Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|6 Wrz 2009|, o 18:52
Penspinning - connecting people (FeniX 3 years solo)
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 00:01   Penspinning - connecting people (FeniX 3 years solo)

Witam ponownie (tym razem na poważnie ;) ). Z góry uprzedzam wszystkich, którzy oczekują jakiś fajerwerków, że mogą w tym momencie nacisnąć "wstecz". Wiele osób może się zawieść tym, co tutaj zobaczy, dlatego jeżeli nie jesteś otwarty na alternatywne wizje, lepiej zamknij tę stronę.

Trzy lata penspinningu minęły mi w jakiś miesiąc temu - pierwszy filmik nagrany aparatem w telefonie jest z dnia 11.04.2006. Oczywiście chwilę wcześniej zacząłem się zajawiać, może z tydzień wcześniej, ale efekty były jakie były (bez porównania do tego, co teraz ludzie potrafią po tygodniu). Jeżeli ktoś zna jedną datę i kojarzy fakty, zauważył zapewne że zacząłem machać zanim powstało PPP, więc i tutków raczej nie było wtedy.

W ciągu tych trzech lat działo się bardzo wiele - pierwsze meetingi, nowopoznani ludzie pochłonięci tą samą pasją, pierwsze wymiany w ramach PPP, Fabryka Projektów, udział w Dzień Dobry TVN, Mistrzostwa Polski (zlamione ^^), wymiany międzynarodowe, kolejne nowe znajomości - długo mógłbym wymieniać. Działo się na prawdę wiele, jednak o wiele mniej w sferze umiejętności machania. Nie jestem typem, który chce być najlepszy, dlatego też nie lubię katować jednego combosa przez 5 godzin przed kamerą. Ja chcę się dobrze bawić i cieszyć tym, co robię.

Pomysł na solo powstał w grudniu, może trochę wcześniej. Pierwotnie chciałem złożyć filmy z różnych etapów mojego kręcenia po kolei z datami i jakimiś podpisami. Cieszę się jednak, że przyszła mi do głowy ta wizja, którą tutaj wypełniłem. Jestem zadowolony z tego, co zrobiłem w ciągu ostatnich kilku dni (odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę rządzi ^^), jak i z tego, co w ciągu tych trzech lat osiągnąłem.

To solo przedstawia mój sposób patrzenia na penspinning, pokazuje czym on dla mnie jest, co dla mnie jest najważniejsze. Nie oznacza to oczywiście, że inne rzeczy związane z penspinningiem są nieważne - chciałem tylko pokazać, co jest moim zdaniem "naj".

Ten film ma trzy płaszczyzny - filmowo-zdjęciową, muzyczną i tekstową. Wszystkie trzy mają coś przekazywać, czasem razem dla wzmocnienia efektu, czasem same sobie.

Dobra, tyle gadania - życzę miłego oglądania.


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=ufagbWFmbNo
http://www.dailymotion.pl/FeniXb3/video/15676860
http://www.wykop.pl/link/...zakrecona-pasja

Download:
.avi, 111 mb na uploaded.to (trochę lepsza jakość)
to samo .avi, 111 mb na chomikuj.pl
.mp4, 55 mb na chomikuj.pl (na PSP sobie konwertowałem)
Na chomika wrzuciłem sobie, żeby nie zginęło gdzieś, stwierdziłem że mogę dać linki, jak już jest online.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Denis 
Użytkownik


Kręcę od: Około X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 15
Skąd: Sierpc
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |20 Maj 2009|, o 21:33   

Nic Dodać Nic Ująć świetna praca Gratuluje .
_________________
Rozkazy z Dowódca brzmiały : Walczyć do upadłego Ziemi Nie oddać !
[color=red]Piszę poprawnie po polsku[/color
PTP Wymiany/Trades
 
 
steq 
Użytkownik


Kręcę od: sierpień 2007
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 308
Skąd: okolice Opola
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2009|, o 13:25   

Troche przeoczyłem ten vid, dopiero dziś zobaczyłem. Spodziewałem się, że ujrzę parę fajnych combosów, jakieś nowe rozkminki itp. No i rzeczywiście, było kilka fajnych kombinacji, których wcześniej u Ciebie nie widziałem, jakieś ładne przejścia... Ale forma i idea tego filmu są zdecydowanie ciekawsze niż wszystkie inne penspinnerskie solo vidsy. Nie bedę pisał tego co już wszyscy napisali przde mną. Powiem tylko, że przez te 6-7 minut oglądania twojego sola praktycznie cały czas sie uśmiechałem. Poprostu miło jest widzieć, ze ktoś cieszy się penspinningiem i kręcąc dobrze się bawi.

No i nie ukrywam, że fajnie jest ujrzeć tam siebie, przypomnieć sobie swój pierwszy meeting, zobaczyć jak kręcisz moim ayatorim, itp. :D
_________________
http://www.lastfm.pl/user/steq93
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skurka 
Użytkownik

Posty: 4
Skąd: Płock
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |21 Maj 2009|, o 18:09   

Super. Wreszcie można odsapnąć od filmików z tutorialiami czy combosów. Trzymaj tak dalej : )
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl