Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: MadEye
|16 Lut 2010|, o 11:41
Infinity Normal i jego wariacje.
Autor Wiadomość
Fenixon
Użytkownik

Posty: 6
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |25 Lut 2007|, o 17:28   Infinity Normal i jego wariacje.

Infinity Normal:
Jest to jeden z podstawowych trików. Składa się właściwie z 2 wiperów. Tutorial dobrze tłumaczy jak go wykonać
Film:

Wersja HQ na YouTube

Extended Infinity Normal:
Jest to wariacja triku Infinity. Tutaj dodaje się Charge 12 na samej końcówce pena po tym jak ten wpada do slotu 12.
Breakdown:
Wiper reverse T1-> pass T1-12 -> Charge 12 -> pass 12- T1->Wiper T1
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Double Infinity Normal:
Wariacja na temat Infinity. Nie jest to wykonanie 2 Infinity jedno po drugim, jakby to mogła sugerować nazwa. Jest to dodatkowy pass i wiper w 23.
Breakdown:
Wiper rev T1 -> pass T1-12 -> Wiper rev 12 -> pass 12-23 -> wiper rev 23 -> pass 23-12
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Double Infinity Extended Normal:
Rozszerzona wersja Double Infinity. Podobnie ja w Extended Infinity, dodaje się Charge na końcówce pena. Charge robi się w slotach 12 i 23.
Breakdown:
Wiper Reverse T1 > Pass Normal T1-12 > Charge Normal 12 > Wiper Reverse 12 > Pass Normal 12-23 > Charge Normal 23 > Wiper Reverse 23 > Pass Reverse 23-12 > Wiper Reverse 12 > Pass Reverse 12-T1
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Triple Infinity Normal:
Wariacja na temat infinity. Poza standardowym infinity występują dodatkowe wipery w slotach 23 i 34.
Breakdown:
Wiper Reverse T1 > Pass Normal T1-12 > Wiper Reverse 12 > Pass Normal 12-23 > Wiper Reverse 23 > Pass Normal 23-34 > Wiper Reverse 34 > Pass Reverse 34-23 > Wiper Reverse 23 > Pass Reverse 23-12 > Wiper Reverse 12 > Pass Reverse 12-T1
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Triple Infinity Extended Normal:
Utrudniona wersja Triple Infinity. Po Każdym Wiperze dodane są Charge. Podobnie jak przy innych Extended Infinity, Charge wykonuje się na końcu pena, tutaj w slotach 12, 23 i 34.
Breakdown:
Wiper Reverse T1 > Pass Normal T1-12 > Charge Normal 12 > Wiper Reverse 12 > Pass Normal 12-23 > Charge Normal 23 > Wiper Reverse 23 > Pass Normal 23-34 > Charge Normal 34 > Wiper Reverse 34 > Pass Reverse 34-23 > Wiper Reverse 23 > Pass Reverse 23-12 > Wiper Reverse 12 > Pass Reverse 12-T1
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube
Ostatnio zmieniony przez Frau |15 Maj 2010|, o 17:47, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Mario 
Użytkownik


Kręcę od: 28 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 199
Skąd: Jaworzno
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 22:26   

Załapałem tor ruchu pena!!! teraz to tylko pracować nad trickiem! :wink:
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2009|, o 21:25   

A wiec krece od 3 dni.. I pierwszym trickiem ktorego sie nauczylem byl TA.. Potem chcialem Infinity, bo efektownie wyglada.. Jakos poszlo ale jak krece moja reke to wyglada jak ekhm ekhm.. Reka idzie jakos do gory.. Nie wiem czemu.. `Moze jakies porady do trzymania kamery, odleglosci, do techniki krecenia infinity?

PS: Nie wystraszcie sie efektow w filmie brat mi montowal, nie znam sie na Movie Maker

Link:

Link
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mario 
Użytkownik


Kręcę od: 28 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 199
Skąd: Jaworzno
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2009|, o 21:48   

hmm... dużo nie widać powiem ci jedno pen musi przelecieć pomiędzy palcem środkowym a wskazującym. jakbyć dał leprzej jakości film...
PTP Wymiany/Trades
 
Lawliet 
Mesi my waifu <3


Kręcę od: Koniec lutego / poczatek marca 2009.
Ręka: Prawa / Right
Wiek: 31
Posty: 777
Skąd: Neuss /WaWa/Edynburg
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |19 Lut 2009|, o 21:58   

Tak, tak tak ! (Ekstaza..) Doszedlem sam :P Wiem! Blad byl glupi, na pozor.. Lapalem pen za nisko i w pewnym momencie mi sie obslizgiwal i nie miescil :P (Nie wiem jak to wytlumaczyc) ! :D I teraz wszystko gra.. XD
_________________

Channel
Blog
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ogararu 
Użytkownik


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Right
Wiek: 31
Posty: 42
Skąd: Gliwice(Knurów)
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2009|, o 19:30   

Jak dla mnie to infinity nie powinno byc fundamętalem mimo, że jest bardzo łatwe. Ja zacząłem nauke penspinningu własnie od infinity i juz po kilku dniach umiałem zrobić extended triple infinity i ucze tego moich kolegów to to jedyny trick jaki czają poza FP.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemn 
Użytkownik


Ręka: Lewa
Posty: 83
Skąd: Skierniewice
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |20 Lut 2009|, o 19:45   

"Ogararu" napisał/a:
Jak dla mnie to infinity nie powinno byc fundamętalem mimo, że jest bardzo łatwe. Ja zacząłem nauke penspinningu własnie od infinity i juz po kilku dniach umiałem zrobić extended triple infinity i ucze tego moich kolegów to to jedyny trick jaki czają poza FP.


Jakiś (...) geniusz załozył poprostu tutaj temat o infinity. Ten trick nie jest fundametnalem.
_________________

Co nie połamię moich palców uczyni je dziwniejszymi
PTP Wymiany/Trades
 
Mazg 
Użytkownik

Kręcę od: IV.2009
Ręka: Lewa
Wiek: 29
Posty: 6
Skąd: Rzeszów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2009|, o 19:13   

Ja się chyba uzależniłem od Infinity, prawie cały czas trzymam pena w ręce i kręce.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mario 
Użytkownik


Kręcę od: 28 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 199
Skąd: Jaworzno
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2009|, o 21:08   

Spoko ja jak na początku nauczyłem sie Infinity to też tak ręciłem ( combach i tak sobie) ale po kilku dniach się znudziło i przestałem nadmiernie go używać.
PTP Wymiany/Trades
 
proton 
Użytkownik


Kręcę od: 15.04.09
Ręka: Right
Wiek: 31
Posty: 27
Skąd: Knurów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |22 Kwi 2009|, o 21:12   

u mnie tak samo xD 1 trick którego się nauczyłem to Infinity kumpel w szkole mnie nauczyl i się wciągnołem
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dżakob 
Użytkownik


Kręcę od: 404 Not Found
Ręka: lewa
Wiek: 29
Posty: 100
Skąd: Otwock
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |18 Maj 2009|, o 20:35   

Mnie tak samo pierwsze co wykręciłem to był infinity, a po kilku godzinach już kręciłem Double Infinity. Szczerze powiedziawszy to sądze, że Infinity powinien być fundamentalem , gdyż jest o wiele łatwiejszy od np. Fingerpass, a i tak można nim zrobić wiele fajnych kombosów. :mrgreen:

/ To, że jest infinity jest prostsze do niektórych funadamentali, akurat nie ma znaczenia :wink:
Maniek
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |18 Maj 2009|, o 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
dafio 
Użytkownik

Ręka: prawa
Posty: 1
Skąd: Tarnów
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Cze 2009|, o 17:57   

Ja kręce od 5 dni i powiem tyle najpierw się uczyłem TA. Wychodziło mi to słabo i se z tym nie dawałem rady,ale potem już go opanowałem i umiem.A natomiast infinity się uczyłem paru godzin i już mi świetnie wychodzi. Niewiem jak dla was ale według mnie infinity jest najłatwiejszym trickiem:)
PTP Wymiany/Trades
 
Gash-ren 
Użytkownik

Kręcę od: 3 luty 2009
Ręka: lewa
Posty: 2
Skąd: Kraków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Cze 2009|, o 15:35   

Infinity to combo, nie trick. Możesz teraz śmiało powiedzieć, że nauczyłeś się pierwszego combosa po zaledwie kilku godzinach ;)
PTP Wymiany/Trades
 
BabajagaOjO 
Użytkownik

Wiek: 37
Posty: 1
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |12 Wrz 2009|, o 15:17   

po dwoch miesiacach krece perfektinfinity(nie mylic z zespolem) dodalem kilka swoich warjacji i wyglada to ladnie kombinacja T1-12-pass--II- 23-34- 43- rv- 32rv-TA calkiem fajnie wyglada zamieszcze filmik niedlugo

[ Dodano: Sob 12 Wrz, 2009 ]

na poczatku nauczylem sie TA i Sonika -oczywiscie prassa sie ucze po to wyjscie combo infinity pojolem w pol godziny charge do tej pory nie umiem bo mam krzywe palce po zlamaniach ciezko mi jest ale dam rade
_________________
-=-=-=- Stepmania -=-=-=- Mata +KB Od 2005 Roku-=-=-
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gadacza 
Użytkownik

Posty: 2
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Paź 2009|, o 19:11   

Ja cie ale ten infinity trudny kręce go , usiluje go kręcić 3 dni i wykminic nie moge
PTP Wymiany/Trades
 
Gruszecki 
Użytkownik

Kręcę od: 12 roku życia
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Gru 2009|, o 11:53   

Ja Infinity też uczyłem się dosyć długo. Pewnego razu gdy kładłem się spać, wziąłem pena (jakkolwiek to brzmi) i obserwowałem jego tor ruchu. Po tym załapałem Infinity.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl