Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
HM Sunburst
Autor Wiadomość
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2009|, o 13:46   HM Sunburst

Witam w tutorialu do mojego pierwszego moda!

Dane:
Długość: 20.5 cm
Waga: Ryo cheat comssa<Moj mod<buster cyl[ Ciężkie tipy]
COG=COP
Koszt: ~30 zł

HM Sunburst (Hyper jell Grip Matic Sunburst



Potrzebne narzędzia:
Taśma izolacyjna
Nożyk
Klej
Ołówek, Śrubokręt lub coś wąskiego

Potrzebne peny:
1xSunburst
1x hyper jell/jimnie jell
1x Hybryd gel grip
1x grip matic
1x signo
1x spoko mini


Potrzebne części:



1)Body sunburst
2)Grip hyperjell/jimnie jell
3)Cap hyperjell/jimnie jell
4)Grip hgg
5)Grip spoko
6)Wklad rsvp/hgg/sunburst/bk77
7)Tip grip matic
8)Tip signo
9)Tip HGG
10)Backplug hgg
11,12)Tutaj myślę, że każdy będzie to gdzieś miał: tip z sailora,2-3 paski anyballa

Gdy już wszystko mamy zabieramy sie do roboty!


1) Piłujemy lekko końcówkę plastikowego tipa z sunbursta. Następnie tipa z sailroa oraz tipa z gripa matica naklejamy na sunbursta (ja nakleiłem taśmę i potem nakręciłem tipy) i zakładamy 3 paski anyballa, a potem grip z hgg. Grip z hgg będzie ciężko wchodził i każdy z was zada sobie pytanie po co nakładać hgg po naklejeniu tipów jak wygodniej będzie przed. Chodzi o to ze grip rozciągnie się w ten sposób do odpowiedniej długości gdy będziemy go zakładać przez tipy.



2) Naklejamy na grip z hyperjella outsert (nie jest to konieczne), wkładamy tipa z signo do capa a potem gripa z hyperjella,wciskamy tipa hgg w gripa hyperjella i przepychamy go do końca ołowkiem bądź śrubokrętem. Następnie ścinamy clip na capie.



Ten punkt tutorialu nie jest konieczny ale jeśli chcecie żeby mod pisał wykonajcie go:

3) Wkładamy insert do body po czym bierzemy backpluga z hgg i robimy w nim dziurkę przez nią wkładamy wkład z hgg. Bakcplug z hgg obklejamy taśma tak żeby wszedł do body sunbursta i sie trzymał. (Ja to zrobilem nie starannie ale mi to nie przeszkadza trzyma sie i pisze a pod capem nie widać.)



4) Wycinamy w gripie spoko wzorek i nakładamy go na przód, nakręcamy cap na body i cieszymy sie gotowym modem! :)

Ostatnio zmieniony przez Rouge |21 Cze 2009|, o 10:59, w całości zmieniany 9 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2009|, o 13:56   

ooo 1 mod, w ktorym nie trzeba uzywac backpluga od rsvp =)

podobny do moda Pariego z zewnatrz, a bebechy ma calkiem inne, gj
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2009|, o 14:18   

Ten mod byl stworzony przed tym jak Pari pokazal swojego pierwszy raz ale z braku czesci w odpowiednich kolorach nie pokazywalem go :)
Ostatnio zmieniony przez Rouge |14 Kwi 2009|, o 14:20, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cichy 
Użytkownik


Kręcę od: 31.03.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 753
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+13, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2009|, o 16:21   

Super! Podoba mi się tylko gdyby miał dostęp do tych części. Ruda Śląska to nie Kraków :( Ale mod świetny!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Remo 
Użytkownik

Kręcę od: '08
Posty: 168
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2009|, o 19:56   

Miałem okazje w lutym roku tego kręcić ręką mą prawą tym jakże zacnym penem.Kręci się niebiańsko,świetnie lodzio miodzio.Musze ci powiedzieć że mod jest warty swojej ceny,Nawet za tani kręciło mi sie nim lepiej niż Mx'em wszystkim tego modzika serdecznie pozdrawiam :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Czesio 
Użytkownik


Kręcę od: 18/06/2008
Ręka: [Prawa]/[Right]
Wiek: 29
Posty: 345
Skąd: Warszawa, Ursynów
Handel: 98,82% (+84, 0, -1)
Wysłany: |14 Kwi 2009|, o 20:30   

Well, modzik ladny, troche niechluny grip cut ale nie jest zle ;) . Podobny do Evo SB ale chyba ciezszy. Nie wiem dlaczego ale od kiedy Pari wstawil Evo SB w ciagu 24 godzin pojawil sie nowy tutek xP. Ale i tak gratz Rouge ^^ Fajny penik. Znajde czesci to zloze ;)

PS: Jak wyciagnac backpluga HGG O_o?

EDIT:
@Down: Ale tak dziwnie wyszlo ^^. Wczoraj Pari dzisiaj Ty ;p
Ostatnio zmieniony przez Czesio |14 Kwi 2009|, o 20:42, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |14 Kwi 2009|, o 20:40   

@Czesio pisalem wyzej. Swoj wymyslilem wczesniej niz Pari ale nie mialem odpowiednich czesci zeby go pokazac. Gdy juz mi sie udalo (niefortunnie dzien po tym jak Pari dal tuta) poprosili o tuta wiec rozlozylem i zrobilem.
Przepchnij srobokretem/wkladem rsvp
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl