Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|14 Lip 2009|, o 00:46
Waterfall Mod
Autor Wiadomość
Gooral 
Użytkownik


Kręcę od: ??.??.????
Ręka: Środkowa
Wiek: 31
Posty: 569
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+129, 0, 0)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 17:05   Waterfall Mod

Statystyki:
Nazwa - Waterfall Mod
COG = COP
Długość - 21 cm jeśli "podetniesz" body Super Pirata (wyjaśnione w punkcie drugim) / 21,5 cm jeśli nie
Waga ~15g
Koszt - pomiędzy 10-15€

_____________________________________________________________________


Potrzebne materiały:
2 Pilot Dr Grip (ja (waterfall) użyłem Dr Grip G-spec'ów)
2 Reynolds 094
1 Pelikan Super Pirat
2 Uniball Signo

_____________________________________________________________________


Tutorial:

1) Z podanych wyżej długopisów potrzebujesz tylko 2 capy z Reynolds'a 094, 2 gripy z Dr Grip'a, 2 tipy Signo i body Super Pirata.

2) Usuń nadruk/obrazek z Super Pirata

WAŻNE - możesz "podciąć" body i opróżnić je jeśli chcesz, aby mod był lżejszy i krótszy (pierwsze body na zdjęciu). Moje (Waterfall'a) jest to drugie, dodałem trochę taśmy, bo cap minimalnie się ruszał.

3) Dodaj capy na body Super Pirata. Jeśli "podciąłeś" body, powinieneś mieć około 9,5cm powierzchni kręcenia. Jeśli nie to około 10cm.

WAŻNE - Musisz trochę spiłować tą niebieską stronę w Super Piracie.

4) Dodaj tipy Signo na capy.


5) Utnij gripa z Dr Gripa takiego długiego jak chcesz. Ja radzę, by uciąć prawie 3,5cm.


6) Nałóż gripy.



Ten mod jest bardzo prosty do zrobienia, mam nadzieję, że nie będziecie mieli problemów z jego złożeniem.


_____________________________________________________________________


Pytania i Odpowiedzi:

P - Gdzie mogę znaleźć Reynolds'y 094?
O - Tylko we Francji. Wymień się z jakimś Francuzem. ;)

P - Kiedy kręcę tym modem, słyszę lekki hałas w środku body. Czy to jest normlane?
O - To jest dziwna sprawa, niektóre body robią hałas, niektóre nie. Tak czy inaczej nie mam pojęcia jak zlikwidować hałas. :(

P - Lepiej "podciąć" i opróżnić body czy nie?
O - To zależy tylko od Ciebie, ja preferuję mniejsze i lżejze mody. W każdym razie ten mod jest mniejszy i lżejszy od Buster Cyla. :mrgreen:

P - Lepiej jest użyć gripów z G-spec'a czy innych Dr Gripów?
O - Jak wolisz, ale musisz wiedzieć jedno - Dr Grip G-spec'i są na prawdę drogie (około 10€ we Francji). Jednak grip z G-Spec'a jest lżejszy od pozostałych.
Ostatnio zmieniony przez Banan |12 Sty 2015|, o 22:11, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cracq 
Użytkownik


Kręcę od: Słonecznik
Ręka: 1p2h
Wiek: 27
Posty: 239
Skąd: Chorzów
Handel: 90,91% (+10, 0, -1)
Wysłany: |1 Lut 2012|, o 10:52   

"tobix" napisał/a:
Cytat:
Pytania i Odpowiedzi:

P - Gdzie mogę znaleźć Reynolds'y 094?
O - Tylko we Francji. Wymień się z jakimś Francuzem.



:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Niektórzy od nas w sklepach mają kilkanaście Capów.
Na Pensfactory jeszcze są ale Clear Reynolds 094.

Tak więc nie strasz chłopaka ze musi handlowac z Francuzem..
PTP Wymiany/Trades
 
 
Yurimoto 
Użytkownik


Kręcę od: Listopad 2011
Ręka: Glownie prawa
Wiek: 26
Posty: 14
Skąd: Tarnow
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |28 Mar 2012|, o 14:04   

mam pytani czy moge zamiast dr gripa uzyc gripa od airfita?? :razz:
_________________
Jak sie gra w te dugopisy?
PTP Wymiany/Trades
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |28 Mar 2012|, o 14:20   

Użyć zawsze można, ale to nie będzie już ten sam mod. Będzie to coś podobnego, lżejszego.
PTP Wymiany/Trades
 
 
athis 
Użytkownik

Ręka: Lewa
Posty: 7
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2012|, o 15:28   

Mam lekki problem z body;

Od białej części pirata capy lekko się trzymają. Użyc taśmy dwustronnej czy czegoś innego?
Od niebieskiej ciężko było włożyc więc lekko spiłowałem i jest idealnie : )
PTP Wymiany/Trades
 
essEE 
Użytkownik


Kręcę od: 30.09.10
Ręka: R.
Wiek: 30
Posty: 358
Handel: 92,31% (+12, 1, 0)
Wysłany: |1 Kwi 2012|, o 16:05   

Zwykłej przezroczystej taśmy, sam tak mialem :>
_________________
V$VP
PTP Wymiany/Trades
 
 
RyceR 
Użytkownik


Ręka: prawa
Posty: 21
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |4 Paź 2013|, o 21:17   

Po nasłuchaniu się wielu bardzo dobrych opinii na temat tego moda zdecydowałem się kupić wersję białą premium z pensfactory :) Aktualnie czekam na przesyłkę :mrgreen: Jak mi dojdzie to wypowiem moją opinię na jego temat
EDIT: Dzisiaj rano przyszła mi paczka z pensfactory :mrgreen: Jedyne co mogę narazie powiedzieć o modzie to to, że jest po prostu świetny ^^ Wszystkie triki wchodzą płynniej, łatwiej :] Polecam wszystkim!
Ostatnio zmieniony przez RyceR |7 Paź 2013|, o 15:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl