Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Fingers' Artists
Autor Wiadomość
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |26 Gru 2008|, o 22:11   Fingers' Artists

Witam.
Mam zaszczyt przedstawić wszystkim nowo powstały team "Fingers' Artists". W tłumaczeniu na język polski nazwa ta oznacza: "Artyści Palców". Celem nazwy jest pokazanie w jaki sposób podchodzi do pen spinningu i wszystkiego co z nim związane :wink: .
Na wstępie chcę poinformować, że na razie lista członków jest zamknięta, dlatego proszę o zaprzestanie wysyłania do mnie wiadomości z chęcią należenia do drużyny. Równocześnie chcę powiedzieć, że będziemy przyjmować nowych użytkowników, jednak to my będziemy ich sobie wybierać :wink: Proszę zatem o zaprzestanie wysyłania do mnie PW, gdyż w tym momencie sami siebie skreślacie, nie czytając dokładnie tego posta.
Nasuwa się pytanie: Co należy zrobić, aby zostać dostrzeżonym przez was?
Nasza poprzednia nazwa to "Mili ludzie". Sugeruje ona od razu, że oprócz umiejętności kręcenia długopisem, liczy się dla nas to, jak kto się zachowuje i jaki poziom reprezentuje sobą na forum. Nie chcemy tu chamstwa, a więc nawet najlepszy pen spinner bez wykupienia skilla "kultura" nie ma co liczyć na członkostwo :mrgreen:
Team na chwilę obecną nie składa się z "wybitnych koksów", jednak mamy bardzo dobre grono szybko rozwijających się pen spinnerów :wink: . I tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości :mrgreen:
Po kilku dniach działalności mogę stwierdzić, że atmosfera jest wprost wspaniała i nawet w najśmielszych marzeniach takiej się nie spodziewałem :wink: .

Obecnie członkami drużyny są:
-Gildor
-Shaiibon
-Krz
-sn00p
-Fuco
-musk
-Cienki
-Tvister
-Rude Boy
-Kanonier
-FeniX
-Maniek

Więc zachowuj się i ćwicz, a być może i Ty dostaniesz kiedyś od nas wiadomość :wink:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |9 Sie 2009|, o 18:17, w całości zmieniany 10 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |28 Kwi 2009|, o 20:31   

Z ogromną radością oznajmiam, że naszym członkiem został Kanonier :wink:

Rekrutacja pozostaje zamknięta.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |2 Maj 2009|, o 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl