Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusja na temat zamówiena na białe frotki.

Losowanie frotki sposobem numer:
1
7%
 7%  [ 4 ]
2
92%
 92%  [ 51 ]
Głosowań: 55
Wszystkich Głosów: 55

Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |11 Cze 2009|, o 21:57   Dyskusja na temat zamówiena na biaÅ‚e frotki.


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+45700

Dyskusja na temat zamówiena na białe frotki.

Tutaj możecie zadać wszelkie pytania, oraz wyrazić swoją opinię.

Temat z zamówieniami znajduje się tutaj.

-------------
Ankieta dotyczy losowania żółtej frotki.

SÄ… dwie opcje:
1. Robię mini meeting Krakowski w przyszłym tygodniu, nagrywam to i daję na forum zwycięzcę, ale wtedy jest taka możliwość, że ktoś wam wszystkie emocje związane z losowaniem popsuje, bo np przed oglądnięciem gdzieś to przeczytacie (inaczej spoil).

2. Ufacie mi na tyle, że losuję to w domu, oczywiście nagrywając, żeby był dowód. Ale dowiadujecie się dopiero otwierając list, czy jest żółta frotka. A jak ktoś się pochwali, że dostał, zamieszczę film.

Moim zdaniem opcja druga jest lepsza, ale to wy zamawiacie, dlatego zrobiłem ankietę.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
WysÅ‚any: |14 Cze 2009|, o 16:25   

"qCover" napisał/a:
Po prostu kupujecie frotki, sÄ… one wasze i robicie z nimi co chcecie i to wszystko.
Czy je sprzedacie dwa czy nie wiadomo ile razy drożej to już wasza sprawa.


Nie do końca, bo to w końcu użytkownicy tworzą wizerunek PPP i Polski w świecie. Ja, jako admin PPP, nie chcę raczej, żeby ktoś z zagranicy postrzegał nas jako zdzierców, oszustów. Dla mnie koniec tematu, mam nadzieję, że każdy zrozumiał przesłanie postów moich, FeniXa i innych mądrych wypowiedzi w tym temacie. Każdy zrobi, jak chce, ja nie mogę nikomu zakazać sprzedawania frotki po danej cenie, ani nikt nie będzie kontrolował rynku trade'ów. Po prostu miejcie na uwadze, że to Wy kształtujecie wizerunek Portalu.
Ostatnio zmieniony przez Rarka |14 Cze 2009|, o 16:25, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Irid 
Użytkownik


Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 54
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+12, 0, 0)
WysÅ‚any: |21 Cze 2009|, o 11:41   

Ja mam pytanie: Czy jeśli kogoś wylosujecie (chodzi o żółte frotki), to wylosowana osoba dostaje tylko frotkę żółtą, czy i białą i żółtą?

@down: dzięki.
Ostatnio zmieniony przez Irid |21 Cze 2009|, o 11:47, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Malfroy 
Facepalm Artists


Kręcę od: luty 09
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 464
SkÄ…d: Bytom
Handel: 100% (+18, 0, 0)
WysÅ‚any: |21 Cze 2009|, o 11:45   

@ Irid
I białą i żółtą :]
_________________
nie waznei kro jakr kricnei kwazne ktoj jakimim jestr czloikiwiekiem!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Seihe 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 673
SkÄ…d: Radom
Handel: 100% (+84, 0, 0)
WysÅ‚any: |21 Cze 2009|, o 12:03   

A wiadomo ile już jest zamówionych, potwierdzonych frotek?


edit:
zdecydowałem się policzyć i wyszło potwierdzonych 250 + raczej 10 moich czyli 260

jak dojdzie do 300 to będzie taniej?
Ostatnio zmieniony przez Seihe |21 Cze 2009|, o 12:07, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |21 Cze 2009|, o 12:23   

Cytat:
jak dojdzie do 300 to będzie taniej?


Nakłady są takie:
100-150
150-250
250-500
500-1000
1000- 10 000
10 000- 20 000
20 000 +

Różnice przy poszczególnych nakładach to grosze. Dopiero przy 10 000 sztuk można mówić o sporej zniżce, która sięga ~1,5zł. Jeśli nasz nakład przekroczyłby 500 sztuk, to cena mogła by się zmniejszyć max. o 50gr. Myślę że nie warto bawić się w takie coś. Jak dostaniemy zniżkę, to jedynie 2% z racji poprzedniego zamówienia.

MyÅ›lÄ™ że 12zÅ‚ za frotkÄ™, którÄ… później sprzedaje siÄ™ we Francji po 18€ to niedużo. ;]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hakan 



Wiek: 44
Posty: 1375
Handel: 100% (+7, 0, 0)
WysÅ‚any: |22 Cze 2009|, o 09:37   

"Pari" napisał/a:
- Dla ikonek, przyszykowaliśmy specjalną edycję frotek. Będą one żółte. Nie wiem jak będą wyglądały, ale jest to przywilej dla każdego kto należy do PSI. Każda ikonka będzie mogła posiadać tylko jedną taką frotkę. Oczywiście, jak ktoś nie będzie chciał, nie zmuszamy. Ale dla zwykłych użytkowników żółte frotki nie będą dostępne. Ma to na celu podkreślenie roli ikon na forum, pokazać, że warto się starać aby być w tej zamkniętej grupie. Każda osoba nowo przyjęta do PSI otrzyma taką frotkę. Ikony nie będą musiały płacić za tą frotkę.


"Czesio" napisał/a:
A moze zrobic tak:
- Admini: pomaranczowe frotki (jak kolor na dole strony)
- Moderatorzy: kolor moczu (zolto zielony)
- Ikonki: zolty
- VIP: bordowy
- Userzy: bialy/czarny
Co wy na to? :P


Dziękuję za uznanie dla organizatorów zamówienia. Jakiegokolwiek frotka byłaby koloru - zółta, pomarańczowa czy bordowa, z nikiem lub bez - chiałem pozostawić moją frotkę w rękach organizatorów, celem przekazania, przy sprzyjającej okazji, użytkownikom PPP w formie nagrody / podziękowania - jak uznacie.

PS. Jeśli oczywiście ktoś będzie chciał frotkę Hakana :P
_________________
Pentrix dla każdego!
Ostatnio zmieniony przez Hakan |22 Cze 2009|, o 09:49, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
_Husky_ 
Użytkownik


Kręcę od: początku 2008 roku
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 43
Skąd: Częstochowa
Handel: 100% (+3, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lip 2009|, o 12:35   

Zamówienia zebrane, pieniądze dostarczone.

Jak długo będzie trwało uszycie wszystkich frotek? Jest jakiś przybliżony termin?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lip 2009|, o 12:40   

Cytat:
Jak długo będzie trwało uszycie wszystkich frotek? Jest jakiś przybliżony termin?


Na kasę mieliśmy czekać do niedzieli. Jak zwykle przedłużamy sprawę o 3 dni. Jeśli dzisiaj do 14-tej kasa nie wpłynie, to znaczy, że ktoś wysłał ją w poniedziałek, czyli totalnie nas olał. Takie podejście jest sprawiedliwe.

Jeszcze dzisiaj po 14-tej wszystko podliczymy, ustalimy konkrety i złożymy zamówienie. Produkcja frotek ruszy mniej-więcej we wtorek i potrwa 10-14 dni roboczych (tyle czasu firma sobie daje- zawsze może być krócej). Optymistycznie zakładamy, że za dwa tygodnie wszystkie frotki będą już rozesłane. Pan z informacji powiedział, że produkcja tych kilkuset frotek to kwestia max. 10h haftowania na maszynie. Jedynym problemem jest oczekiwanie naszego zamówienia w kolejce ze względu na duży obrót firmy. Tak więc, Panowie i Panie, cierpliwości życzę.

Chyba mogę zagwarantować, że cła nie będzie, co? :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
WysÅ‚any: |3 Lip 2009|, o 17:27   

Hm, po poscie Pari'ego, widzę że frotki dostaniemy później niż było (pesymistycznie) przewidywane?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |3 Lip 2009|, o 18:21   

"inVerso" napisał/a:
Hm, po poscie Pari'ego, widzę że frotki dostaniemy później niż było (pesymistycznie) przewidywane?


Firma daje sobie 14 dni roboczych na produkcję frotek, żeby mieć pewność, że się wyrobi. Myślę, że w rzeczywistości potrwa to dużo krócej.

Nawet jeśli miałaby nastąpić jakaś obsuwa czasowa, to musiałbyś czekać. Chwalisz się spostrzeżeniami czy szukasz sensacji tam, gdzie jej nie ma? ;)

Ostatnie zamówienie na froty trwało bodajże miesiąc i trzy dni. W tym wypadku będzie podobnie. Jedyna strata czasowa, to 4 dni czekania na wpłaty od spóźnialskich- nic więcej. Robimy z Parim co w naszej mocy, żeby zamówienie przebiegło szybko i sprawnie- oczywista sprawa.

Pzdr
PTP Wymiany/Trades
 
 
Stylax 
Użytkownik


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: Mam 3
Wiek: 30
Posty: 249
SkÄ…d: Szczecin
Handel: 100% (+52, 0, 0)
WysÅ‚any: |3 Lip 2009|, o 18:28   

Proponuję, abyście zaczęli już zbierać adresy od kupujących, gdyż jak wiecie wszyscy mamy wakacje (tak? : o). Z tego powodu ktoś kto jest teraz na forum może wyjeżdżać za jakieś parę dni i wrócić za parę tygodni, a w tym czasie nie mieć dostępu do internetu (jak ja etc.).
_________________
[url=http://www.valenth.com/feed/339357]

Nakarm Dantenne !
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
WysÅ‚any: |3 Lip 2009|, o 19:12   

No dobra, masz racjÄ™. Niemniej jednak jak ktoÅ› wyjedzie, to i tak odbierze po powrocie.

Adres proszę wysyłać na maila:

frotki@gmail.com

W tytule maila proszę dać nick.

Adres zostanie skopiowany, dlatego jeżeli się pomylicie, będzie to wyłącznie wasza wina.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
WysÅ‚any: |3 Lip 2009|, o 20:45   

"Wojta Be" napisał/a:

Firma daje sobie 14 dni roboczych na produkcję frotek, żeby mieć pewność, że się wyrobi. Myślę, że w rzeczywistości potrwa to dużo krócej.


To już wiem dlaczego.

"Wojta Be" napisał/a:

Nawet jeśli miałaby nastąpić jakaś obsuwa czasowa, to musiałbyś czekać. Chwalisz się spostrzeżeniami czy szukasz sensacji tam, gdzie jej nie ma? ;)


A kto tak powiedział? ^^ nie brałem udziału w poprzednim zamówieniu więc nie wiedziałem :D
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
WysÅ‚any: |4 Lip 2009|, o 17:04   

Gdy ktos odbiera osobiscie nie p[isze maila, prawda? Czy moze pisze ale w tresci umieszcza informacje o tym ze odbiera to osobiscie?

[ Komentarz dodany przez: Pari: Sob 04 Lip, 2009 ]

Nie pisze.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Irid 
Użytkownik


Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 54
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+12, 0, 0)
WysÅ‚any: |14 Lip 2009|, o 08:38   

W tym mailu to tylko adres, czy imię i nazwisko też?
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl