Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|13 Lip 2009|, o 23:46
Waterfall Mod
Autor Wiadomość
Gooral 
Użytkownik


Kręcę od: ??.??.????
Ręka: Środkowa
Wiek: 31
Posty: 569
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+129, 0, 0)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 16:05   Waterfall Mod

Statystyki:
Nazwa - Waterfall Mod
COG = COP
Długość - 21 cm jeśli "podetniesz" body Super Pirata (wyjaśnione w punkcie drugim) / 21,5 cm jeśli nie
Waga ~15g
Koszt - pomiędzy 10-15€

_____________________________________________________________________


Potrzebne materiały:
2 Pilot Dr Grip (ja (waterfall) użyłem Dr Grip G-spec'ów)
2 Reynolds 094
1 Pelikan Super Pirat
2 Uniball Signo

_____________________________________________________________________


Tutorial:

1) Z podanych wyżej długopisów potrzebujesz tylko 2 capy z Reynolds'a 094, 2 gripy z Dr Grip'a, 2 tipy Signo i body Super Pirata.

2) Usuń nadruk/obrazek z Super Pirata

WAŻNE - możesz "podciąć" body i opróżnić je jeśli chcesz, aby mod był lżejszy i krótszy (pierwsze body na zdjęciu). Moje (Waterfall'a) jest to drugie, dodałem trochę taśmy, bo cap minimalnie się ruszał.

3) Dodaj capy na body Super Pirata. Jeśli "podciąłeś" body, powinieneś mieć około 9,5cm powierzchni kręcenia. Jeśli nie to około 10cm.

WAŻNE - Musisz trochę spiłować tą niebieską stronę w Super Piracie.

4) Dodaj tipy Signo na capy.


5) Utnij gripa z Dr Gripa takiego długiego jak chcesz. Ja radzę, by uciąć prawie 3,5cm.


6) Nałóż gripy.



Ten mod jest bardzo prosty do zrobienia, mam nadzieję, że nie będziecie mieli problemów z jego złożeniem.


_____________________________________________________________________


Pytania i Odpowiedzi:

P - Gdzie mogę znaleźć Reynolds'y 094?
O - Tylko we Francji. Wymień się z jakimś Francuzem. ;)

P - Kiedy kręcę tym modem, słyszę lekki hałas w środku body. Czy to jest normlane?
O - To jest dziwna sprawa, niektóre body robią hałas, niektóre nie. Tak czy inaczej nie mam pojęcia jak zlikwidować hałas. :(

P - Lepiej "podciąć" i opróżnić body czy nie?
O - To zależy tylko od Ciebie, ja preferuję mniejsze i lżejze mody. W każdym razie ten mod jest mniejszy i lżejszy od Buster Cyla. :mrgreen:

P - Lepiej jest użyć gripów z G-spec'a czy innych Dr Gripów?
O - Jak wolisz, ale musisz wiedzieć jedno - Dr Grip G-spec'i są na prawdę drogie (około 10€ we Francji). Jednak grip z G-Spec'a jest lżejszy od pozostałych.
Ostatnio zmieniony przez Banan |12 Sty 2015|, o 22:11, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 16:32   

Ten mod jest cudowny! Od dawna mam go w swojej kolekcji, odkad go mam jest od moim ulubionym modem symetrycznym zaraz po Stuhl modzie. Jest bardzo wygodny i choc wydaje sie lekki wcale tak nie jest jesli da sie gripy z dr.gripa na cala paskowana czesc capa mod bardzo przybiera na wadze. Polecam go wszystkim.

@Taka ciekawostka:
Dostalem juz zmodowanego waterfalla i nie wiem jakim cudem ale gosc wyjal poprostu wyjal neibieskiego backpluga o.O widac fabryczne ''zaciski'' i body porownywalem z nowym. Propsy dla Skyblue.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Freestyle 
Użytkownik


Kręcę od: lewej do prawej ręki :]
Ręka: Prawa/Right
Posty: 337
Skąd: że znowu
Handel: 96,77% (+30, 0, -1)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 20:48   

Fail, reynoldsy są w polsce.
Jak zrobić żeby body nie latało? Wyjąć wkład -.-
a po za tym tutek spoko, ale mod jak dla mnie za biały; d
PTP Wymiany/Trades
 
 
Seihe 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 673
Skąd: Radom
Handel: 100% (+84, 0, 0)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 21:07   

lols, to taśmę kolorowa naklej to będzie mniej biały
Ostatnio zmieniony przez Seihe |13 Lip 2009|, o 21:25, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 21:10   

IMPORTANT: you have to file a little bit the rewriter side of the Super Pirat.

Kalecznie to ktoś napisał :D .
Zdanie to tak na chłopski rozum przetłumaczy się tak:
WAŻNE: musisz zapisać nieco stronę korektorską (?) Super Pisrata.
Ale file jak inne wyrazy w angielskim ma kilka znaczeń :D , oznacza też obrabiać (spiłowac pilnikiem ) , i nie strone korektorską tylko stronę po której znajduje się korektor z takim niebieskim czubkiem. I teraz pełne tłumaczenie poprawne:

Musisz trochę spiłować stronę po której znajduje się korektor (to niebieskie) w Super Pirat.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 21:43   

Korektor to to białe.

Widziałeś kiedyś niebieski korektor?
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |13 Lip 2009|, o 21:59   

ale chodzi o nie zmazywacz tylko o stronę to niebieską którą piszemy po zmazaniu błędu.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |16 Sie 2009|, o 22:31   

Rzeczywiście Reynoldsy są w Polsce. Teraz gdy w hipermarketach jest pełno artykułów do szkoły wiem że są w Carrefourach przynajmniej obok mnie są dwa i w nich były ale nie wiem na 100% czy to były dokładnie te.
https://aktyprawne.wordpress.com/
Sam mod bardzo, bardzo ciekawy :) Nie wiem czy takiego se nie złożę ;]
Ostatnio zmieniony przez Grzesieq94 |17 Paź 2018|, o 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
geecko 
Użytkownik


Ręka: mam i to dwie
Wiek: 27
Posty: 177
Skąd: Kraków
Handel: 94,12% (+16, 0, -1)
Wysłany: |19 Wrz 2009|, o 16:48   

Reynoldsy są w Olsztynie Fuco m do nich dostęp !
Sam chętnie złoże tego moda kiedy tylko dorwę gripy i capy !
Ostatnio zmieniony przez geecko |19 Wrz 2009|, o 16:49, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Akeien 
Użytkownik

Posty: 861
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |21 Wrz 2009|, o 08:27   

mod fajny i wygląda że fajnie by się kręcił ale jak dla mnie za bial i taki...Zbyt prosty.Ale tutek spox i mod ekstra
PTP Wymiany/Trades
 
Dezmez 
Użytkownik


Kręcę od: Niepamiętam ;d
Ręka: Prawa
Posty: 55
Skąd: Lbn
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2010|, o 17:24   

Właśnie złożyłem tego moda. Jest super poza 1 rzeczą. Body super pirata po zmazaniu zmywaczem do paznokci staje się klejące i łatwo przywiera do niego brud. Niewiem jak można to naprawić. Pozatym modzik super odrazu się na niego przerzuciłem, kręci się wspaniale. Pozatym miałem wszystkie części (pozdro biały) i niemusaiłem nic zamawiać

@kamilkaze: a body jest mniej sliskie no nie ? Czy takie wręcz chropowate bo sam niewiem czym zmyć narazie mam takie wygladzone papierem sciernym bardzo drobnym
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dezmez |4 Sty 2010|, o 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
kamilkaze21 
Użytkownik


Kręcę od: Październik 2008
Ręka: Prawica
Wiek: 32
Posty: 154
Skąd: jestem?
Handel: 100% (+32, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2010|, o 17:37   

Dezmez, klejące body jest kwestią zmywacza do paznokci. Po niektórych zostaje przykry, lepiący osad. Ja np zmywałem rozpuszczalnikiem i wszystko wyszło midonie :D
_________________




PTP Wymiany/Trades
 
 
BiaŁy 
Użytkownik


Kręcę od: 12 Wrzesień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 181
Skąd: Lublin
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |4 Sty 2010|, o 21:23   

Ale Reynoldsy 094 są w polsce ... :mrgreen: u mnie w papierniku są na sztuki :shock: !
A po za tym mam Waterfalla i jest Miodny ... mam body starte pilniczkiem do paznokci jest chropowate co daje mi lepsza przyczepnosc ... Gdy jeszcze nie mialem MXa (do dzis, pozdro Dezmez :cool: ) Krecilem tylko nim ... nawet odlozylem KT. .. Mam wersje z Gripami spoko Pod Dr.Gripami (meczarnia bylo ich nalozyc ale spoko wyszlo) w kolorach Szajbonowego CT... Takze ten mod ma u mnie 1000000+ :wink:
_________________
Powrót do Przeszłości ...
PTP Wymiany/Trades
 
 
kaku 
Użytkownik


Kręcę od: czerwiec
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 44
Skąd: Łącko
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |5 Sty 2010|, o 12:36   

mod świetny. kręci się nim super.


a to dla tych którzy twierdzą że jest za biały:


wystarczy trochę taśmy, gripów i chęci :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez kaku |5 Sty 2010|, o 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Harna$ 
Facepalm Artists


Ręka: lewa
Wiek: 28
Posty: 546
Skąd: Krościenko n/D
Handel: 91,89% (+68, 0, -6)
Wysłany: |14 Lut 2010|, o 16:58   

Mod genialny , Taki prosty , ciekawie się kreci i w_ogóle ... Cud miód . Myśle ,że podbije on serca penspinerów
Ostatnio zmieniony przez Maniek |14 Lut 2010|, o 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl