Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce
Autor Wiadomość
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |2 Cze 2009|, o 17:47   Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce

Twoja! Promocja Pen Spinningu w Polsce

co takiego zrobiłeś, co robisz i co będziesz robił by rozszerzać tą dyscyplinę w Polsce ?

Po wielu dyskusjach oraz postach jakie czytałem na naszym forum, doszedłem do wniosku, że czas przestać gadać! należy coś robić! By przyczynić się do rozwoju pen spinningu w Polsce. Temat ten powstał po to by, każdy kto go właśnie czyta w swojej głowie stworzył jasne cele i zamierzenia:
"co JA mogę zrobić by powiadomić świat, że jest coś tak fantastycznego jak pen spinning?!.


Jak już zapewne wiecie nie jeden raz promowałem PS w mediach
do całej listy udanych i mniej udanych występów dodaję jeszcze wczorajsze spotkanie.

Spotkanie to odbyło się 01.06.2009
Na "dzień sportu" zaprosiła mnie pani dyrektor z ZSP w Giebułtowie
na tzw. "Spotkaniu z mistrzem" na którym poruszyłem przede wszystkim takie tematy jak:
• Co to Pen Spinning?!
• Historia pen spinningu (w Polsce i na świecie)
• Rozwój pen spinningu w Polsce (występ Polaków na World Cup 2008)
• moje własne sukcesy
• występy w mediach
• kilka słów o meetingach (PS to nie tylko długopisy, ale cała otoczka, ludzie i forum)

w całej prezentacji, nie zabrakło reklamy PPP, (co chwila przytaczałem link do portalu)
Prezentacja była o tyle przyjemna, że miałem dostęp do rzutnika :roll: więc ze swojego laptopa puszczałem mi. "PPP Promo", "GPC&PPP" collaby, Meeting Kraków w Galerii Kazimierz" etc.

Nie byłem jedynym "mistrzem" był jeszcze kumpel z klasy, który ćwiczy sztuki walki ostatnio nawet złoty medal, chyba ze szczecina dostał, miał być jeszcze jeden gość, ale go zabrakło ;P (możliwe, że całość będzie w powiatowej gazecie opisane, bo dyrektorka zrobiła dłuższą notkę i wysłała.

kilka fot z tego wydarzenia:





zapraszam do dyskusji, planowania oraz chwalenia się zrealizowanymi planami, mam nadzieję, że temat szybko nie wygaśnie. :mrgreen:



jeżeli temat jest w nieodpowiednim miejscu bardzo proszę o jego przemieszczenie
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |9 Cze 2009|, o 22:05   

No więc jest sobie taka PUFA. Przegląd Uczniowskich Filmów Amatorskich. Konkurs odbywa się na początku czerwca. Zrobiłem z siostrą i kuzynem film w sierpniu tamtego roku i złożyliśmy go na tą PUFĘ. W filmie cały czas kręce.

Wygraliśmy ten przegląd, w wywiadzie opowiedziałem trochę o penspinningu :]

Link do artykułu, zdjęcia (lekki stylish w ręce :P ) i filmu:
http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=3356
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |10 Cze 2009|, o 00:36   

"Pieniek" napisał/a:
No więc jest sobie taka PUFA. Przegląd Uczniowskich Filmów Amatorskich. Konkurs odbywa się na początku czerwca. Zrobiłem z siostrą i kuzynem film w sierpniu tamtego roku i złożyliśmy go na tą PUFĘ. W filmie cały czas kręce.

Wygraliśmy ten przegląd, w wywiadzie opowiedziałem trochę o penspinningu :]

Link do artykułu, zdjęcia (lekki stylish w ręce :P ) i filmu:
http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=3356


Coś pięknego. Takie coś zasługiwałoby na osobny temat, no ale jak już tu jest to ok.

Oglądnąłem cały, miałem na początku opory, jako że jest to produkcja amatorska (nie że jest zła czy coś, ale niektóre ujecia za długie itd). Cały film mi się bardzo podobał, ujęliście to, czym tak na prawdę jest penspinning, no i ogólnie zajawka czymś. Niektóre sceny bardzo dobrze nagrane, muzyka zgrana idealnie.

Nie podobało mi się tylko jedno, można powiedzieć tak od strony scenariusza. Nuda>Szukacie zajawki, zaintersowania> Pen Spinning, Gitara, Książki. Dlaczego ty od samego początku kręcisz? Lepiej by było jakbyś jakoś się na to natknął. tak jak dwójka pozostałych. A tak, twoje umiejętności są niewiadomego pochodzenia.

Miałem wrażenie, że przez cały film będziesz kręcił ni z gruchy ni z pietruchy, tak jakby nie na temat filmu. W niektórych rzeczach to może być irytujące, np gdy penspinnerzy widząc, ze ktoś ich filmuje, od razu wyciągają długopis. (urywek z Marcinem na lekcji, jezeli kojarzycie). Ale na szczęscie, nasz sport stał się pod koniec niejako bohaterem, i dobrze, że się tak stało.

Urzekło mnie pokazanie, że ty uczysz innych. Świetnie pokazane, na czym polega tak na prawdę pomoc w Pen Spinningu.

Szkoda, że w Filmie nie padło pojęcie Pen Spinning, no ale to raczej oczywiste.

Dużo by pisać ale podsumowując, świetnie wykonane, pomimo niedociągnięć. I oczywiście malo waży jest tutaj poziom twojego penspinningu, ważne było, że to zaprezentowałeś.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Persil74 
Użytkownik


Kręcę od: 17.04.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 93
Skąd: Białogard
Handel: 100% (+16, 0, 0)
Wysłany: |24 Cze 2009|, o 23:44   

Ja kręcę prawie wszędzie gdzie się da :]
W szkole wciągnąłem w to 2 osoby.
Kilka osób z mojej klasy potrafi TA
Ostatnio byłem na kręglach ze szkołą angielskiego - International House, wziąłem tam pena, oczywiście :D , i pewien nauczyciel się spytał co to jest itp, ja mu pokazałem kilka tricków i on próbował to xD. Wychodziło mu wolne FP. Jakieś dzieciaki się patrzyły na to co robię ;) .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kazuke 
Użytkownik


Kręcę od: 05.05.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 551
Skąd: Trzebiatów
Handel: 100% (+56, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2009|, o 08:55   

Kręcę cały czas i wciągnąłem dzięki temu 7 osób z mojej klasy. Jedna z nich potrafi TA i Fingerpassa. A inna Infinity :D .
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
dzidek 
Facepalm Artists


Wiek: 26
Posty: 285
Skąd: we mnie tyle siły?
Handel: 100% (+14, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2009|, o 10:37   

Czasami jak MMs przyjedzie do Krakowa to sobie siedzimy w GK i kręcimy. Dużo, właściwe wszyscy ludzie zwracają na nas uwagę (specjalnie siedzimy w środku galerii :P ) a niektórzy nawet się zatrzymują i pytają : Co to ... jest?! o.0". Bywa zabawnie :D

@gumix, Ty do nas też kiedyś podbiłeś :P przyznaj że byłeś pod wrażeniem :D
_________________
omom
Ostatnio zmieniony przez dzidek |25 Cze 2009|, o 14:31, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2009|, o 13:11   

"Dzitzus" napisał/a:
a niektórzy nawet się zatrzymują i pytają : Co to ... jest?! o.0". Bywa zabawnie :D


taa, czasem też tak robię ;P, fajna zabawa xD jak widzę jakiegoś znajomego demona którego nie znam a kręci to zawsze tekst: WOW jak ty to robisz?! i wypytuje o to ;PP
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2009|, o 14:44   

Cytat:
taa, czasem też tak robię ;P, fajna zabawa xD jak widzę jakiegoś znajomego demona którego nie znam a kręci to zawsze tekst: WOW jak ty to robisz?! i wypytuje o to ;PP


ja raz widzialem jednego typa jak sonici szlifowal sobie to podbilem i sie spytalem: jak on to robi i czy da sprobowac xD. wzialem pena i walnalem ostatnio nagrywane combo XDDD.
mina typa bezcenna xD
Ostatnio zmieniony przez Nadol |25 Cze 2009|, o 14:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wito 
Użytkownik


Kręcę od: 17.11.2008r.
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 75
Skąd: Szczecinek
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |25 Cze 2009|, o 21:01   

Ja jakoś specjalnie nie promuje, fajnie było na rozmowie kwalifikacyjnej do gim. pytali:

-Drogi Witoldzie, czym sięinteresujesz po za nauką :facepalm:
A ja:

Hmm... Penspinning-Tu cała definicja penspipnningu-że to rodzaj żonglerki itd. Zaprezentowałem i bili mi brawo! :facepalm:

I tak najlepsza akcja była na wycieczce klasowej w toruniu..
Otóż nudziło mi się i zdjąłem czapkę, położyłem na ziemii usiadłem pod pomnikiem Kopernika i... zacząłem kręcić. Inne wycieczki gapiły się na mnie i wrzucały kase (po pare groszy ale zawsze) Zarobiłem 1.40zł troche to wypromowłem, nazwy nie poznali ale zobaczyli fajne długopisy! :razz:
PTP Wymiany/Trades
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |28 Cze 2009|, o 23:15   

@Pari - w moim przypadku tą zajawką/zainteresowaniem było uczenie, nie sam penspinning. Powiedzmy że już kręciłem, ale dopiero potem spodobalo mi się uczenie.
Powiem tyle - w realu też tak jest ^^
Teraz ide do liceum w Krośnie, a PUFA też była w Krośnie, więc co druga osoba chce, żebym ją nauczył, bo widziała film.
I dobrze, bo sprawia mi to wielką satysfakcję.

A co do moich umiejętności to kręciliśmy to rok temu, więc troszku lamiłem ^^

Skoro już o "A ty co?" mowa to zapraszam do obejrzenia kulis: CLICK
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
Ostatnio zmieniony przez Pieniek |28 Cze 2009|, o 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Eho 
Użytkownik


Kręcę od: styczeń 2009
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 10
Skąd: Tuchów
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |16 Lip 2009|, o 20:26   

Ja kręcę na każdej przerwie, na lekcjach i w szatni:D Ktoś w szkole nauczył się TA i FP a kto inny samego FP. Promowałem PS siedząc na rynku w tuchowie i kręcąc;P Kręciłem też jak nagrywali relacje z pikniku geograficznego w Tarnowie, ale nie wiem czy coś pokazali w Małopolskiej Telewizji Kablowej... :facepalm:
@EDIT
Pojęcie mam dobre;) Na razie jest tego tyle ale na pewno będzie lepiej. Jak coś się wydarzy to po prostu dopiszę...
Ostatnio zmieniony przez Eho |17 Lip 2009|, o 10:58, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |17 Lip 2009|, o 11:43   

Dobra, to tak. Na występy w mediach jest inny temat, więc takie rzeczy proszę tam dawać. Tutaj dawajcie tylko jakieś nietypowe sytuacje w stylu warsztatów, czy innych takich. Pisanie o kręceniu na lekcjach i wkręcaniu kolegów tutaj jest niepotrzebne, bo każdy to robi. Tak samo z kręceniem w miejscach publicznych. Możliwe, że zaraz wyczyszczę ten temat ze zbędnych postów.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Mike 
Użytkownik


Kręcę od: 2009.
Ręka: 1p1h (Lewa)
Wiek: 30
Posty: 7
Skąd: Rzeszów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Sie 2009|, o 17:50   

Ja myślałem nad stworzeniem gazetki o PS'ie. Myślałem, ale gorzej z wykonaniem :-(

Może ktoś wie jak zacząć pisanie takiej gazetki i jak można ją drukować ? :idea:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |16 Sie 2009|, o 18:32   

Możesz spróbować z coraz popularniejszymi czasopismami internetowymi :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 14:18   

Ogólnie trzeba zacząć od tego, że takie czasopismo w Polsce miało swoją odsłonę. Nazywało się 'Pentrix dla każdego' i wydawane było w internecie. Niestety, wyszedł tylko jeden numer, potem ludziom zabrakło czasu i chęci. Z tego co kojarzę to pierwszy numer wyszedł koło marca 08 i głównym pomysłodawcą był Skeleton (poprawcie mnie jeślim w błędzie).

A co do samego pomysłu gazety penspinnerskiej to jest on naprawdę bardzo fajny, ale trzeba się zastanowić nad paroma ważnymi sprawami.
Jaka byłaby częstotliwość wydawania tego magazynu? Według mnie miesięcznik to minimum, nie ma sensu częściej.
Co byłoby zawarte w tym czasopiśmie? Tutaj jest najtrudniej znaleźć według mnie materiał nadający się do gazety, który byłby ciekawy dla penspinnera. Bo przecież kombosów ani collabów tam nie pokażesz.
Kto zająłby się tym wszystkim? Wszystkim, czyli - zbieraniem materiałów, redakcją, składaniem tego do kupy etc. To nie jest łatwa robota, trzeba o tym pamiętać.

Wydawanie czasopisma wymaga wiele czasu i poświęcenia, nawet jeśli jest to miesięcznik. Trzeba być tego świadomym.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Hut 
Użytkownik


Kręcę od: 24.06.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 567
Skąd: POZnan*
Handel: 99,36% (+155, 0, -1)
Wysłany: |17 Sie 2009|, o 14:35   

Najprosciej byloby walnac tam pare tutoriali ale takie rzeczy mozna znalezc na kazdej stronie o tematyce penspinnigowej. Trzeba znalezc tematy, ktore przyciagna widza. dajmy na to wywiady z tymi bardziej znanymi penspinnerami zza granicy, konkursy (najlepszy selfmod, mini modding tournament), ciekawostki, lepsze breaki. krotko mowiac cos, czego nie znajdziemy na PPP, UPSB (albo UBSP? myli mi sie to zawsze) czy innym JEBie. wszystko musi tez miec ladna oprawe graficzna (tu uderzylbym do Vodki).
no i rozumiem ze ma to byc wersja komercyjna tak wiec moglbys udostepniac to za SMS (1,22 czy 2,44), darmowe demo - pierwsze trzy strony.
Ostatnio zmieniony przez Hut |17 Sie 2009|, o 14:47, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl