Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Beifa Scented mod
Autor Wiadomość
Awokado 
Użytkownik

Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2009|, o 17:24   Beifa Scented mod

W tym tutorialu przedstawię Wam nowego moda,którego ułożyłem niedawno,a nazywa się Beifa Scented Mod.Potrzebne części:
1.Beifa Scented( bez gripa- na obrazku z złotym tipem nieznanego pochodzenia i jakimśtam insertem )
2.2 i 1 paseczek eliteballa i 1 paseczek Spoko( cały grip w kształcie tego z g2 )
3.Pilot g2 grip czarny
4. Cap od owej Beify- z czarnym gripem chyba z Patio Gel pena ale głowy nie dam :wink:

Krok 1
Od capa Beify odcinamy ową purpurową hmm... część i wkładamy gripa Patio gel pena do capa

Krok 2
Na cap zakładamy gripy eliteball i Spoko w dowolnej kolejności: ja założyłem 2-1-1

Krok 3
Na body po przeciwnej stronie do backcapa zakładamy tipa(mój akurat pasował idealnie),możemy też odkręcić backcapa i włożyć jakiegoś pro inserta(mój nie jest pr0 :grin: )

Krok 4
Zakładamy gripa pilota g2

Krok 5
Na backcapa nakładamy zrobionego capa.Trzeba przy tym użyć trochę siły ale ostrożnie żeby cap nie pękł

Krok 6
Delektujemy się chwilą,w której stworzyliśmy kolejnego moda.


Dane techniczne
-Długość- 17,9 cm
- COP=COG
- Waga-Minimalnie mniejsza od RSVP MX.
To mój pierwszy tutorial,więc jeśli popełniłem jakieś błędy przy opisywaniu,proszę mi je wskazać a ja je poprawie.Miłego czytania i składania :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
ZeUs 
Użytkownik


Kręcę od: III 2009
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 27
Posty: 133
Skąd: Z ŁoDzI
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2009|, o 17:32   

Jestem ciekawy ile mniej więcej będzie kosztować oto ten mod, ale ja mam pytanie. Jak nim się kręci??? Bo planuje sobie go złożyć :P
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Awokado 
Użytkownik

Ręka: prawa
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Łódź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2009|, o 17:40   

Nie kręciłem wieloma penami, a jeśli już to symetrycznymi- Soccom Gel,Line style mod...Pomimo tego,że ten pen nie jest symetryczny,kręciło mi sie nim bardzo fajnie.A cena...hmm...myślę,że nie wyniesie powyżej 15 zł... :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
 
sarin 
Użytkownik


Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 22
Skąd: wawa
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2009|, o 18:06   

całkiem ładny pen ale dla mnie mx'em kreci sie strasznie niewygodnie bo za lekki, a co dopiero jak ten jest jeszcze lżejszy;p
no ale ja to nawet jak nie miałem żadnego moda znanego tylko selfmody, to większość była zbliżona do wagi stylish pirata wiec się nie liczę^^
PTP Wymiany/Trades
 
Rafau 
TSG

Kręcę od: I 2k8
Ręka: odkąd pamięta
Wiek: 25
Posty: 515
Skąd: się biorą dzieci?
Handel: 100% (+48, 0, 0)
Wysłany: |19 Cze 2009|, o 18:15   

Cytat:
na obrazku z złotym tipem nieznanego pochodzenia i jakimśtam insertem

Cytat:
Cap od owej Beify- z czarnym gripem chyba z Patio Gel pena ale głowy nie dam

Na przyszlosc precyzuj co to za tipy, gripy, bo to ma znaczenie jesli chce sie dokladnie to samo zlozyc.
Co do moda, mozesz podpilowac troche pozostalosci po clipie.
PTP Wymiany/Trades
 
adi;) 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 151
Skąd: giżycko
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |20 Cze 2009|, o 12:23   

ogólnie to mod jest ładny ale stanowczo za krótki i za lekki jak dla mnie. Wydaje mi się ,że mało osób preferuje mody lżejsze od mxa ponieważ samym mxsem kręci się ciężko z powodu jego wagi. Radziłbym dać na początek tipa signo a z tyłu więcej pasków gripa i tipa hgg lub bk77. Po za tym to mod wizualnie jest ładny i nie mam się do czego więcej przyczepić powodzenia w kolejnym modowaniu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
http://muzyn123.mybrute.com
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pieniek 
Użytkownik


Kręcę od: maja 2007 z przerwami
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 683
Skąd: Kraków
Handel: 99,02% (+101, 0, -1)
Wysłany: |20 Cze 2009|, o 12:47   

Polecam odwrócić gripa z G2 z przodu, wg mnie lepiej wygląda i się lepiej kręci
_________________
Tiru Riru!

Nothing is true, everything is permitted.
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl