Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
World Cup '10
Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |7 Cze 2009|, o 12:52   World Cup '10

Przed chwilą pojawiły się wyniki:
1 THPSC 117
2 JEB 104
3 GPC 62.5
4 BPSC 53.9
5 KPSA 49
6 TWPS 40
7 PSH 35.5
8 HKPSA 32.9
9 UPSB 29.75
10 PPP 25
11 FPSB 20.5
12 SPC 10
13 BRPSB 0.9
14 VNPSB 0.75
15 SPSC 0

Taki jest stan punktów po walce collabów, wchodzi pierwsza ósemka, czyli THPSC, JEB, GPC,BPSC, KPSA, TWPS, PSH, HKPSA.
Niestety PPP się nie zakwalifikowało. Ktoś musi odpaść, tym razem jesteśmy to my. Mam nadzieję, że zmobilizuje nas to do treningu.

http://www.upsb.info/foru...?showtopic=2263
Ostatnio zmieniony przez Rarka |29 Lis 2009|, o 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |29 Lis 2009|, o 20:56   

Przed chwilą pojawiły się wyniki:
1 THPSC 117
2 JEB 104
3 GPC 62.5
4 BPSC 53.9
5 KPSA 49
6 TWPS 40
7 PSH 35.5
8 HKPSA 32.9
9 UPSB 29.75
10 PPP 25
11 FPSB 20.5
12 SPC 10
13 BRPSB 0.9
14 VNPSB 0.75
15 SPSC 0

Taki jest stan punktów po walce collabów, wchodzi pierwsza ósemka, czyli THPSC, JEB, GPC,BPSC, KPSA, TWPS, PSH, HKPSA.
Niestety PPP się nie zakwalifikowało. Ktoś musi odpaść, tym razem jesteśmy to my. Mam nadzieję, że zmobilizuje nas to do treningu.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |29 Lis 2009|, o 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |12 Gru 2009|, o 23:42   

Jeżeli kogokolwiek jeszcze interesuje WC, to niech popatrzy na grupy, których było losowanie na Podcascie numer 9.

Grupa A:

PSH
KPSA
JEB
GPC

Grupa B:

TWPS
HKPSA
THPSC
BPSC

Rozgrywanie:

Pierwsza runda:

1. PSH VS KPSA
2. JEB VS GPC

3. TWPS VS HKPSA
4. THPSC VS BPSC

Druga runda:

5. PSH VS JEB
6. KPSA VS GPC

7. TWPS VS THPSC
8. HKPSA VS BPSC

Trzecia runda:

9. PSH VS GPC
10. KPSA VS JEB

11. TWPS VS BPSC
12. HKPSA VS THPSC

Półfinały:

13. #1 z A vs #2 z B
14. #2 z A vs #1 z B

Finały:

15. Zwycięzca walki nr 13 vs Zwycięzca walki nr 14

World Cup zaczyna się 9 stycznia następnego roku.
PTP Wymiany/Trades
 
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |12 Gru 2009|, o 23:44   

Grupy wyszły dość wyrównanie. Już z początku zapowiada się epicka walka - JEB vs GPC, myślę że będzie na co popatrzeć ; )
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |13 Gru 2009|, o 10:34   

"musk" napisał/a:
epicka walka - JEB vs GPC

To? Epickie?

"Dulek" napisał/a:
1. PSH VS KPSA

"Dulek" napisał/a:
10. KPSA VS JEB

Zią, to będzie epic! Walkę stoczą 2 najlepsze boardy, praktycznie od zawsze i 3 (PSH) co jest od dość niedawna na topie. To jest epickość walk.

A co do grup to wyszły nieźle, całkiem równo.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
macioster 
TSG


Kręcę od: 24.03.08 z prz.
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 593
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+43, 0, 0)
Wysłany: |13 Gru 2009|, o 11:23   

"Cienki" napisał/a:
JEB vs GPC

Muahahahah.
Mam nadzieję że dżapany zrównają GPC z ziemią.
Jestem jeszcze ciekaw TWPS VS HKPSA, imo wyrównanie będzie.
PTP Wymiany/Trades
 
Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Wiek: 25
Posty: 515
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |13 Gru 2009|, o 12:00   

Cytat:
Mam nadzieję że dżapany zrównają GPC z ziemią.

Rowniez taka nadzieje chowam w @%^!*& ;D

Swoja droga ciekawe kogo wystawia boardy do pierwszych batli ^^
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |30 Gru 2009|, o 16:10   

Sklad GPC:

Minwoo
Stuhl
TheKOok
colddi
taichi1082
thumbskiller


Sklad JEB:

Sister_R
ponkotu
Fire@fox
forever
HAL
hibati

Tak spinnuje hibati:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded


Ciesze sie niesamowicie ,bo:
1.supawit 127 - 36 คะแนน
2.spinnerpeem - 31 คะแนน
3.baimai - 27 คะแนน
4.Dongza - 26 คะแนน
5.8 - 25 คะแนน
6.The Legend - 23 คะแนน

Oto sklad THPSC na WC 10 :D bedzie Peem, bedzie dobry spinning.
Mialo i jego i Supa nie byc, ale o wszystkim decydowal public voting. Oni chcieli dac szanse niewypromowanym spinnerom. tak czy siak , it is a good news :P

8 z THPSC .. Nie wiesz jak spinnuje? Wejdz w kanal TEKa i obejrzyj jego show, w deskrypcji masz link do kanalu 8 :P
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |8 Sty 2010|, o 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fahrenheit 
TSG

Wiek: 31
Posty: 89
Skąd: Pruszków
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |16 Sty 2010|, o 17:57   

No to wiemy już wszystko o pierwszej rundzie.

Group A

1. PSH VS KPSA

* 1.1. Technical 1vs1: Smoothness, cLast (PSH) vs Crew (KPSA)
* 1.2. Artistic 1vs1: Spinless, twister (PSH) vs ZzaJae (KPSA)
* 1.3. Double 2vs2: Olii & cLear (PSH) vs Skydigital & Nia (KPSA)


2. JEB VS GPC

* 2.1. Technical 1vs1: Speed, Sister_R (JEB) vs thumbskiller (GPC)
* 2.2. Artistic 1vs1: Aerials, HAL (JEB) vs Stuhl (GPC)
* 2.3. Double 2vs2: forever & Fire@fox (JEB) vs Minwoo & TheKOok (GPC)


Group B

3. TWPS VS HKPSA

* 3.1. Technical 1vs1: Control, Evolution (TWPS) vs kin (HKPSA)
* 3.2. Artistic 1vs1: Creativity, Darcy (TWPS) vs Wah (HKPSA)
* 3.3. Double 2vs2: BaoO & x1213 (TWPS) vs winky & Tony (HKPSA)


4. THPSC VS BPSC

* 4.1. Technical 1vs1: Difficulty, Supawit127 (THPSC) vs Voltaic (BPSC)
* 4.2. Artistic 1vs1: Two hands, BaiMai (THPSC) vs Knuckles (BPSC)
* 4.3. Double 2vs2: Dongza & 8 (THPSC) vs Littleboy & Gisele 8 (BPSC)


Epicka walka GPC vs JEB dostarczy nam wielu wrażeń. Jak dla mnie Niemcy wygrywają double'a, a Sister_R pierwszą walkę. W pojedynku rutyny z młodością chyba lepiej wypada Stuhl, ale sercem jestem za HALem, bo styl to on ma świetny.

PSH coś wystawiło nieznanych penspinnerów, tylko Olliego kojarzę, zobaczymy, co pokażą, Korea dobrze z kategoriami trafiła. Faworytami są raczej Tajlandczycy, ale wszystko okaże się podczas turnieju.
Ostatnio zmieniony przez Fahrenheit |16 Sty 2010|, o 18:02, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |16 Sty 2010|, o 18:03   

Cytat:
* 3.1. Technical 1vs1: Control, Evolution (TWPS) vs kin (HKPSA)

Go kin! Mam nadzieję, że rozwali Evolutiona swoją kontrolą na MXie (;

A co do walki GPC vs JEB to rzeczywiście może być mocarnie, trzymam kciuki za Japończyków
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |16 Sty 2010|, o 18:52   

To ja tak z innej beczki - co oznacza walka typu: Artistic 1vs1: Aerials? Spinnerzy mają do tego się dostosować i kręcić swoje combosy pod te kryteria? Z góry przepraszam jak wyżej to było wałkowane, nie zauważyłem może.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fahrenheit 
TSG

Wiek: 31
Posty: 89
Skąd: Pruszków
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |16 Sty 2010|, o 19:18   

Aby uatrakcyjnić rozgrywki wprowadzili motyw.

"Zombo" napisał/a:
2.3.2 Motywy singli
Motyw jest przydzielony do każdej pojedynczej potyczki przed rozpoczęciem walki. Menedżerowie mogą wówczas ustalić składy do poszczególnych potyczek, odwołując się do motywów. Proszę zauważyć, że motyw to jedynie 33% całkowitej oceny. Combosy powinny być dostosowane jak najlepiej do wymogów motywu, aczkolwiek nie powinny lekceważyć innych aspektów sędziowskich.

Przed rozpoczęciem rozgrywek sporządzono z wyprzedzeniem dwie listy motywów. Dla każdej walki, jeden motyw z obu list jest losowo przydzielany do dwóch singli. Lista 'techniczna' zawiera motywy związane z wykonaniem i techniką, natomiast lista 'artystyczna' zawiera różne charakterystyczne pojęcia i pomysły penspinnerskie.

-> Lista technicznych motywów:
* Szybkość
* Płynność
* Trudność
* Kontrola
* Różnorodność

-> Lista artystycznych motywów:
* Kreatywność
* Dwie ręce
* Spinless
* Aeriale
* Ciało i otoczenie
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |30 Sty 2010|, o 20:12   

1. PSH VS KPSA

* 1.1. Technical 1vs1: Smoothness, cLast vs Crew
* 1.2. Artistic 1vs1: Spinless, twister vs ZzaJae
* 1.3. Double 2vs2: Olii & cLear vs Skydigital & Nia


2. JEB VS GPC

* 2.1. Technical 1vs1: Speed, Sister_R vs thumbskiller
* 2.2. Artistic 1vs1: Aerials, HAL vs Stuhl
* 2.3. Double 2vs2: forever & Fire@fox vs Minwoo & TheKOok


Group B

3. TWPS VS HKPSA

* 3.1. Technical 1vs1: Control, Evolution vs kin
* 3.2. Artistic 1vs1: Creativity, Darcy vs Wah
* 3.3. Double 2vs2: BaoO & x1213 vs winky & Tony


4. THPSC VS BPSC

* 4.1. Technical 1vs1: Difficulty, Supawit127 vs voltaic
* 4.2. Artistic 1vs1: Two hands, BaiMai vs Knuckles
* 4.3. Double 2vs2: Dongza & 8 vs Littleboy & Gisele 8
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |31 Sty 2010|, o 12:29, w całości zmieniany 7 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |31 Sty 2010|, o 10:35   

O nieźle. Jest co oglądać. Jest parę naprawdę niezłych combosów. Double z PSH mocarny. Spokojnie zmiotą Nia i Skydigitala.
JEB totalnie poniżej oczekiwań. Żadne z ich combosów nie zapada w pamięć. Stuhl miażdży zupełnie HALa, Sister_R ma szanse, bo Thumbskiller niespecjalne combo nagrał. Zaskoczony byłem ilością transferów w Double Battle. Ciężko się ogląda pracę Niemców, ale bez dogłębnej analizy widać, że ich przejścia są po prostu ładniejsze. U Japończyków nie ma interakcji między combami. Po prostu przeskok z jednego do drugiego...

Kin! Niesamowita moc zaklęta w MX'ie. Nie wiem z kolei, kto wybrał Darcy do reprezentacji TWPS, ale jak dla mnie koleś lami nieprzeciętnie. To po prostu brzydko wygląda! Double niezłe, ale tego nie umiem obiektywnie ocenić, bo po prostu przepadam za combami x1213 :P

THPSC jak powszechnie wiadomo, mocnych zawodników ma. Mam nieodparte wrażenie, że niezależnie od stopnia skomplikowania comba Voltaica, Supawit rozpieprzy to bez wysiłku. BaiMai owni cyce! Ale tak serio.
http://www.youtube.com/watch?v=deZOjgmJNjs
Dawno nie widziałem tak naskillowanych obu łap. Szkoda tylko, że Dongzy jeszcze nie widziałem, ale to myślę wkrótce się nadrobi.

Tyle ode mnie. Więcej nie chce mi się komentować :P Raczej nie mielibyśmy żadnych szans przy takiej konkurencji.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |31 Sty 2010|, o 12:46   

1. PSH VS KPSA

* 1.1. Technical 1vs1: Smoothness, cLast vs Crew -> cLast chyba, trafil dobrze w teamt, a Crew sporo zmian kierunku,co jest raczej odwrotnoscia smoothness.

* 1.2. Artistic 1vs1: Spinless, twister vs ZzaJae -> Bardzo trudny wybor, ZzaJae jak zwykle uber kreatywny, ale Twistera combo strasznie mi sie podobalo no i tez kreatywne bylo. Mysle ze ZzaJae bardziej (minimalnie) w teamt trafil, ale to roznicy tutaj nie robi (przy minimalnym nie trafieniu / trafieniu).

* 1.3. Double 2vs2: Olii & cLear vs Skydigital & Nia -> Oj oj.. IMO Olii i cLear wygraja i zmiazdza dubel z KPSA z ziemia. Strasznie KPSA, wiecej oczekiwalem T_T


2. JEB VS GPC

* 2.1. Technical 1vs1: Speed, Sister_R vs thumbskiller -> No comment? Sister_R!

* 2.2. Artistic 1vs1: Aerials, HAL vs Stuhl -> HAL lepsze "execution", lepszy speed, pare aeriali, ale Stuhl trafil w sedno, no mysle jednak, ze temat to nie 100% punktow, bo IMO tak czy siak HAL wygrywa, choc moze to byc baardzo minimalna wygrana, to HAL nadal jest dla mnie zwyciezca.

* 2.3. Double 2vs2: forever & Fire@fox vs Minwoo & TheKOok -> JEB mogl wiecej pokazac... Jak dla mnie kolejna walka, w ktorej troche subiektywnosci sedziow moze przewazyc sprawe. Pozyjemy, zzobaczymy.


Group B

3. TWPS VS HKPSA

* 3.1. Technical 1vs1: Control, Evolution vs kin -> Evolution super combo, ale kin.. Kin jest Bogiem MX! To co on na MX wyprawia, az sie za glowe zlapalem. Niestety Evo nie ma szans.

* 3.2. Artistic 1vs1: Creativity, Darcy vs Wah ->Mam przeczucie, ze Darcy wygra, chociaz zgadzam sie z Rude Boyem -> okropienstwo T_T Wolalbym Waha.

* 3.3. Double 2vs2: BaoO & x1213 vs winky & Tony -> Jak dla mnie sprawa jasna -> Baoo i x1213!


4. THPSC VS BPSC

* 4.1. Technical 1vs1: Difficulty, Supawit127 vs voltaic -> Voltaic sie postaral, trudne combo, trafil w teamt ale niefartownie trafil mu sie Supawit - 2 osoba na swiecie po wzgledem Difficulty w combosach. Jak dla mnie Supa miazdzy Voltaica.

* 4.2. Artistic 1vs1: Two hands, BaiMai vs Knuckles -> Po obejzeniu comba Knucklesa myslalem, ze BaiMai raczej niczego fajnego , albo na tym poziomie nie wykreci. No jednak! Pokazal takiego skilla ze : :shock:

* 4.3. Double 2vs2: Dongza & 8 vs Littleboy & Gisele 8 -> heh i tu nie wiem co powiedziec, moge powiedziec chyba tylko to ze THPSC zlamilo IMO. I tu BPSC ma szanse na punkt.
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Gildor |1 Lut 2010|, o 12:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Karolnovy 
nolife


Kręcę od: 30/12/2007
Ręka: Right'n'Left
Wiek: 30
Posty: 551
Skąd: Elbląg
Handel: 100% (+24, 0, 0)
Wysłany: |31 Sty 2010|, o 22:25   

1. PSH VS KPSA

* 1.1. Technical 1vs1: Smoothness, cLast vs Crew
To po prostu widać ;] Crew jest nie z tej ziemi.
* 1.2. Artistic 1vs1: Spinless, twister vs ZzaJae
Jakoś nie lubię stalli
* 1.3. Double 2vs2: Olii & cLear vs Skydigital & Nia
WTF?! Nie ogarniam tego.


2. JEB VS GPC

* 2.1. Technical 1vs1: Speed, Sister_R vs thumbskiller
kciukskiller jakoś za krótko i nie ma tego "łał"
* 2.2. Artistic 1vs1: Aerials, HAL vs Stuhl Przecież to jest k.wa nie możliwe :O Combo zbyt epickie.
* 2.3. Double 2vs2: forever & Fire@fox vs Minwoo & TheKOok
W miarę równo, ale mam taką cichutką prośbę, by Minwoo wygrał <3


Group B

3. TWPS VS HKPSA

* 3.1. Technical 1vs1: Control, Evolution vs kin (Combo miesiąca :D )
Nowai. Kin jest nieobliczalny. Evolution pod względem kontroli(jak i trudności ^^) wygrywał, ale jak zobaczyłem Kina to nie wyrabiam i zmieniam zdanie.
* 3.2. Artistic 1vs1: Creativity, Darcy vs Wah
Wah - nic nowego.
* 3.3. Double 2vs2: BaoO & x1213 vs winky & Tony
raczej ta.

4. THPSC VS BPSC

* 4.1. Technical 1vs1: Difficulty, Supawit127 vs voltaic
Głos na Supawita, bo ma fajne kafelki na podłodze.
* 4.2. Artistic 1vs1: Two hands, BaiMai vs Knuckles
* 4.3. Double 2vs2: Dongza & 8 vs Littleboy & Gisele 8
Littleboy mi pomógł w decyzji.

No. Fajnie się WC zapowiada ^^
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl