ;p

Najlepiej zakręcili A13-X, Dongza, Littleboy, Ease i.... Veyner. Ale BaiMai też się ładne spisał ;)

Veyner - Twoje combo do szau pau! Japoński styl na japońskim modzie. Przejścia ekstra z backspin popem. No i ciężki trening zaowocował aż 2 midbakami 1.5 w combie :D Gz za to combo.

"Veyner" napisał/a:
MadEye bardzo aktywnie pracował nad edycją od dwóch tygodni.
MadEye się wyrobił z edycją w 2 tygodnie? oO. Well, nie zdziwiłbym się jakby to było 2 miesiące ;d ;p
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 09:55   

Jak Rarka powiedział - brakuje kUzu x(

Edycja ładna tylko jakoś mi ta czcionka nie podeszła. Świetny pomysł z przejściami. MadEye, jesteś boski
Muzyka pasowała do filmu, dodaje uroku.

A13-X świtnie otworzył. Podobało mi się jego combo.
Spinning BaoO jest świetny. Super combo, a ten jego mod w jego łapie daje efekt.
Wydaje się jakby Supawit na początku nie kręci w rytm muzyki. Potem już jest git. Ogólnie Supawit jest świetny i kolejny mocny gość w programie.
Dongza, tak jakoś nie po Dongz'owemu. Mało baków i wogóle takie szarpane. Nigdy nie lubiłem tego penspinnera, więc nie będę komentował zbytnio.
Kiedy zacząłem oglądać combo LittleBoy’a to skojarzył mi się spinning z Rude Boy’em. Taki zbieg okoliczności. Bardzo ładne combo
Veyner! Wiedziałem, że Ty umiesz kręcić tylko tego nie pokazujesz. Serio, świetne combo. Rodzi nam się na PPP kolejny penspinner z japońskim stylem.
Skąd wytrzasneliście Ease?! To chyba pierwszy collab, w którym widzę tego penspinnera.. To co on robi tym Dr Gripem jest uber-super i ładnie zamknął collab.

Piękny collab z gwiazdami i dopiero wschodzącymi gwiazdami ;)
Ostatnio zmieniony przez Cichy |29 Lip 2009|, o 09:55, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 17:45   

O, panowie - daliście do pieca.

Ediszyn Madajowy jak zwykle niezły w ryj, dobry pomysł z przejściami kombsów. Kip ap de gud dżab.

A13-X - skiled, ale niestety mało kreatywnie. Nic nowego w sumie nie pokazał, ale patrzenie na jego Pinkybaki 1.5 to czysta przyjemność.

Styl BaoO mi średnio podchodzi. Taki spam w sumie z tego wyszedł, ładne wejście do Pinkybak reva. I ten... w sumie fajny finiszer.

Ognek jak zwykle rozwala płynnością na Rushonie. Świetnie gnie pinkiego ^^ Krótko, ale bardzo ładnie wszedł do bustów.

Kirua po kiruowemu - długo D: Ogólnie jedno z najlepszych kombosów, świetne inv shadow ~ neobak. Kąt tylko trochę niekorzystny, bo momentami nie widać dokładnie co robi. Generalnie bardzo kreatywnie. Fajny finisz.

Supawit jak zwykle mega płynnie przy dużej szybkości. Jeden z moich ulubionych stylów, ale zauważyłem, że to raczej spam, niż kombo :P Tylko ten Pinkybak to FL TA Rev pierwszy raz widzę(trzeba dodać, że wyszło mu to bosko). Busty na koniec git.

Dongza nawet świeżo zakręcił. Dobre rozpoczęcie, ładnie wyglądał podwójny FL TA Rev po Baku. Konkretnie, krótko i z dobrym finiszerem.

BaiMai jakoś trochę niedynamicznie. Ale kombo całkiem zacne, na uwagę zasługuję Corkscrew do PalmSpina kontynuowany Pinkybak Revem i zakończenie. Nieźle.

Littleboy jakoś tak nie podszedł mi za bardzo. Szczególnie nie lubie tego-czegoś w TF. Bleee, zalatuje Spinim ;S Nawet finisz mi się nie spodobał.

Aobosi - konkretny spin na początek. Styl nie za bardzo, śmieszne Baki w Palm Up :0 Ale trzeba przyznać, że Bakfall 2.0 to jest hardkor na poziomie Krzego oO Gz. Niezłe FL TA.

Veyner - oO Nieźle w ryj kolego. Wreszcie pokazałeś co umiesz, Midbaki 1.5 trochę nie tego, ale są D: Dobry Rev Halftap z aeriala, ale najlepsze to było to Hai Tua :0 Meeega płynnie, pełny kontakt z ręką! Tak powinno wyglądać Hai Tua, panowie, a nie aerialować ;s

Ease - no tutaj to już klasa B) Genialny Charge w 14, ogólnie bardzo płynnie robi kombinacje Soniców na dr.Gripie. Nie wiem jak można zrobić takiego Ext. TA Bust na ołówku automatycznym :/
Cytat:
Skąd wytrzasneliście Ease?! To chyba pierwszy collab, w którym widzę tego penspinnera.. To co on robi tym Dr Gripem jest uber-super i ładnie zamknął collab.

Obudź się - już kilka razy na PPP były postowane collaby z Easem (w jednym nawet był special guestem) więc twoja niewiedza mnie zadziwia :0

Dobra robota chłopaki. Oby więcej takich kolabów od panów z nad Wisły. Tylko szkoda, że nie ma tutaj żadnego polaka, oprócz Veynera :<
_________________
Ostatnio zmieniony przez ShaiiboN |29 Lip 2009|, o 17:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 20:25   

Kurna, mogłem jednak coś nagrać i liczyć na dobry humor Vejnera. ;)


Collab był już planowany duuuużo czasu wcześniej i widzę, że czołówka praktycznie zrobiła się nowa.


Świetne release Baki z wykonaniu Alexa. Pięknie się wtopiły w muzykę jeszcze bardziej zachęcając widza do oglądania, bo co jak co, ale to właśnie jedna z najlepszych typów muzyki do tego typu collabów.

Za BaoO jakoś nigdy nie przepadałem, ale to nie znaczy, że nie potrafi kręcić, ba, jego finisher jest mega. Nie mniej jednak nic nowego nie ma w jego combie.

Kirua... Tu spodziewałem się czegoś lepszego. Dwa Inv Shadowy na początku niezbyt ładnie wyglądają, brzydkie rozpoczęcie. Jeden by wystarczył. Następnie również nieestetyczne coś w 1:10 i potem nie ma nic epickiego poza dynamicznym aerialem na końcu

Dongza jest chyba moim faworytem tutaj. Świetny kawał roboty, piekielnie szybkie i płynne Busty i release'y do tego tricku. Wciąż czekam na jego drugie solo.

BaiMai mi zapachniał MaKiZaRem, więc tu mi się koleś nie spodobał.

Veyner, słuchawki na uszach i jak się domyślam combo pod muzykę? ;) Ukradłeś mi moment od 3:10 do 3:13... ;/

Edycja mi nie podeszła jakoś, intro ekstra, ale okropnie nie lubię, jak video nie jest w pełnej rozdzielczości, a pod nim jakieś tło siedzi.

Podsumowując, efektu dodaje głównie muzyka i początkowa edycja. Bez niej collab był by po prostu normalny, bo spinning nie jest w sumie jakoś zbytnio nieziemski.
Ostatnio zmieniony przez Dulek |29 Lip 2009|, o 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |29 Lip 2009|, o 21:11   

No widzicie, MadEye potrafi robić ładne filmy a wam ciężko było nagrać combosa do drugiego PPP Promo... Niektórzy stacili okazję do znalezienia się w dobrze zedytownym filmie :P
_________________
Pentrix dla każdego!
PTP Wymiany/Trades
 
Norek 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 239
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |30 Lip 2009|, o 09:53   

;o
edycja miodzio! :shock: a moment 27-30s bardzo mi się podobał :) comba też niczego sobie :)
mógłbym prosić o tytuł ? :)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
mysza 
Użytkownik


Kręcę od: VI 2006
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 519
Skąd: okolice Olsztyna
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |30 Lip 2009|, o 16:46   

Ee. Dawno (a może i w ogóle) nie oglądałem collabu z takim rozdziawieniem paszczy. ^^ Muszę przyznać, że robi wrażenie. A i muzyka podkreśla, że mamy do czynienia z czymś epickim. Szacun.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Persil74 
Użytkownik


Kręcę od: 17.04.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 93
Skąd: Białogard
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |30 Lip 2009|, o 16:56   

FTW!
Edycja booska MadEye, jak Ty się wyrobiłeś w 2 tygodnie z tym :shock:
Jak napisali przedmówcy, muzyka, edycja, spinning pasuje.
Imo najlepszy collab jaki widziałem, oby tak dalej!
Veyner Twój spinning pasuje do collabu, wielkie gratulacje!
A13 X jego combo na wejście wyszło miodnie :D
Niezły jest Ease z tym Dr.Gripem, ale pogratulować jeszcze raz trzeba Veynerowi :P , pasujesz tam :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Persil74 |30 Lip 2009|, o 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zege 
Użytkownik

Posty: 62
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |2 Sie 2009|, o 17:26   

świetna edycja, Madaj,
Muza zajefajna, obsada jeszcze lepsza, Veyner fajnie kręcisz, Ease z dr. gripen cud, miód, malina, collab miodny.
PTP Wymiany/Trades
 
XBARTEKX 
Użytkownik


Kręcę od: Dłuższego czasu :)
Ręka: Dolna
Wiek: 29
Posty: 277
Skąd: Kurów Woj Lubelskie
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |14 Wrz 2009|, o 16:53   

Nie mam siły na rozpisywanie się ale. Edycja bardzo w porządku. Jakoś nigdy nie lubiłem się na jej temat w różnych collabach wypowiadać ;p. Penspinnerzy świetni. Szczerze powiedziawszy to większości nie znam bo parę ładnych miesięcy mnie na scenie nie było.
Muzyka dobrze dobrana pod spinning.
_________________
Dziękuje Vequsiowi za avatarek
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl