Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: FeniX
|19 Cze 2009|, o 19:49
Death of PPP
Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 19:46   Death of PPP

PPP umiera.

"[Dzisiaj 21] Cichy: No i co? Liga Drużynowa umarła?"

"http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?p=95304#95304"

"[Dzisiaj 20] Lemon: No to co to ma do kopulacji, dzieci i Gildora? = o
[Dzisiaj 20] IronShadow: no a co wspólnego ma piernik wiatrak i mąka?"

Forum umiera. Komunikat przy Shout boxie mowi nam : "Mamy 1519 zarejestrowanych użytkowników"
Ilu jest aktywnych? Hmm .. Szczerze kolo 200 - 400 . Straszne. Penspinnig w Polsce staje sie ezoteryczny.Spojrzmy np. na takie Niemcy. GPC, pan Robert jest adminem. Co zrobil? Skontaktowal sie z WLASNEJ WOLI z obsluga programu "Galileo". Zostal nagrany film, ludzie poznali penspinning. I co? Podczas programu 3 - 4 razy padl adres witryny "www.penspining.de". 2 tygodnie pozniej na GPC wzrost liczby userow o 150%.. Nagle z 1000 tys. uzytkownikow zrobilo sie 2500. 2 miesiace pozniej mamy 4000 tys userow.
Dzis GPC liczy sobie "Mitglieder insgesamt: 5335". Jak juz bodajze kiedys Rarka powiedzial :" Liczba noobow wzrasta , wzrasta liczba pro".
Tak jest, tylko jak u nas moze wzrastac jakakolwiek liczba? Hmm, chyba moze..liczba spamu tu i tam. W SB juz sie nie gada o penspinningu..
Sa poruszane tematy ala "Co robiles przed tym jak sie umyles..". Czemu sie nie rozwijamy? Mamy tylko kilku(nastu) pro na forum. Ale oni kiedys
zapewne rzuca penspinning. I co nam zostanie? Hmm, pusty SB, tematy z 2009 roku.. Osobiscie mozemy cos zrobic dla penspinningu..
Po pierwsze pokazywac jak najwiecej osobom, co to jest.. Pokazywac nie tylko ze strony "Skill sie liczy".. Pokazywac ludziom, ze sa meetingi, ze mozna znalezc przyjaciol, ludzi tego samego pokroju. Ale to nie wystarczy.. Gdzie sie podziali admini? Nie mam do nikogo pretensji, ale cos w stylu " Pokazmy penspinning w jakims programi, ktory ma spora popularnosc w srod mlodziezy" byloby jak balsam dla PPP. Rozumiem, PPP bylo w "5-10-15" i innych programach.
Ale czy na tym sie musi skonczyc?
Kolejna rzecz. Jesli osoba pisze w temacie pytania typu: "Ile kosztuje dr grip" dostaje odpowiedz strasznie grubianska typu "www.google.pl" lub cos w tym stylu.. Lub : "Poszukaj to nie boli". Noobow trzeba karmic, to jak dzieci. Na poczatku maja wiele pytan i nie koniecznie powinni sami na nie sobie odpowiadac.


Na koniec chcialbym dodac, ze patrzac na PPP, mimo tego iz tu dopiero 3 miesciace jestem, niedobrze mi sie robi. Szkoda mi strasznie, bo jak wiemy "Polak potrafi"..
Za pare lat w tempie GPC mielibysmy mistrza swiata, bylibysmy jednym z boardow z pro poziomem.

Btw. Brakuje nam ludzi pokroju Gildora IMO.

jest to tylko moje zdanie, prosze o wyrozumialosc, chce cos zrobic dla PPP.
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |25 Maj 2009|, o 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 22:15   

"Shadow" napisał/a:
Byłoby też mniej noobów gdyby Wikipedia ruszyła.


Ot chocby dobry przyklad.


"Yibas" napisał/a:
omygy "its ok to be gay " nie było o tobie zwykły żart coś żeby rozluźnic atmosfere na sb czasami tez padnie "gejuszku:*" czy cos w tym stylu i nikt z tego nie robi armagejdonu ;f

A udawać że fajny jestem nie musze - dla niektórych moze i jestem spoko a dla innych jestem lujem i sie żyje!

"Lawliet" napisał/a:
G we love U to byl zaklad .. Nie bujnalem sie.. A czemu takich a nie innych? Gildor sie wzial za rekordy, odpowiada jak czlowiek, dodaje : Shaiibon : pomaga poczatkujacym (sound tutki), Fenix (madry czlowiek) i moglbym wymieniac z tych "aktywnych userow" sporo ..


Ekhm...dobra też uważam ich za wartościowych typa ale sie z tym tka nie afiszuje...Bo imo jak tu nie widzicie "lizusostwa" to ślepi jesteście^^ dobra nie chce mi sie pisać ;f ogarnij sie.pl


ogarnijsie.pl tylko dlatego, ze mam opinie? Hmm, pierwszy raz sie z czyms takim spotykam. Nie bede robil wielkiej klotni ale jak wiesz sa ludzie i ludziska. ja np. nie znam sie na zartach, nie z mam poczucia humoru, nie potrafie takze w szkole przanalizowac ironii. To sie zwie "lekka odmiana Zepolu Aspergera", ale to nie ten temat. Jak dalej masz takie rzeczy pisac PW ew. mail.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 22:18   

Shadow, małe wyjaśnienie - http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia

Encyklepedię, jaką jest PS Pedia może tworzyć każdy. Nie mówcie wszyscy tylko o tym, że warto ją ruszyć, tylko sami to zróbcie. Kiedyś powrzucałem zdjęć kilku długopisów tam, bo stwierdziłem, że to jedyne, co mogę zrobić. Każdy z was może chociaż tyle zrobić - zgarnąć jakieś foty rzeczy ze swojej kolekcji/z internetu i utworzyć artykuł z tymi zdjęciami, jakimś może opisem. Czy zdanie "pomagam innym" przechodzi przez gardło trudniej niż "pomóżcie innym"?

Lawliet, Yibas, PW/gg/inny syf stoi przed wami otworem. Bez wyjazdów osobistych tu proszę.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Asper 
Użytkownik


Kręcę od: koniec grudnia 2008
Ręka: prawa
Wiek: 28
Posty: 115
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |17 Cze 2009|, o 11:16   

PPP nie umira!!
moze nie mamy ogromnej ilości PRO , ale tworzymy mała społeczność , rodzinę. Moze nie mamy wielu aktywnych userów , ale mamy także tych którzy sie udzielaja.
powtórze jeszcze raz PPP NIE UMIERA! Kto sadzi, ze umiera , moze usunac konto .
I ja sie zgadzam z Veynerem. nasze forum ma wszystko co potrzebne by powiedziec ze jest to forum o penspinningu . a zazwyczaj kiedy jestem na SB mam z kim pogadac, a ze nie zawsze o ps'ie tylko np. muzyce <LEjdi Gaga> to nie wazne. wyrazamy swoje poglady i to sie liczy. kiedys IronShadow napisał ze coraz mniej osob sie udziela na SB . Troche racja , ale sa osoby które sa stalymi bywalcami SB < np. Cross , Lemon > i kilku (nastu) innych.
a jak powiedział pewien moderator : TU LICZY SIE DOBRA ZABAWA!
i wedlug mnie na PPP jest dobra atmosfera a to ,ze ostatnio nie zajelismi SUPER miejsca na WT to problem tylko ludzi ktorzy czepiaja sie czegokolwiek zeby ciupac Rarce i innym dobrym penspinnerom.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2009|, o 19:44   

Asper fail, prosze o zamkniecie tematu. Jest nieaktualny, mysle ze cos poruszyl pare osob zaciekawilo sie sytuacja, zaczyna cos robic, ja robie co moge (tuty etc).

Krecick z ciebie apser btw.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Śledź 



Kręcę od: październik 2006
Ręka: prawa
Posty: 884
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2009|, o 19:28   

co do liczby userów to proszę się nie dziwić, że nie jest kosmiczna - od czasu do czasu usuwam tych, którzy nie mają żadnych postów, gdyby nie to mielibbyśmy zapewne 2x tyle "userów" a raczej kont co dziś...
_________________
Kliknij, jeśli masz odwagę!
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl