Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: FeniX
|19 Cze 2009|, o 19:49
Death of PPP
Autor Wiadomość
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 19:46   Death of PPP

PPP umiera.

"[Dzisiaj 21] Cichy: No i co? Liga Drużynowa umarła?"

"http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?p=95304#95304"

"[Dzisiaj 20] Lemon: No to co to ma do kopulacji, dzieci i Gildora? = o
[Dzisiaj 20] IronShadow: no a co wspólnego ma piernik wiatrak i mąka?"

Forum umiera. Komunikat przy Shout boxie mowi nam : "Mamy 1519 zarejestrowanych użytkowników"
Ilu jest aktywnych? Hmm .. Szczerze kolo 200 - 400 . Straszne. Penspinnig w Polsce staje sie ezoteryczny.Spojrzmy np. na takie Niemcy. GPC, pan Robert jest adminem. Co zrobil? Skontaktowal sie z WLASNEJ WOLI z obsluga programu "Galileo". Zostal nagrany film, ludzie poznali penspinning. I co? Podczas programu 3 - 4 razy padl adres witryny "www.penspining.de". 2 tygodnie pozniej na GPC wzrost liczby userow o 150%.. Nagle z 1000 tys. uzytkownikow zrobilo sie 2500. 2 miesiace pozniej mamy 4000 tys userow.
Dzis GPC liczy sobie "Mitglieder insgesamt: 5335". Jak juz bodajze kiedys Rarka powiedzial :" Liczba noobow wzrasta , wzrasta liczba pro".
Tak jest, tylko jak u nas moze wzrastac jakakolwiek liczba? Hmm, chyba moze..liczba spamu tu i tam. W SB juz sie nie gada o penspinningu..
Sa poruszane tematy ala "Co robiles przed tym jak sie umyles..". Czemu sie nie rozwijamy? Mamy tylko kilku(nastu) pro na forum. Ale oni kiedys
zapewne rzuca penspinning. I co nam zostanie? Hmm, pusty SB, tematy z 2009 roku.. Osobiscie mozemy cos zrobic dla penspinningu..
Po pierwsze pokazywac jak najwiecej osobom, co to jest.. Pokazywac nie tylko ze strony "Skill sie liczy".. Pokazywac ludziom, ze sa meetingi, ze mozna znalezc przyjaciol, ludzi tego samego pokroju. Ale to nie wystarczy.. Gdzie sie podziali admini? Nie mam do nikogo pretensji, ale cos w stylu " Pokazmy penspinning w jakims programi, ktory ma spora popularnosc w srod mlodziezy" byloby jak balsam dla PPP. Rozumiem, PPP bylo w "5-10-15" i innych programach.
Ale czy na tym sie musi skonczyc?
Kolejna rzecz. Jesli osoba pisze w temacie pytania typu: "Ile kosztuje dr grip" dostaje odpowiedz strasznie grubianska typu "www.google.pl" lub cos w tym stylu.. Lub : "Poszukaj to nie boli". Noobow trzeba karmic, to jak dzieci. Na poczatku maja wiele pytan i nie koniecznie powinni sami na nie sobie odpowiadac.


Na koniec chcialbym dodac, ze patrzac na PPP, mimo tego iz tu dopiero 3 miesciace jestem, niedobrze mi sie robi. Szkoda mi strasznie, bo jak wiemy "Polak potrafi"..
Za pare lat w tempie GPC mielibysmy mistrza swiata, bylibysmy jednym z boardow z pro poziomem.

Btw. Brakuje nam ludzi pokroju Gildora IMO.

jest to tylko moje zdanie, prosze o wyrozumialosc, chce cos zrobic dla PPP.
_________________

Channel
Blog
Ostatnio zmieniony przez Lawliet |25 Maj 2009|, o 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 20:01   

Szczerze mówiąc nie mogę się z Tobą zgodzić bądź nie ponieważ także jestem dość krótki okres czasu na PPP ( 3,5 miecha), ale za to mogę się pochwalić jedną rzeczą - dzięki mnie w mojej klasie zaczęły już kręcić 3 osoby :D Niestety jakoś nie chce im się jednak dołączyć do PPP. Postaram się to zmienić ;)

Jednakże wracając do tematu to uważam, że faktycznie warto coś zrobić dla PPP, np. pójść do jakiegoś programu (w taki sposób chyba najszybciej zachęci się ludzi). Kiedyś widziałem, że Fenix i Gumix byli w Dzień Dobry TVN - niech jeszcze raz ktoś pójdzie :D
Ostatnio zmieniony przez Made |25 Maj 2009|, o 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:13   

"Lawliet" napisał/a:
mimo tego iz tu dopiero 3 miesciace jestem


No właśnie, jesteś tu tylko 3 miesiące. Dlatego nie wiesz jak forum wyglądało wcześniej i nie masz go z czym porównywać.

PPP ciągle się rozwija, z miesiąca na miesiąc coraz więcej użytkowników. Ciągle widzę jakieś nowe pomysły, nowe osoby się angażują.

Jeżeli post Rarki z innego tematu natchnął cię, do napisania tematu to bardzo źle. To, że jeden admin przestaje być aktywny, nie znaczy że forum umiera. Jest wiele osób, które go świetnie mogą zastąpić.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:19   

"Pari" napisał/a:
"Lawliet" napisał/a:
mimo tego iz tu dopiero 3 miesciace jestem


No właśnie, jesteś tu tylko 3 miesiące. Dlatego nie wiesz jak forum wyglądało wcześniej i nie masz go z czym porównywać.

PPP ciągle się rozwija, z miesiąca na miesiąc coraz więcej użytkowników. Ciągle widzę jakieś nowe pomysły, nowe osoby się angażują.

Jeżeli post Rarki z innego tematu natchnął cię, do napisania tematu to bardzo źle. To, że jeden admin przestaje być aktywny, nie znaczy że forum umiera. Jest wiele osób, które go świetnie mogą zastąpić.


I o tym mowie.. Nie jestem glupi, widze co sie dzieje.. Btw jesli "ta czesc mojego" planu nie wypala przez Pariego, to przynajmniej z "planem telewizyjnym" moze by sie cos udalo..
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krasnal 
Użytkownik


Kręcę od: 03-02-2008
Ręka: 1p2h
Wiek: 28
Posty: 460
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+60, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:28   

"Pari" napisał/a:
"Lawliet" napisał/a:
mimo tego iz tu dopiero 3 miesciace jestem


No właśnie, jesteś tu tylko 3 miesiące. Dlatego nie wiesz jak forum wyglądało wcześniej i nie masz go z czym porównywać.

PPP ciągle się rozwija, z miesiąca na miesiąc coraz więcej użytkowników. Ciągle widzę jakieś nowe pomysły, nowe osoby się angażują.

Jeżeli post Rarki z innego tematu natchnął cię, do napisania tematu to bardzo źle. To, że jeden admin przestaje być aktywny, nie znaczy że forum umiera. Jest wiele osób, które go świetnie mogą zastąpić.

Pitolenie o szopenie, jeden użytkownik dziennie to jest żaden przyrost.

No ale ok, jak będziemy podchodzić z twoim pi***olonym podejściem "forum nie wytrzyma takiego zlotu nowych użytkowników" to wątpie jakoś żeby PPP się rozwijało.

Nowe pomysły? Ja osobiście związanych z penspinningiem widzę mało, wręcz wcale.

Wystarczy konsekwetnie karać tych, co sobie nie radzą ze zrozumieniem pewnych kwestii. Nie może byc tak że nuby zaczną nami rządzić.

I w ogóle wszelkie rozkminy "dlaczego przegraliśmy WT" itd. sprowadzają się do jednej kwestii : nie ma nowych użytkowników, masa nowych przestaje bądź sie nie rozwija. Im więcej użytkowników, tym większa szansa że większa ilość z nich pozostanie i zacznie przynosic dumę PPP.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:33   

Rzuce tylko statami:
Przyrost userów w ostatnich miesiącach, obok nowe posty i obok nowe tematy
wrzesien 79 2198 106
pazdziernik 91 2647 89
listopad 122 2878 114
grudzien 107 3644 156
styczen 106 4784 218 (tuż po powstaniu timow)
luty 82 4270 136
marzec 104 3907 147
kwiecien 142 4245 172
maj (25) 91 2595 127
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:35   

Za krótko tu jesteś żeby cokolwiek szponcić ;p IMO poczekaj jeszcze z 6 miesięcy a potem pisz o swoich ambicjach typu "PPP w tvn/polsat/discovery/animal planet" itp.Już dawno zauważyłem że forum sie zrobiło nubskie, na ircu nie byłem chyba z 2 miechy (a tam jedynie można było normalnie pogadać i pooglądać pedo fotki z 4chana :D ) i poprostu przestałem czytać SB i nowe posty ;p Wejde raz na dzien zobacze co tam w MP i WT,spojrze czy moze cos w teamie pisze i tyle ;f Coś cie irytuje to to zignoruj nie jesteś adminem więc podaruj sobie próbe bycia batmanem który uratuje gotham ppp od złego dark noob knighta ^^ Peace,Bless,Pjona,Bez spiny itp itd i moje : Jaraj!





Cytat:
Brakuje nam ludzi pokroju Gildora IMO.

G we love U


Co ty sie w nim cholera bujnąłeś? Jak chcesz to wyślij mu bombonierke albo zbuduj ołtarzyk...
PTP Wymiany/Trades
 
Dominx 
Użytkownik


Kręcę od: 01.01.2009
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 242
Skąd: Pabianice
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:37   

Lawilet napisał/a:
PPP umiera.


Bzdura.
Śmiem twierdzić że nie masz pojęcia co to znaczy "martwe" czy też "umierające" forum. Ja na wszelakich forach internetowych jestem od dawna, i powiem Ci że PPP nie jest nawet blisko sytuacji o której mówisz. To się dzieje kiedy na forum z dnia na dzień postów jest coraz mniej, ludzie przestają się nim interesować, a nawet w ogóle na nie zaglądać, jednym słowem - nie dzieje się NIC. To, że brakuje nowych użytkowników bynajmniej nie jest oznaką umierania forum.

Ja jestem tu krótko dlatego nie mówię nic więcej, jak to celnie zapostował Pari - Nie mogę nic tu porównywać, i Ty też nie powinieneś. Peace.

P.S.
Liga drużyn wcale nie umarła ;p[/quote]
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:39   

G we love U to byl zaklad .. Nie bujnalem sie.. A czemu takich a nie innych? Gildor sie wzial za rekordy, odpowiada jak czlowiek, dodaje : Shaiibon : pomaga poczatkujacym (sound tutki), Fenix (madry czlowiek) i moglbym wymieniac z tych "aktywnych userow" sporo ..
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:48   

dobra dobra panie wazelina^^Na forum zawsze znajdzie sie mądrala,ktoś naprawde mądry,ktoś komu wszystko lotto (mi^^),noob,itp ( a i jakis "Its ok to be gay"^^).PPP nie zdycha - ono tylko dojrzewa,przeżywa pierwsze polucje,zawiera nowe znajomości(mniej lub bardziej korzystne),hormonki buzują itp (przenośnia ofc ;d).


PS: Ku*rwa musicie tak wszystko zangielszczać nie mogło być "PPP sie zatraca" abo cuś? :F
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 21:54   

"Yibas" napisał/a:
dobra dobra panie wazelina^^Na forum zawsze znajdzie sie mądrala,ktoś naprawde mądry,ktoś komu wszystko lotto (mi^^),noob,itp ( a i jakis "Its ok to be gay"^^).PPP nie zdycha - ono tylko dojrzewa,przeżywa pierwsze polucje,zawiera nowe znajomości(mniej lub bardziej korzystne),hormonki buzują itp (przenośnia ofc ;d).


PS: Ku*rwa musicie tak wszystko zangielszczać nie mogło być "PPP sie zatraca" abo cuś? :F


Nie obrazilem i nie mialem otakiego celu nikogo, ale IMO za daleko sie posuwasz.. Pan gay? Ja nie musze udawac, ze jestem fajny i "mi to wszystko lotto".. Pisze to co mam na mysli. Tak dla mnie sie rzedstawia sytuacja, nie lubie zyc w klamstwie i myslec "Jest ok" jak widze ze nie jest. Nie bede sie rozpisywal dalej -> moje poglady = pierwszy post.
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 22:08   

Możliwe iż PPP chce starzeć się jak wino.. Aczkolwiek starzeje się jak mleko:)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 22:09   

omygy "its ok to be gay " nie było o tobie zwykły żart coś żeby rozluźnic atmosfere na sb czasami tez padnie "gejuszku:*" czy cos w tym stylu i nikt z tego nie robi armagejdonu ;f

A udawać że fajny jestem nie musze - dla niektórych moze i jestem spoko a dla innych jestem lujem i sie żyje!

"Lawliet" napisał/a:
G we love U to byl zaklad .. Nie bujnalem sie.. A czemu takich a nie innych? Gildor sie wzial za rekordy, odpowiada jak czlowiek, dodaje : Shaiibon : pomaga poczatkujacym (sound tutki), Fenix (madry czlowiek) i moglbym wymieniac z tych "aktywnych userow" sporo ..


Ekhm...dobra też uważam ich za wartościowych typa ale sie z tym tka nie afiszuje...Bo imo jak tu nie widzicie "lizusostwa" to ślepi jesteście^^ dobra nie chce mi sie pisać ;f ogarnij sie.pl
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 22:09   

Weźcie się ogarnijcie.

Po pierwsze: większość rzeczy, o których tu piszecie, lub pisać będziecie były poruszane tutaj - http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=4083

Po drugie: najgorszy okres na PPP moim zdaniem minął. Przestój jeszcze nie oznacza śmierci. To tylko dla wyjaśnienia - bynajmniej nie sugeruję, że mamy zamknąć rejestrację, odnoszę się tylko do konkretnej wypowiedzi.

Po trzecie: Krasnal ma rację, obecny "przyrost" to nic wielkiego. Generalnie z całym jego postem się zgadzam.

BTW:
"Pari" napisał/a:
Ciągle widzę jakieś nowe pomysły, nowe osoby się angażują.

Ogólnikami to sobie gadaj, jak politykiem będziesz. :P Jak chcesz konkretnie przedstawić swoje zdanie, to z konkretnymi przykładami.

Jak macie tutaj powielać komentarze z tematu, do którego dałem linka wyżej, to odpuście sobie. Jeżeli ten temat już ma być, to przenoszę do działu "Opinie i prośby", bo, jak mi Veyner uświadomił w przypadku mojego tematu, tam się takie coś nadaje.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Shadow 
Użytkownik


Kręcę od: Wto 08 Kwi, 2008
Ręka: lewa/left
Wiek: 31
Posty: 87
Skąd: Chorzów(stolica)
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 22:10   

Byłoby też mniej noobów gdyby Wikipedia ruszyła.
_________________
"Poproszę Cheeseburgera bez sera!"
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl