Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Grafika
Autor Wiadomość
Shaggy
Użytkownik


Posty: 19
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |23 Kwi 2007|, o 14:17   Grafika

http://www.youtube.com/watch?v=JGaR67qRdWU

Filmik przyspieszony x3 w ktorym prezentuje jak mozna 'pokolorowac' czarno-biale zdjecie.

Z gory dziekuje za ewentualne komentarze i rate na youtube. :)

EDIT:
Poprawilem link.
Ostatnio zmieniony przez Shaggy |23 Kwi 2007|, o 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |24 Kwi 2007|, o 13:43   

co to za tutorial bo moze bym sie podszkolil?
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
Shaggy
Użytkownik


Posty: 19
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |24 Kwi 2007|, o 14:02   

No widzisz melwin ... widocznie Ĺşle Cie zrozumialem. =]

Ale jak nie byc 'zmieszanym' skoro po Tobie zaraz inny gosc sugeruje mi plagiat wylapujac adres do zdjecia, ktory celowo zostawilem (jak pisalem wyzej zdjecia nie robilem, jedynie przerobilem).
No ale ... dobrze, ze to sobie wyjasnilismy. :)


EDIT:
Co do programu do nagrywania pulpitu.
Polecam HyperCam bo jest dobry i darmowy.

Slyszalem tez, ze Camtasia Studio jest swietne ale komercyjne. Jednak mozna uzywac wersje z neta, ktora w finalne video wstawi dosc niewielkie, wodne logo.
PTP Wymiany/Trades
 
panczo
Użytkownik


Posty: 85
Skąd: Rymanow
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |24 Kwi 2007|, o 14:28   

tutorial znalazlem gdzies na angielskim forum juz nie pamietam gdzie...a tego skaczacego typka mam z brushy :p nie wycinalem go sam :P
_________________


Nie uzywam polskich liter, poniewaz mam Windowsa w jezyku angielskim...Wiec prosze sie nie czepiac^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
melwin91
Użytkownik


Posty: 450
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |24 Kwi 2007|, o 16:06   

Nie ma sprawy Shaggy. :)
Ja ten tutek widzialem chyba na jakims forum o gimpie. Ale nie wiem gdzie i czy nie byl to tylko link do tutka pod ps'a. (gimp rlz :D )


Ok mam juz. To nie to z czego ja robilem ale efekt podobny :D

http://www.gimptalk.com/f...re-12140-1.html
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl