Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Clipbattle] Lawliet vs. qstra

Lawliet(el cwel) czy qstra?
Lawliet (el cwel)
53%
 53%  [ 21 ]
qstra
46%
 46%  [ 18 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 17:32   [Clipbattle] Lawliet vs. qstra

Za gorami za lasami zyl Lawliet. Siedzial sobie w swojej jaskini i wpadl na pomysl. Battle.. Hmm o co ? O ciastka.. Wygrany robi "Thx Clip z ciastkami w tle + zjedzenie ich xd"..
Przeciwnikiem ofc jest kustra.. Roznica w czasie krecenia jest ale nie o to chodzi :P Chyba o dobra zabawe czy jakos tak, sam nie wiem :P Boze, co ja pisze bez pierdolow..

Kto: Lawliet
Kogo: qstra
DL : 24.06.2009 24:00h
Czas glosowania: 5 dni bedzie xd
Min clip : 10 sek max. 30

Fight!
---------------------------

A wiec tak juz czuje zapach tej przegranej ale coz, nie zalamie sie..To tylko fun + zbieranie doswiadczenia. Bede sie cieszyl kiedy dostane conajmniej jeden glos.. Jakosc jest taka a nie inna bo qstra chcial mnie zgwalcic, ze jeszcze comba nie upnalem.. To musialem w WMV zapisac..A wiec tak Slawek vs Me.. Jazda, niech to sie juz skonczy..

Lawliet:


Wersja HQ na YouTube

qstra:


Wersja HQ na YouTube
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Pari |3 Lip 2009|, o 16:03, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |3 Lip 2009|, o 16:05   

:lol: wygralem ...

Najbardziej Mankowi dziekuje, bo zmusil mnie do tego , zebym nie zachowywal sie jak jakis "bachor" ^^

qstra clip z ciastkami bedziesz mial jak pojde do sklepu po nie (a ja wiem jakies 3 dni max..)

Ogolnie za walke dziekuje bardzo, pierwsza i dobre otwarcie, ale wiem na co mnie stac i to bylo naprawde zle na moje mozliwosci ;(

Rewanz kiedys jesli chcesz ^^
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl