Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowa instytucja (?)
Autor Wiadomość
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |6 Kwi 2009|, o 16:11   Nowa instytucja (?)

Nadszedł na forum czas zmian, które już się zaczynają. Ale zmiany wiążą się z trudnościami w utrzymywaniu porządku na forum. PPP się rozwija, użytkownicy napływają, poziom kultury spada - trzeba coś z tym zrobić ;) Szeregi moderatorów nie są zbyt liczne, a roboty coraz więcej. i tu pojawia się moja propozycja - stworzenie na forum nowej instytucji ;)

Tutor byłby osobą niższą w hierarchii niż moderator, ale wyższą niż zwykły użytkownik. W mojej wizji nie miałby możliwości warnowania, usuwania postów itp, mógłby za to dawać do nich komentarze i byłby uprawniony do upominania osób łamiących regulamin bądź nie stosujących się do zasad [pisanych i niepisanych] panujących na forum.
Osoba ta poza samym pilnowaniem porządku dzieliłaby się swoim doświadczeniem z innymi, i do niej [na PW, gg, czy w wyznaczonym temacie] zwracaliby się użytkownicy z bardziej błahymi pytaniami [do mnie ludzie zwracają się z pytaniami na gg i bez tego ^^ zawsze chętnie pomagam, o ile tylko mam czas].

w skrócie:
Tutorzy usprawniliby pilnowanie porządku na forum, upominając mniej obytych i ograniczyliby ilość głupich pytań na forum pomagając mniej doświadczonym. PPP się rozwija, użytkownicy napływają, poziom kultury spada - trzeba coś z tym zrobić ;)

co myśli o tym administracja i reszta użytkowników?



-------------------------------------------------------
@Rarka: to musiałbym wyjść z niewidocznego na dostępny? :P
@MadEye: myślałem że jakaś pomoc moderatorom mogłaby np. poskutkować przywróceniem opcji "wygaśnie" - byłoby więcej osób do pilnowania, ale decyzja leży w rękach administracji, i nie mam więcej pytań ;)
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |6 Kwi 2009|, o 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
steq 
Użytkownik


Kręcę od: sierpień 2007
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 308
Skąd: okolice Opola
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |13 Kwi 2009|, o 19:44   

3360612

Zawsze pomocny ;p
_________________
http://www.lastfm.pl/user/steq93
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl