Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Staedtler Gripflash SGF
Autor Wiadomość
Orlen 
Użytkownik

Kręcę od: 24.01.2009r
Ręka: Prawa
Posty: 8
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2009|, o 15:17   Staedtler Gripflash SGF

Staedtler GripFlash



Cały sprzęt:



Dane:
długość - 24,7 cm
waga - Dr.KT
obwódka - w kształcie trójkąta (na prawdę niezła!)

Potrzebne części:
2x gripy od Pilot Super Grip
4x gripy i tipy Beifa <dowolny kolor>
2x Staedtler blue/black
4x gripy od Duraflash <kolor dowolny>
1x grip od Stilea
1x taśma (dowolna, najlepiej izolacyjna)


Jak wykonać:
1. Bierzemy jeden body (cały) od Staedtler. 2 nakrętki od tych penów musimy lekko przerobić, mianowicie uciąć plastik, który będzie nam przeszkadzał. Gdy to zrobimy trzeba wyjąc gripy od Pilot Super Gripa i 4 tipy od Beif, wkładamy 2 tipy z jeden strony aby wystawało samo zwężenie, z drugiej strony wkładamy gotową nakrętkę od Staedtlera. Powinno wyglądać to tak:


2. Gotową pierwszą cześć nakładamy na pena, ze strony, którą się pisze. z Drugiej strony musimy włożyć gripa od Beif:


3. Teraz trzeba nałożyć gripy od Duraflasha, kolory, ułożenie według waszego gustu. No i jeżeli mamy grip od Stilea to musimy uciąć kawałek gripa z Beify(takie jak na zdjęciu) i włożyć je na tam gdzie kończy się grip Duraflasha i na to grip od stilea. Ja zrobiłem tak:


4. Czas na drugą strone pena. Wkładamy wcześniej zrobioną końcówkę i musimy obkleić to miejsce taśma (2 warstwy góra), lecz wpierw wkładamy do pena 2 gripy od Beify, gripa od Stliea i najdłuższego gripa od Duraflasha żeby było potem łatwiej je włożyć:



5. Na koniec pozostaje włożyc gripy, które zostały wcześniej wrzucone na body. Pen gotowy!



Wydatek to ok. 45zł :roll:
Ostatnio zmieniony przez Orlen |28 Maj 2009|, o 17:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
hajtus 
Użytkownik


Kręcę od: marca 2009
Ręka: PRAWA
Posty: 139
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2009|, o 15:53   

Pen w miarę ładny (podoba mi sie ogólny vwygląd, ale dobór kolorów już nie). ALE. Prawie 25 cm! :shock: Duuża przesada.
PTP Wymiany/Trades
 
Renkaw 
Użytkownik


Wiek: 24
Posty: 192
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2009|, o 16:25   

W ogóle mi się nie podoba.Trzeba zużyć wiele penów,w tym nawet niezłe gripy od beif.Jest po prostu brzydki.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
siampa 
Użytkownik

Kręcę od: maja 2009
Ręka: Prawa
Posty: 13
Skąd: mam wiedzieć?
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2009|, o 16:32   

Miałem okazje dotykać go... Nawet niezły :P Tylko jak dla mnie, to za długi i za ciężki
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2009|, o 16:38   

Czyżby body było trygonalne? O ile kanciastość Zebry f3000 mi nie przeszkadza, tak nie wyobrażam sobie kręcenia czymś aż tak kanciastym. Samo to mnie odstrasza. Przyjęło się, że pen jest gładki i walcowaty w pełni.
Cytat:

Wydatek to ok. 45zł, jeżeli kogoś nie stać na to, polecam zrobić zwykłego Dr.KT.

Cóż, na ogół KT kosztuje trochę więcej... :facepalm:
Ostatnio zmieniony przez Rude Boy |28 Maj 2009|, o 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
siampa 
Użytkownik

Kręcę od: maja 2009
Ręka: Prawa
Posty: 13
Skąd: mam wiedzieć?
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2009|, o 16:49   

"Rude Boy" napisał/a:
Czyżby body było trygonalne? O ile kanciastość Zebry f3000 mi nie przeszkadza, tak nie wyobrażam sobie kręcenia czymś aż tak kanciastym. Samo to mnie odstrasza. Przyjęło się, że pen jest gładki i walcowaty w pełni.

Ja mam też pena postawione na body staedtlera trójkątnym i kręci się całkiem dobrze. prawie tak samo jak walcowatym...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Machała 
Użytkownik


Kręcę od: 2009-2012 i 2014- do teraz
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 152
Skąd: Oleśnica
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2009|, o 16:59   

IMO pen jest za długi :neutral: wygląd ma nawet fajny. Nie zmoduję dlatego że ma prawie 25 cm. Próbuj dalej ziomek :)
PTP Wymiany/Trades
 
Orlen 
Użytkownik

Kręcę od: 24.01.2009r
Ręka: Prawa
Posty: 8
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |28 Maj 2009|, o 17:24   

Tak, pen jest trójkątny - szczerze mówiąc nie odczuwam różnicy pomiędzy okrągłym a tym. Może pewna cześć osób powie, że nie da się kręcić ale zapewniam Was, że się da :mrgreen: . Skłamałbym gdybym powiedział, że jest krótki, przyzwyczaiłem się do długich penów ^^
PTP Wymiany/Trades
 
adi;) 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 151
Skąd: giżycko
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |30 Maj 2009|, o 22:13   

pen nie jest za ładny i stanowczo za drogi jak na jego wymiary i momęt obrotowy pewnie też jest kiepski skoro ma taką długość no i te body może nie jestem oryginalny jeżeli się go czepiam jak wszyscy ale tym się po prostu nie da robić konkretnych ewolucji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
http://muzyn123.mybrute.com
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mario 
Użytkownik


Kręcę od: 28 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 199
Skąd: Jaworzno
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |30 Maj 2009|, o 22:41   

:facepalm: <--- nic dodać, nic ująć. Niby ładny lecz ta jego długość i body trójkątne.
"Orlen" napisał/a:
waga - Dr.KT
a no co komu waga Kt. przy takiej długości!

Ja bym go ściął o 4cm i był by git.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl