Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|24 Paź 2013|, o 22:53
Pendolsa Zamówienie : Pytania
Autor Wiadomość
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |17 Kwi 2009|, o 12:08   Pendolsa Zamówienie : Pytania


Oceny wymian z tym uytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
98,16%+1601-2

Proszę zadawać tutaj pytania związane z bieżącym zamówieniem z Pendolsy.

Tutaj wiadomość do wszystkich białych piórników jak na razie nie ma i nie będzie, dlatego ten kto zamówił piórnik biały za 11$ dostanie czarny piórnik a nie biały.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Made 
Użytkownik


Kręcę od: jutra
Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 273
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+69, 0, 0)
Wysłany: |17 Maj 2009|, o 22:26   

Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy - Markius musiales miec kase od nas na clo zeby zaplacic kurierowi. Ok. Nie miales calej kasy bo niektorzy nie zdazyli zaplacic ale jakims magicznym cudem kase znalazles i zaplaciles kurierowi. Wiec jesli masz peny na chacie, to co za problem pozwolic tym co nie zdazyli zaplacic w terminie zeby zaplacili teraz i zebys im wyslal peny tylko trzymasz sie tak masakrycznie podanych terminow nawet wtedy gdy te osoby podaly tobie powod dlaczego nie zdazyly. Zgadzam sie tutaj z Parim - czasami bank albo poczta nawali. Heh, to juz nie zalezne od nas ;) Wedlug mnie nie powinienes sie spinac tylko na chillu pozwolic tym co nie zdazyli z nie ich winy wplacic i im wyslac peny. (ale i tak wedlug mnie organizacja zamowienia byla super ;)

Pozdro
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 20:16   

Czy Szanowny Pan Markius raczy coś odpisać? Czy woli ukraść mi pieniądze i długopisy?
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 20:29   

Co ty veq dajesz? Wysłałem ci zwrot kasy na dane bankowe z którego przyszła twoja kasa tzn :
nr rachunku: 63 1020 3408 0000 4402 0208 4648
BARTOSZ ANTONI DALECKI UL. SREBRZYŃSKA 11/15 BL.7 91-074 ŁÓDŹ

Z tych danych przyszlo opznione clo i na te dane odeslalem kase!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 20:31   

Markius, bądź łaskawy przeczytać mój poprzedni post i skończyć pieprzyć głupoty. Dziękuję.
I zaprzestań publikowania prywatnych danych na forum.
Ostatnio zmieniony przez Rarka |18 Maj 2009|, o 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:10   

Hahhaha, jesteś śmieszny Markius. Teraz będziesz mi się wykręcać? Mam ci dać ssa z internetowego konta? Wpłaciłeś mi tylko część moich pieniędzy. I proszę, nie, ja żądam ich z powrotem.
Po prostu tak chamsko to nikt się na tym forum chyba jeszcze nie zachowywał.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:14   

Cześć pieniędzy to 16zł za cło, pieniądze wysyłam mu w ciągu tego tygodnia. Pisałem już do niego na gg o tym.
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:15   

Markius, pomimo ze to ty zbierałeś kase zamówienie to również moja sprawa. Nie odpier***aj akcji teraz, spodobały ci sie peny czy co ? Po ch... oddawałeś Veq'owi tą kase zamiast wysłac mu peny, wyślij każdemu tak jak mialo być a nie sie wykrecasz i robisz jakies akcje.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:16   

"sp3cu" napisał/a:
Po ch... oddawałeś Veq'owi tą kase zamiast wysłac mu peny


Zadawałem sobie to pytanie już z milion razy. I czekam na resztę kasy, wpłynie czy nie mam nadzieję, że poniesiesz jakieś konsekwencje. W ogole całe to zamówienie to totalna porażka. Niektórzy mówią że "szybko". Tyle zamieszania, tyle wpłacania, dopłacania nie wiadomo co się dzieje, a i tak nie mam z tego nic. Poza straconymi pieniędzmi, nerwami i czasie.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

Ostatnio zmieniony przez Veq |18 Maj 2009|, o 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:20   

Nie wykręcam się terminy to terminy, gdyby taki odpał był w zamówieniu z penwisha to ten kto nie wpłacił by kasy za peny w określonym czasie został by wyrzucony z zamówienia, tutaj jest podobnie!?! Po drugie 2 osoby z zamówienia nie będę podawał danych jeszcze nie wpłaciły za cło teraz co mam wysłać im peny a za cło zapłacą jak im się zechce? nie wole im odesłać kasę i mieć ich z głowy. I kurde nie będziesz mnie veq obrażał ani ty ani jabulek. Może nie było takiej afery ale ja nie będe słuchał waszych wymówek, nie tylko waszych i przyszłych wymówek 2 panów ktorzy w ogóle za cło nie wpłacili. Pieniędzy nie stracisz bo ci wszystko zwróce za cło dostaniesz w tym tygdoniu,
Ostatnio zmieniony przez Markius |18 Maj 2009|, o 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:23   

Czy Veq zaplacił wszystko ? Jeśli tak to do jasnej cholery wyślij mu te piepszone peny a nie cos krecisz i oddajesz kase
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:26   

Dobra ludziki, robimy tak:

Veq: chcesz kasę pełną, czy peny?

Reszta japa, Veq odpowiada.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 35
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:27   

Niewpłacenie za peny a brak dopłaty na czas to dwie różne rzeczy. Tutaj nie opóźnił Cię nikt, kto nie zapłacił na czas, bo jak widać paczkę odebrałeś - dlaczego robisz więc idiotyczne problemy z tego, że ktoś nie dał rady w porę zobaczyć, że ma dopłacić te kilkanaście złotych? Weź pod uwagę, kiedy podana była data wysłania kasy za zamówione rzeczy, a kiedy podana była data wpłacenia za cło. Zobacz sobie jaka jest różnica.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Veq 
Użytkownik

Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 28
Posty: 529
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+17, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:27   

Wpłaciłem kasę DZIEŃ PO TERMINIE. Mówiłem że nie zdążę, mówiłem! A co odpowiedziałeś?
Cytat:
Wpłać jutro pieniądze!!!!

Tak! Właśnie tak odpowiedziałeś!

Więc ja, następnego dnia WPŁACIŁEM PIENIĄDZE. Nie mogłeś powiedzieć, że odeślesz mi tamtą kasę bo za późno wpłacę? Tylko ja się fatyguję, a ty mi mówisz że jednak za późno. Dost5ałeś pieniądze dzień czy dwa później. Co ci szkodziło wysłać peny? To to samo co pójście na poczte i przelew.

@R

Nie widziałem posta jak pisałem swojego.
"Veq: chcesz kasę pełną, czy peny? "
Teraz, jak dostałem część pieniędzy z powrotem, to nie będę ich ponownie wysyłał, bo to bez sensu, tracić kasę na przelewy. Poproszę pana Markiusa, żeby mi wpłacił WSZYSTKIE pieniądze które jest mi winien na konto, jak najszybciej. I wolałbym, żebyś o niczym nie zapomniał, tak jak przy liczeniu cła, jak ludzie dopłacali po 2 zeta jeszcze.

@down

"bez bodajże 2zł dopłaty"

Nie, bo wpłaciłem całe 16zł, ale to już nawet nie o to chodzi.
_________________
DropTeamForever
Photobucket | YouTube

Ostatnio zmieniony przez Veq |18 Maj 2009|, o 21:31, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:28   

Markius94, nie zapominaj że organizator zamówienia powinien umieć spojrzeć na sprawę z perspektywy zamawiającego. Wydaje mi się, że masz klapki na oczach: terminy, kasa. Nic poza tym. Nie zapominaj, że po drugiej stronie kabla siedzi człowiek.

Jeśli ktoś nie zapłacił za cło, to Twoje zachowanie byłoby zrozumiałe. Ale skoro Veq wpłacił Ci całą kwotę (bez bodajże 2zł dopłaty) to powinieneś ustąpić, bo ta ostatnia dopłata to tylko i wyłącznie Twoja zasługa.

Veq, rozumiem nerwy itd. ale wyluzuj trochę. Ty też postaw się na miejscu Markiusa. Zrozumcie się, a się dogadacie.

Skończcie kwas na forum, bo się atmosfera zagęszcza. Najlepiej byłoby, gdyby Markius darował sobie 2zł i wysłał peny, a Veq nie wystawiał minusa. Odsyłanie pieniędzy rzeczywiście byłoby trochę nie fair, skoro peny już są w Polsce, oclone.

Chyba już się nie będę wcinał w tej kwestii. Dobrze by było, żebyście dali spokój.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 21:31   

Paczkę odebrałem pod koniec kwietnia za cło wpłynęlo dopiero około 250zł jeszcze nie skończył się termin wpłaty za cło. 150zł porzyczyłem od rodziców co nie było im na rękę! Teraz takie pytanie odddaje veqowi kase tak czyli co mam oddać mu 16zł za cło, teraz jabułkowi tez oddaje już razem jest 32 teraz jeszcze dwóm tajemniczym osobą 32 razem 64zł. Teraz co jestem stratny na 64zl bo muszę oddać rodzicom z własnej kasy nie prawda?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl