Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|14 Lip 2009|, o 00:46
Waterfall Mod
Autor Wiadomość
Gooral 
Użytkownik


Kręcę od: ??.??.????
Ręka: Środkowa
Wiek: 31
Posty: 569
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+129, 0, 0)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 17:05   Waterfall Mod

Statystyki:
Nazwa - Waterfall Mod
COG = COP
Długość - 21 cm jeśli "podetniesz" body Super Pirata (wyjaśnione w punkcie drugim) / 21,5 cm jeśli nie
Waga ~15g
Koszt - pomiędzy 10-15€

_____________________________________________________________________


Potrzebne materiały:
2 Pilot Dr Grip (ja (waterfall) użyłem Dr Grip G-spec'ów)
2 Reynolds 094
1 Pelikan Super Pirat
2 Uniball Signo

_____________________________________________________________________


Tutorial:

1) Z podanych wyżej długopisów potrzebujesz tylko 2 capy z Reynolds'a 094, 2 gripy z Dr Grip'a, 2 tipy Signo i body Super Pirata.

2) Usuń nadruk/obrazek z Super Pirata

WAŻNE - możesz "podciąć" body i opróżnić je jeśli chcesz, aby mod był lżejszy i krótszy (pierwsze body na zdjęciu). Moje (Waterfall'a) jest to drugie, dodałem trochę taśmy, bo cap minimalnie się ruszał.

3) Dodaj capy na body Super Pirata. Jeśli "podciąłeś" body, powinieneś mieć około 9,5cm powierzchni kręcenia. Jeśli nie to około 10cm.

WAŻNE - Musisz trochę spiłować tą niebieską stronę w Super Piracie.

4) Dodaj tipy Signo na capy.


5) Utnij gripa z Dr Gripa takiego długiego jak chcesz. Ja radzę, by uciąć prawie 3,5cm.


6) Nałóż gripy.



Ten mod jest bardzo prosty do zrobienia, mam nadzieję, że nie będziecie mieli problemów z jego złożeniem.


_____________________________________________________________________


Pytania i Odpowiedzi:

P - Gdzie mogę znaleźć Reynolds'y 094?
O - Tylko we Francji. Wymień się z jakimś Francuzem. ;)

P - Kiedy kręcę tym modem, słyszę lekki hałas w środku body. Czy to jest normlane?
O - To jest dziwna sprawa, niektóre body robią hałas, niektóre nie. Tak czy inaczej nie mam pojęcia jak zlikwidować hałas. :(

P - Lepiej "podciąć" i opróżnić body czy nie?
O - To zależy tylko od Ciebie, ja preferuję mniejsze i lżejze mody. W każdym razie ten mod jest mniejszy i lżejszy od Buster Cyla. :mrgreen:

P - Lepiej jest użyć gripów z G-spec'a czy innych Dr Gripów?
O - Jak wolisz, ale musisz wiedzieć jedno - Dr Grip G-spec'i są na prawdę drogie (około 10€ we Francji). Jednak grip z G-Spec'a jest lżejszy od pozostałych.
Ostatnio zmieniony przez Banan |12 Sty 2015|, o 22:11, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
quba110 
Użytkownik

Kręcę od: kręce od 26 marca 2011
Wiek: 24
Posty: 1
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Mar 2011|, o 19:25   

e
:mrgreen:

Jesteś nowy na forum, ale masz swoje lata. Powinieneś wiedzieć, jakie posty należy pisać. Warn.
Ostatnio zmieniony przez Mariusz |28 Mar 2011|, o 20:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Siemik 
Użytkownik


Kręcę od: 5.11.10
Wiek: 27
Posty: 38
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |28 Mar 2011|, o 21:15   

Najlepszy mod jakim kiedykolwiek kręciłem . Polecam zamiast super pirata założyć comsse , białą lub czarną . Jest wtedy trochę dłuższy ale myślę że to nie będzie nikomu przeszkadzać .

Jeśli ktoś będzie próbował białą comsse ( tą z penwisha ) to polecam owinąć taśmą końcówki mazaka bo inaczej capy będą za bardzo luzem .
PTP Wymiany/Trades
 
Sting 
Użytkownik


Kręcę od: od kiedy zacząłem
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 51
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |2 Kwi 2011|, o 16:59   

są jakieś zamienniki reynolds'ów, np. na pensfactory/carrefour, tesco itp. ?? albo po prosu gdzie mogę je znaleźć ?
Jeśli już pytam to pytam...można zamiast capów reynolds'ów dać capy od comssy ??
_________________
Load up on guns and bring your friends.

PTP Wymiany/Trades
 
Antraksus 
Fingers' Artist


Kręcę od: Antkowych imienin
Ręka: Antka
Wiek: 29
Posty: 1008
Skąd: Antkolandia
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |2 Kwi 2011|, o 17:25   

Nie
_________________

http://www.youtube.com/user/Antraksus?feature=mhum
PTP Wymiany/Trades
 
 
CreSpin 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 315
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |2 Maj 2011|, o 17:03   

Mam pytanko... czy zamiast tipow z uni signo można użyć z metal g3 i czy dużo to zmieni??:)
PTP Wymiany/Trades
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |2 Maj 2011|, o 17:27   

Nie. Nie wejdą, przez "rozszerzenie" przy końcu tipa. Przynajmniej mi nie chciały wejść. Wchodzą tylko G1 jeszcze, ale wtedy leciutki się robi jak dla mnie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Can 
Użytkownik


Kręcę od: Dzisiaj
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 106
Skąd: Jabłoń
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |3 Maj 2011|, o 12:48   

Waterfall Comssa mod polega na zsubowaniu samych capow czy body tez ?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maksym 
TOL


Posty: 694
Handel: 100% (+58, 0, 0)
Wysłany: |3 Maj 2011|, o 13:18   

"Can" napisał/a:
Waterfall Comssa mod polega na zsubowaniu samych capow czy body tez ?


Tylko body. Ponieważ super piraty są ciężko dostępne poza Europom, PenWish subuje je białymi body z comss.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Jimnie 
Użytkownik


Posty: 7
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |15 Maj 2011|, o 21:25   

Mod idealny dla początkujących i zaawansowanych. Mimo tego że jest biały można go zmieniać kolorystycznie (Anyball, papier pod grip Dr.Gripa taśma) dzieki temu wszystkiemu Waterfall jest wart swojej ceny i polecam go każdemu
_________________
Sick!


<3
PTP Wymiany/Trades
 
Talent 
Użytkownik


Kręcę od: niewiadomo
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 26
Posty: 26
Skąd: Łańcut
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |30 Cze 2011|, o 12:55   

Jak dla mnie jeden z najlepszych modów dwustronnych.Genialne wyważenie i co za tymi idzie także momentum.Jak napisał Jimnie, pomimo tego że jest biały można go zmieniać kolorystycznie za pomocą Anyballi i O-ringów.Polecam wszystkim penspinnerom. :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Antrax 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 7
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |16 Gru 2011|, o 22:51   

Lepiej jest opróżnić pirata czy zostawić wnętrzności?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rapan 
Użytkownik


Kręcę od: Stycznia 2010
Ręka: prawa
Wiek: 27
Posty: 485
Skąd: Lębork
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |16 Gru 2011|, o 22:59   

"Antrax" napisał/a:
Lepiej jest opróżnić pirata czy zostawić wnętrzności?


A to zależy co wolisz. Jeżeli jesteś jak Hannibal, to możesz rozpruć danego pirata i zjeść jego wnętrzności. Jeżeli chcesz go sobie np. powiesić nad drzwiami, to ja bym wyjął wnętrzności i wypchał czymś innym. A w ogóle to skąd sobie załatwiłeś pirata? Ja chcę od mamy najzwyklejszego pingwina, mówi nie, a Ci pozwala pirata w domu trzymać? o_O
Nie przychodzi mi nic do głowy, żeby zostawić wnętrzności piratowi, bo co z takim piratem zrobisz? Chyba, że jeszcze żyje, to wtedy ja bym zostawił jako przyjaciela.

Btw: To jest podobnie jak z takimi zmazikami do pióra, nawet nazwę mają podobną: "Super pirat", w senie że lepiej wyjąc to co ma w środku, bo wtedy lepiej się kręci i wygląda, i moduje, i w ogóle, zaś jeżeli chcesz go używać jako zwykły zmazik to lepiej zostawić wkłady, które ma w środku. Taki dziwny zbieg okoliczności, z Twoim piratem i tymi zmazikami.
PTP Wymiany/Trades
 
 
KaplannSJ 
Użytkownik

Kręcę od: 10,09,2011
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2011|, o 21:01   

Niewiarygodna modyfikacja ;D Jak jest za biały to sobie zobaczcie wersję kaku :) Naprawdę przyjemny mod :)
_________________

I jest PIĘKNIE :D
PTP Wymiany/Trades
 
Antrax 
Użytkownik

Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 7
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2012|, o 10:25   

A te Reynoldsy, nie mogę ich nigdzie dostać... W ogóle są one dostępne w Polsce?
PTP Wymiany/Trades
 
 
tobix 
Użytkownik


Kręcę od: 16. październik 2010
Ręka: prawa
Wiek: 26
Posty: 16
Skąd: krosno
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2012|, o 10:37   

Cytat:
Pytania i Odpowiedzi:

P - Gdzie mogę znaleźć Reynolds'y 094?
O - Tylko we Francji. Wymień się z jakimś Francuzem.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl