Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|6 Wrz 2009|, o 18:52
Penspinning - connecting people (FeniX 3 years solo)
Autor Wiadomość
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 00:01   Penspinning - connecting people (FeniX 3 years solo)

Witam ponownie (tym razem na poważnie ;) ). Z góry uprzedzam wszystkich, którzy oczekują jakiś fajerwerków, że mogą w tym momencie nacisnąć "wstecz". Wiele osób może się zawieść tym, co tutaj zobaczy, dlatego jeżeli nie jesteś otwarty na alternatywne wizje, lepiej zamknij tę stronę.

Trzy lata penspinningu minęły mi w jakiś miesiąc temu - pierwszy filmik nagrany aparatem w telefonie jest z dnia 11.04.2006. Oczywiście chwilę wcześniej zacząłem się zajawiać, może z tydzień wcześniej, ale efekty były jakie były (bez porównania do tego, co teraz ludzie potrafią po tygodniu). Jeżeli ktoś zna jedną datę i kojarzy fakty, zauważył zapewne że zacząłem machać zanim powstało PPP, więc i tutków raczej nie było wtedy.

W ciągu tych trzech lat działo się bardzo wiele - pierwsze meetingi, nowopoznani ludzie pochłonięci tą samą pasją, pierwsze wymiany w ramach PPP, Fabryka Projektów, udział w Dzień Dobry TVN, Mistrzostwa Polski (zlamione ^^), wymiany międzynarodowe, kolejne nowe znajomości - długo mógłbym wymieniać. Działo się na prawdę wiele, jednak o wiele mniej w sferze umiejętności machania. Nie jestem typem, który chce być najlepszy, dlatego też nie lubię katować jednego combosa przez 5 godzin przed kamerą. Ja chcę się dobrze bawić i cieszyć tym, co robię.

Pomysł na solo powstał w grudniu, może trochę wcześniej. Pierwotnie chciałem złożyć filmy z różnych etapów mojego kręcenia po kolei z datami i jakimiś podpisami. Cieszę się jednak, że przyszła mi do głowy ta wizja, którą tutaj wypełniłem. Jestem zadowolony z tego, co zrobiłem w ciągu ostatnich kilku dni (odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę rządzi ^^), jak i z tego, co w ciągu tych trzech lat osiągnąłem.

To solo przedstawia mój sposób patrzenia na penspinning, pokazuje czym on dla mnie jest, co dla mnie jest najważniejsze. Nie oznacza to oczywiście, że inne rzeczy związane z penspinningiem są nieważne - chciałem tylko pokazać, co jest moim zdaniem "naj".

Ten film ma trzy płaszczyzny - filmowo-zdjęciową, muzyczną i tekstową. Wszystkie trzy mają coś przekazywać, czasem razem dla wzmocnienia efektu, czasem same sobie.

Dobra, tyle gadania - życzę miłego oglądania.


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=ufagbWFmbNo
http://www.dailymotion.pl/FeniXb3/video/15676860
http://www.wykop.pl/link/...zakrecona-pasja

Download:
.avi, 111 mb na uploaded.to (trochę lepsza jakość)
to samo .avi, 111 mb na chomikuj.pl
.mp4, 55 mb na chomikuj.pl (na PSP sobie konwertowałem)
Na chomika wrzuciłem sobie, żeby nie zginęło gdzieś, stwierdziłem że mogę dać linki, jak już jest online.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 00:17   

Milutkie :)

I o to chodzi. To samo myślę o penspinningu, chociaż, oczywiście - walki, długopisy itd, też mają duże znaczenie, dlatego tutaj bym się kłócił :)

FeniX, pierwszy penspinner którego osobowość poznałem więcej niż powierzchownie. Taaak, 6 godzin w pociągu do i z opola zrobiło swoje. :)

Dużo mnie tam :D
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nitridil 
Facepalm Artists


Kręcę od: marzec 2008
Ręka: both
Wiek: 32
Posty: 160
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 00:19   

Powiem krótko acz treściwie:
Jako penspinner - kiedyś gwiazda, teraz mało kto. Kiedyś ktoś, teraz nikt (nic nie poradzimy na to, że tak się ta dziedzina rozwinęła)
Jako człowiek - jesteś wielki.

Dziękuję.
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 00:22   

końcówka miażdży! xD "don't wory... xD
ehh no co tu dużo mówić stara dupa i tyle! ;P
a tak na baaardzo poważnie to filmik superowy!
Jest piękny przekaz, no i nawet kilka razy się załapałem xP,
trzy lata zleciały naprawdę szybko

aj no i gdyby nie FeniX, nie było by gumix-a dlatego ode mnie szczere podziękowania za to, że 3 lata temu pokazałeś mi swój magiczny cienkopis ;P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Szczepu 
Użytkownik


Kręcę od: 11.02.2009
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 4
Skąd: Inowrocław
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 00:56   

Krece krótko, lecz widziałem sporo filmów typu one yeear itd, lecz żaden nie podobał mi sie tak bardzo jak ten. Muzyka, urywki z meetingów oraz samo krecenie. Wielki przekaz:)
Podziwiam
PTP Wymiany/Trades
 
 
DeMoN 
Użytkownik


Ręka: righthanded
Wiek: 32
Posty: 196
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 02:17   

Świetnie =) dużo zawdzięczam Ci ;) Oglądając to zaczęły mnie nachodzić myśli zrobienia mojego 1st solo tak fajnego jak Twój =P
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Malfroy 
Facepalm Artists


Kręcę od: luty 09
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 464
Skąd: Bytom
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 08:53   

Widziałem wiele filmów X years solo, lecz ten jest zdecydowanie najlepszy, ma swój przekaz, a tego inne filmy nie mają.
Gratulacje :]
_________________
nie waznei kro jakr kricnei kwazne ktoj jakimim jestr czloikiwiekiem!
PTP Wymiany/Trades
 
 
bartolinox 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 91
Skąd: Tuchów
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 09:49   

Świetny filmik. Spoko muzyka PFK i przekaz. :roll:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rude Boy 
Mielonka



Kręcę od: 09.2007
Wiek: 34
Posty: 993
Skąd: Krk
Handel: 100% (+46, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 10:45   

Nie przeoczyłem ;)

Ukazałeś nam tutaj penspinning w zupełnie innej formie. Nie jako hobby, a bardziej jako sposób bycia. Ukazałeś to co towarzyszy każdemu penspinnerowi. Wszystkie meetingi, długopisy i radość z zabawy. Satysfakcja, kiedy powoli się odkrywa, że to wcale nie jest niemożliwe. A wraz z tym chęć spróbowania jeszcze czegoś, co do tej pory wydawało się niedostępne (nie wiem czy tak było z Twoim beatboxem, ale jak widać po niektórych przykładach na forum, od PS się zaczęło, a potem doszło YoYo, kostka i cholera wie co jeszcze).
Pamiętam też jak dziś, kiedy z Demonem uczyliście mnie Fake Double. Twój magiczny cienkopis wydał mi się tak dziwnie lekki, przeszkadzało mi to, ale z czasem palce się przyzwyczajały. Od tej pory żaden długopis nie jest mi straszny ;)
Dzięki :)

A gratulacje od Ciebie sprawiają, że czuję się jak prawdziwy penspinner
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 11:54   

Pari, Twój post mi przypomniał, że zapomniałem napisać coś, co teraz dorzuciłem:
To solo przedstawia mój sposób patrzenia na penspinning, pokazuje czym on dla mnie jest, co dla mnie jest najważniejsze. Nie oznacza to oczywiście, że inne rzeczy związane z penspinningiem są nieważne - chciałem tylko pokazać, co jest moim zdaniem "naj".

Nitridil, dzięki, miło czytać takie komentarze.

Rude Boy, beatbox to czasy dawne - zacząłem się bawić jakoś w 1 klasie gimnazjum, ale bez jakiś większych treningów też, więc słabiak jestem. Na Fabryce Projektów mogłem w końcu normalnie do mikrofonu "się popluć". ;)

"Rude Boy" napisał/a:
A gratulacje od Ciebie sprawiają, że czuję się jak prawdziwy penspinner

Miło.

Generalnie chciałbym, by ktoś kto nie kręci po obejrzeniu tego solo pełen entuzjazmu wszedł na forum i zaczął machać nie zastanawiając się, skąd wziąć jakiś długopis, tylko zastanawiając się, jak się przy tym dobrze bawić. Chciałbym, żeby każdy zobaczył, że penspinning to nie tylko grupka psycholi machających sobie w domu czymś, co nazywają długopisami.

Dzięki wszystkim za komentarze.

Dorzuciłem do pierwszego posta link do downloadu w minimalnie lepszej jakości (dźwięk dużo lepszy w sumie).
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 12:19   

Fajny filmik Fenius ;) . Nie tak jak inne ze przez iles minut sam spinning. W tym filmie opowiedziales o penspinningu, czywiscie tez kreciles. Ten film, IMO, to cos takiego jakby krotka filozofia penspinningu. Podziwiam cie za twoj spinning, za osobowosc (moze sie nie znamy ale mozna cie troche poznac przez to co robisz na forum ;) ).

Cala koncepcja byla, jest, bedzie genialna ;) .

Widze ze w Paryzu byles i pod la Tour Eiffel kreciles ^^. Koncowka miazdzy z tym "Don't worry be happy" :D .
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 13:16   

No to tak.
Skill - jak na 3 lata to na prawdę nie powala, ale chciałem zaznaczyć że wyrobiłeś sobie bardzo wyraźny styl, który jest na prawdę piękny i go uwielbiam.

Przekaz - jest ogromny, treściwy, filozoficzny. Nie widziałem jeszcze żadnego solo tego typu. Przedstawiłeś tutaj swoje najważniejsze wartości w pen spinningu - głównie że chodzi o dobrą zabawę i nawiązywanie nowych znajomości, to jest przepiękne.

Warstwa filmowo-zdjęciowa - wyszła bardzo schludnie. Oprócz starych comb które już widzieliśmy nagrałeś coś nowego, ale też oprócz suchego combo, przed kamerą pokazałeś świetną atmosferę jaka panuje na wszystkich meetingach, i że wszyscy się dobrze bawią.

Muzyka - do żadnego solo HH tak mi się jeszcze nie wpasował, a tym bardziej taki oldskulowy kawałek jak Chwile Ulotne. Zwracając na to uwagę że PFK tworzyła rap zupełnie inny niż reszta.

Podsumowując: na pewno nie zmarnowałeś tych 3 lat i nie chodzi mi o to że nie próżnowałeś w kręceniu, tylko zawiązałeś dużo nowych znajomości, nauczyłeś podstaw wielu osób i dobrze się bawiłeś. Na prawdę chwałą Ci za ten film.

Byłem tylko na jednym meetingu, na którym byłeś również i Ty. Trochę mało gadaliśmy, ale uważam Cię za fajną osobę i cieszę się że Cię poznałem.

Ave Feniu!
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 13:18   

Nie bierz życia zbyt serio, i tak nie wyjdziesz z niego żywy ^^

Takie solo było potrzebne. Na codzień widzimy spinnerpeema, s777, kUzu - robią na nas wrażenie. ale zastanawiam się ile na prawdę daje im to radości - niewielu spinnerów ich pokroju doczekało się 3 lat, a Ty - jak widać - ciągle świetnie się bawisz ^^
Można się palić mocno, ale krótko, albo długim, jednostajnym płomieniem. Drugi sposób moim zdaniem przynosi więcej radości :mrgreen:

edit: o właśnie, zapomniałem :) chciałem napisać dokładnie to co Cienki - skill może i nie zatrważa ale stylu nikt ci nie odmówi ;)
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |12 Maj 2009|, o 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Remo 
Użytkownik

Kręcę od: '08
Posty: 168
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 14:04   

Bosko ^^

Powiem tyle:
Filmik niezwykle mi sie spodobał x] urywki z meetingów zdjęcia i spinning<LoF!>Ogółem bardzo,bardzo udane solo :]

P.S a to ostatnie najlepsze xP
P.S2 Nitridl może dla ciebie FeniX to mało kto w penspinningu ale dla mnie to dalej miszczu from poland :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Remo |12 Maj 2009|, o 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |12 Maj 2009|, o 15:19   

W końcu ; )

Bardzo ładnie, pokazałeś czym jest penspinning dla prawdziwych penmacherów...
Przypisy były bardzo mądre, dawały do myślenia. Takiego solo dawno nie widziałem.

Bosko.

Alocha.
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl