Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Nemesis 1st
Autor Wiadomość
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 13:23   Nemesis 1st


Wersja HQ na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=QIc1_PTz0is
PTP Wymiany/Trades
 
 
kupka 
Użytkownik


Posty: 16
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 13:33   

Świetny collab!
Gumix z Dercenem wymietli!
Co to za nuta?
PS. Gildorku, nieładnie. Płyta Metallici w tle.

Propsy dla Raeika za edycję ;)
Raeik, you do good job in edition ;)
Ostatnio zmieniony przez kupka |24 Maj 2009|, o 13:38, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 13:34   

Bliźniacy wymietli, chociaż S miał epickie zacięcie w pewnym momencie ;d ale ogólnie S epickie combo, zaniemówiłem na pewien czas. G też niczego sobie, naprawdę wykoksanie. Novy słabiutko, widać wyczerpałeś limit na ten miesiąc. Kha ma wspaniałe wyczucie kadru :) FeniX dobrze rozpoczął collab, nie rozumiem trochę zwolnienia na palmspinie Dercena, który zrobił dobre combo. Nie zrozumiałem też guesta niestety (chyba że chodzi o paznokcie), widać to jakis ukryty przekaz. Pari ma wspaniały pen. Steq i tomex jak na nich przystało, znośnie. Dobry edit. Ładny filmik.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 13:45   

Gildor i ShaiiboN mnie zmietli. Miazga. W sumie mi combo Gildora chyba nawet bardziej się podobało niż ShaiiboNa.

"Rarka" napisał/a:
Novy słabiutko, widać wyczerpałeś limit na ten miesiąc.

Wszystkie combosy poza moim chyba są stare. Dawno już to miało wyjść, tylko problemy z edytorem były. Moje jest nowe bo musiałem reup zrobić, bo stare wcięło.

Edycja ogólnie spoko, tylko ten "Delek" na końcu nie do końca wyszedł. :P
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 13:52   

Collab ladnie wyszedl... Edycja niezla (Gratz Raeik ^^) muzyka tez dobra. Najladniej, IMO, zakrecili: Pari, Fenix, Tomex, Gumix i Gildor.
Gildor, fajne plytki masz w konciku biureczka ^^.
Ogolnie schludny collab, milo sie ogladalo.

PS: Dobry finisher Shaiibon ;) . Kiedys wyprobuje ;d
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 14:10   

Świetny collab! Dercen, Gumix i Shaiibon moim zdaniem najlepiej zakręcili, Gumix kręcił jak nawiedzony... You was on speeeeed! :smile:

@up
Rzeczywiście, niepowtarzalny finisher. :] Tylko czesio uważaj jak będziesz go ćwiczył :grin:

@EDIT

Jeśli ktoś chcę tą piosenkę z J-Rocka (ta pierwsza w filmiku) to nie znam tytułu, ale się pofatygowałem i ściągnąłem filmik, wyciągnąłem dźwięk i odpowiednio przyciąłem, bo mi się też ona podoba :) *.mp3
Ostatnio zmieniony przez inVerso |24 Maj 2009|, o 16:34, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 16:45   

Gildor koks! Zdecydowanie najlepsze combo tego collabu i chyba w ogóle najlepsze jakie widziałem w Twoim wykonaniu. Niesamowity skill, jestem pod ogromnym wrażeniem :wink:
Doskonale spisał się również ShaiiboN. Z filmu na film coraz bardziej podoba mi się to co robisz z długopisikiem :wink: Bardzo dobrze wypadli również Dulek, Dercen i Pari. FeniX bardzo konkretnie :wink:
Wyszło bardzo dobrze, edycja niczego sobie, poziom pen spinningu wysoki. No i duży plus za utwór, który pojawia się jako drugi! Może mi ktoś powiedzieć jak brzmi jego tytuł?

@Up:
Pierwsza ssie :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |24 Maj 2009|, o 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 19:20   

Z tego co wiem, bo gadałem już kiedyś z Kha, to termin oddania filmów mijał 10 lutego br. :D Już na dobre zapomniałem o tym collabie.

Ale muszę przyznać, że wyszło epicko, gratki da wszystkich biorących udział, zwłaszcza dla Gildora, piękne kombo. Edycje też bardzo ładna, Raeik, keep editing ;)
"inVerso" napisał/a:
You was on speeeeed! :smile:

A może lepiej po polsku? o.0
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |24 Maj 2009|, o 20:17   

Ta, na początku wielkie dzięki i pozdro dla Rouge'a, który to wyręczył mnie z zapostowania tego collabu na forum. Dzięki stary, naprawdę zdjąłeś z moich barków nie lada brzemię. Po prostu jestem Ci wdzięczny aż po grób.

A co do collabu -
Z edycji jestem bardzo zadowolony, wielkie propsy należą się dla Raeika, który może nie do końca zrobił to tak, jakbym chciał, ale na pewno zajebiście (: Szczególnie spowolnienie na początku kombosa Dercena mnie degustuje =p
Spinnerzy:
Wszyscy git, nie mam większych zastrzeżeń, szczególnie podobał mi się Dulek (aeriale <3), Pari (ło panie, rzadko widzę coś od Ciebie, ale to kombo naprawdę konkretne), FeniX (bardzo lubię ten styl (: ) oraz Kha (sam nie wierzę, że to mówię o_O). Reszta oczywiście nie gorzej, wielki szacun. Szajbon miał najlepszy finiszer ever ;d
A, no i tak jak napisał Feniu - kombosy są sucharowe, chyba z lutego czy cuś, więc opinia Rarka jest chybiona.

I dzięki za uznanie mojego kombosa za dobre, też uważam, że to jedno z najlepszych jakie nagrałem (:
Muzyka na początku to MintJam - Victims, i wcale nie ssie ):
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |24 Maj 2009|, o 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
pruCe 
TSG


Kręcę od: ~kwiecień 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 27
Posty: 296
Skąd: Tychy
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 08:24   

Najs.
Collab świetny. Jak już R napisał Fenix ładnie otworzył. Gildor, to było pierwsze Twoje combo, które mnie się podobało(nie jestem zwolennikiem Twojego stylu), podobnie było z Dulkiem. Pari :O Twój mod podczas spinningu wygląda niesamowicie. Steq i Dercen git,
Shabiion też.

I na końcu jeden fail, zamiast Dulek było napisane 'Delek'. ;f
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mared 
Użytkownik


Kręcę od: 09 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+40, 0, 0)
Wysłany: |26 Maj 2009|, o 16:40   

Też się wypowiem a co!! :) naprawdę świetny collab.Wszyscy zakręcili wspaniale.Gildor i Shaiibon pierwsze chyba comba w dobrej jakości :D (chodzi o aparat,bo co do samego comba to :O)
Co jak co ale Pari moim zdaniem zakręcił jednak najlepiej.Może to dlatego,że jestem jego fanem :roll:
_________________

-Acade- and Mared psiapsióły FOREVER
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |5 Lip 2009|, o 19:34   

Takie pytanko czy mógłby ktoś udostępnić ten collab do ściągnięcia, bo konto Raeika zostało zablokowane.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
inVerso 
Użytkownik

Wiek: 29
Posty: 522
Skąd: Bełchatów
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |5 Lip 2009|, o 20:15   

http://rapidshare.com/fil...is_1st.avi.html

Proszę bardzo, ściągnięte z YT wcześniej, ale jest ;]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |5 Sie 2009|, o 16:09   

Odswiezam, ma ktos siwezy link do pobrania?
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl