Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Maniek
|17 Lut 2011|, o 22:05
Styl - Ala' Gumix, Czy ala' s777 czy inni
Autor Wiadomość
Mayher 
Użytkownik

Posty: 34
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Mar 2009|, o 21:26   Styl - Ala' Gumix, Czy ala' s777 czy inni

Oto poruszam na pewno rozważany przez wielu temat...
teraz rozmawiam z innym penspinnerem, i sie klocimy co jest lepsze.
zapierniczanie jak gumix czy styl i te ruchy jak s777..

mi sie podoba styl gumixa... ale koniec koncem to raczej s777 by wygral na mistrzostwach czy cos... tak poprostu porownuje
jakie jest wasze zdanie gdyz mnie to ciekawi.. czy stawiac na szybkosc czy na plynnosc i ruchy

czekam na odpowiedzi.
DZIEKUJE!
Ostatnio zmieniony przez MadEye |29 Mar 2009|, o 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Mariusz 
TSG


Ręka: IRarka
Wiek: 34
Posty: 610
Skąd: Wrocławek
Handel: 100% (+21, 0, 0)
Wysłany: |29 Mar 2009|, o 21:58   

1. To, że s777 by wygrałby z Gumixem wcale nie znaczy, że styl tego drugiego jest gorszy...

2. IMO szybki spinning > wolny spinning, ale mimo to zachwyca mnie (wciąż) Bonkura.

3. Szybkość to tylko jedna cecha, która charakteryzuje styl i IMO to pierwsza i ostatnia cecha, którą da się porównać. Prawie nigdy nie można powiedzieć: "on ma lepszy styl", bo style rzadko kiedy da się to porównać. One są po prostu inne... Jednamu bardziej podpasuje jak kręci Eriror, a drugiemu Dongza. To rzecz gustu.
To dobry temat, takiego jeszcze nie było... ale o gustach się nie dyskutuje...
_________________
No rest for the wicked!

Rarka tu był.
PTP Wymiany/Trades
 
LesnyDziad 
Użytkownik


Kręcę od: 24.05.2008
Ręka: która (ka)lecz
Wiek: 29
Posty: 312
Skąd: Kielce
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |29 Mar 2009|, o 22:25   

Lubię wolny, spokojny spinning (pewnie dlatego, że to także mój styl i dlatego, że 'zagumikszając' mój mózg nie jest w stanie kontrolować w pełni ręki z penem :C). A patrząc na Pyraluxa mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że 'on ma lepszy styl'. Styl zależy też od pena- te, które mają wagę rozłożoną równo muszą być kręcone w miarę szybko (tu mówię m. in. o większości niesymetrycznych modów), a te z wagą skupioną na końcach są dla wszystkich, np. takich outsiderów jak ja. :P
_________________

'Chcę złapać i zjeść wszystkie Anyballe!
Kręciłem Rushonem, kiedy Ognek srał w pieluchy.

Ostatnio zmieniony przez LesnyDziad |29 Mar 2009|, o 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
GuM!$ 
Użytkownik

Kręcę od: kiedy znalazłem się na forum :]
Ręka: Tylko prawa
Wiek: 27
Posty: 8
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |29 Mar 2009|, o 22:26   

IMO szybkość jest cechą, która najbardziej się podoba osobom nie wiedzącym zbyt dużo o pen spinningu - czyli jeżeli chcesz przyszpanić to kręć jak najszybciej :]... Oczywiście to tylko IMO.

Pewnie za tą wypowiedź zostanę skarcony ...
_________________
Pamiętaj !!! Jestem GuM!$ ... Nie gumiś, Gumiś, GuMiŚ, gum!$, Gum!$...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |29 Mar 2009|, o 22:31   

Są gusta i guściki, biusty i biuściki, ale się o nich w towarzystwie nie rozmawia.
Nie dojdziecie do porozumienia. Każdemu podoba się co innego.

Co do stylów, to ich raczej się nie porównuje IMO. Każdy z penspinnerów ma swój własny, indywidualny i niepowtarzalny styl. Tworzą go szybkość czy wymyśle ruchy ręką, wygięcia palców, albo szarpnięcia. Jednym podoba się szybki spinning, drugim wolny. Moim zdaniem, jedyną rzeczą o którą możecie się spierać jest to, kto ma większe umiejętności.
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mayher 
Użytkownik

Posty: 34
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Mar 2009|, o 22:32   

TAK~!!~ dokladnie o to mi chodzilo gumis.. o wlasnie to! o to ze predkosc podoba sie osobom ktore nie kreca... a jak ktos ma styl i kreci wolno to dla nich miernota w porownaniu z kims kto kreci szybko..

Mi sie podoba bardzo, ale to bardzo styl gumixa. ale jak widze ta plynnosc i wgl innych to tez mi sie podobaja. zeby wygrywac mistrzostwa trzeba byc plynnym i miec swoj styl. zeby sie popisac przed mama albo kolegami trzeba miec speeda

a tak IMO to co to znaczy to IMO bo dla mnie to takie jakby "ALE" ;p

dzieki ze sie podoba temat czekam na rozwiniecie go przez reszte uzytkownikow. co o tym sadzicie i wogole. chce wypowiedzi jakis poczatkujacych albo cos
PTP Wymiany/Trades
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |29 Mar 2009|, o 22:32   

Już samo pisanie, że jakiś styl jest "LEPSZY" od drugiego to bezsens... To tak jakby napisać że mój styl ubierania się jest lepszy od kogoś tam innego. Tak samo z kręceniem. Styl to styl...
Mi osobiście bardziej podobają się wolne, ale bardzo płynne comba.
Ostatnio zmieniony przez Sobol |30 Mar 2009|, o 13:37, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 942
Skąd: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
Wysłany: |29 Mar 2009|, o 23:02   

"Mayher" napisał/a:
Mi sie podoba bardzo, ale to bardzo styl gumixa. ale jak widze ta plynnosc i wgl innych to tez mi sie podobaja. zeby wygrywac mistrzostwa trzeba byc plynnym i miec swoj styl. zeby sie popisac przed mama albo kolegami trzeba miec speeda


Bullshit! Przykład? WT, s777 odpadł, Dongza jest w 4 rundzie, więc prosze bez takich stereotypów mi tutaj. Piszesz tak, jakby szybkie kręcenie to nie był element stylu...

@edit: IMO = In My Opinion - Moim zdaniem...; W mojej opinii...
_________________

Fingers' Artists
Ostatnio zmieniony przez Tvister |29 Mar 2009|, o 23:05, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mayher 
Użytkownik

Posty: 34
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2009|, o 06:38   

Dziekuje za wytlumaczenie slowa "IMO" ;p

dobra.. nie chodzi mi o porownywanie styli tylko czy wam sie podoba, dlaczego itd. takie dluugie uzasadnienie, mini rozprawka o! no to czekam bo nie wiem czy stawiac na szybkosc czy na style.. bo z tym style to mi nie wychodzi poprostu. to sie za latwe wydaje :/
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2009|, o 09:18   

Moje upodobania co do stylu z czasem ewoluowały...
Na początku uwielbiałem styl Gumixa - chyba każdy wie za co ;) szybki, na tyle że nie mogłem dojrzeć co on tam robi. dla początkującego to była magia :cool:
Potem zafascynował mnie styl Fratleyma - siedziałem w PS już chwilę i wiedziałem jak trudno wyginać palce w taki sposób.
Jeśli dobrze pamiętam następny był s777 - ta płynność i finezja były miodem na moje oczy ;)
Potem Pyralux, każdy wie dlaczego :mrgreen:
A teraz powoli zaczynam fascynować się stylem Japońców i [uwaga!] polskim oldschoolem :P szczególnie to drugie, mimo miernego poziomu tricków bardzo mi się ostatnio spodobało :P

Oczywiście nie jest tak, że przestaje mi się podobać poprzedni a zaczyna następny styl. Sam również próbuję kręcić różnorodnie: biorę różne długopisy, próbuję różnych stylów, gdyż nie ma stylu gorszego ani lepszego ;D

Mayher napisał/a:
zeby wygrywac mistrzostwa trzeba byc plynnym i miec swoj styl.
zgadzam się, ale mistrzostwa mają na celu porównywanie skilla a nie stylu.
w kryteriach oceniania jest podpunkt o tempie, ale tu chodzi raczej nie o to że styl szybki jest lepiej punktowany od wolnego czy odwrotnie ;) radzę przeczytać "System sędziowania" - styl to coś złożonego, ocenia się więc dopasowanie tempa do comba a nie szybkość spinningu.
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Machała 
Użytkownik


Kręcę od: 2009-2012 i 2014- do teraz
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 152
Skąd: Oleśnica
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2009|, o 14:03   

Podobnie jak Fuco, na samym początku gumix był dla mnie bogiem ^^
Jedank po tych 5 miesiącach machania IMO świetny styl ma SEVEN! Uwielbiam jego płynność i przejścia :) miód.......
Oczywiście nie neguje innych, każdy ma swój niepowtarzalny styl i jest masa spinnerów którzy mi inponują, tak więc kończąc........ O gustach się nie dyskutuje :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2009|, o 15:07   

Kuzu i Seven. Może nie najbardziej oryginalnie, ale to świetne stylochy.
PTP Wymiany/Trades
 
Mayher 
Użytkownik

Posty: 34
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2009|, o 15:39   

no to moze spytam..

1-3 miesiac -najlepszy dla was penspinner
3-6 miesiac -najlepszy dla was penspinner
6-12 miesiac -najlepszy dla was penspinner
12+ miesiecy -najlepszy dla was penspinner

lub
najpierw lubialem...
potem tego....
a teraz tamtego...

chce zobaczyc do kogo mam sie stosowac;p
bo sama predkoscia punktow nie zdobede
PTP Wymiany/Trades
 
Synchrone 
Użytkownik


Ręka: prawa > lewa
Wiek: 28
Posty: 157
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2009|, o 15:51   

To nie jest tak, że jak Ci powiedzą "ja lubię tego !" to ty zaczniesz go naśladować. Po pierwsze to Tobie, ten ktoś ma się podobać, oraz po drugie to sam sobie wyrabiasz styl, a nie bezmyślnie zrzynasz, cokolwiek masz na myśli. Gust każdy ma inni wśród penspinnerów, a poza naszym otoczeniem, to zupełnie inna sprawa. Swoją szosą to moim ulubieńcem jest Dongza, i raczej nim pozostanie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |30 Mar 2009|, o 15:56   

Jak chcesz zdobywać punkty, to musisz nauczyć się tricków. Porządnie się nauczyć. Nie masz się do nikogo "stosować", bo nie za kopiowanie czyjegoś stylu, kto wygrywa mistrzostwa dostaniesz nagrodę.

Z mojego punktu widzenia jednym z lepszych przykładów jest Cienki. Ciężko mi się ogląda jego comba, bo po prostu mi się jego styl nie podoba. Jednak umiejętności się mu odmówić nie da - dlatego jeśli bym miał oceniać poważnie, kto ma wygrać walkę, jeśli Cienki by walczył z kimś, kogo styl mi się podoba, ale kto nic ciekawego nie potrafi, to oczywiście wygrałby Cienki.

Punkty zdobywa się za tricki i przejścia między nimi. Możesz skopiować czyjś styl, ale póki nie będziesz umiał takich tricków, jak on niewiele zyskasz na jakiś mistrzostwach.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl