Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|24 Paź 2013|, o 21:47
Jakie gadżety? - temat orientacyjno dyskusyjny
Autor Wiadomość
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
WysÅ‚any: |31 Sty 2009|, o 22:33   Jakie gadżety? - temat orientacyjno dyskusyjny


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+600

Witam...
ze sklepu: http://telewizor.serwis-tv.com/
Za bardzo mi się nudzi i postanowiłem trochę poszperać i mam dostęp do zrobienia różnych gadżetów z logiem PPP. Wpiszcie w tym temacie na co byście chcieli zrobić zamówienie?
Ostatnio zmieniony przez Grzesieq94 |17 Paź 2018|, o 11:18, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Stylax 
Użytkownik


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: Mam 3
Wiek: 30
Posty: 249
SkÄ…d: Szczecin
Handel: 100% (+52, 0, 0)
WysÅ‚any: |31 Sty 2009|, o 22:36   

Kubki, pisaki, karty graficzne, procesory, linijki, noże, jogurty, itd.

Nie przesadzamy trochę z tymi "gadżetami" ?
_________________
[url=http://www.valenth.com/feed/339357]

Nakarm Dantenne !
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
WysÅ‚any: |31 Sty 2009|, o 22:43   

Stylax nie chodziło mi o coś żeby była rzecz i po prostu było logo PPP. Myślałem bardziej o czymś pożyteczniejszym. Oczywiście frotki, długopisy, koszulki i przypinki odpadają bo to było jest lub będzie. Myślałem o Etui na długopisy tyle że największa długością jaką spotkałem było 16cm a więc za krótkie

@down: trochÄ™ w tym racji :)
Ostatnio zmieniony przez Grzesieq94 |31 Sty 2009|, o 23:16, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Synchrone 
Użytkownik


Ręka: prawa > lewa
Wiek: 28
Posty: 157
Handel: 100% (+3, 0, 0)
WysÅ‚any: |31 Sty 2009|, o 23:11   

Uh moim skromnym zdaniem trochę tego już jest . Na szołtboksie też pisaliśmy że niedługo będą telewizory, tostery PPP itp. itd. etc. . Ja uważam że wystarczy frotka, przypinka , i co tam jeszcze było. Nie potrzebne mi w zupełności biurko oblepione logiem PPP ( czyt. oczowalącymi zielono-czarnymi napisami ;) ) .
Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie . ;)

@UP : wiem wiem ;)
@DOWN : Otóż to , panowie, ot co .
_________________
Ostatnio zmieniony przez Synchrone |31 Sty 2009|, o 23:30, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Tvister 
Facepalm Artists


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 942
SkÄ…d: Dobczyce
Handel: 100% (+57, 0, 0)
WysÅ‚any: |31 Sty 2009|, o 23:28   

Majty by się przydały. Najlepiej w kropeczki. I łapa na prawym pośladku. Oczywiście w kolorach portalu.

Opanujcie się. Nie musicie mieć wszystkiego z logiem PPP. Koszulki i frotki oczywiście są bardziej praktyczne, więc do nich nie mam żadnch zastrzeżeń, ale już troche przesadzacie. Fajniej jest pić z kubka PPP niż z normalnego kubka? Herbata ponoć lepiej smakuje wtedy, nie?

Może zbyt ironicznie, ale powinno troche przemówić do was ;)
_________________

Fingers' Artists
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ciesloczek 
Użytkownik


Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 83
SkÄ…d: Sandomierz
Handel: 100% (+38, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 08:54   

Piorniki moze.
Co do reszty zgadzam sie z @up i @2up
PTP Wymiany/Trades
 
 
k0nri 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 30
SkÄ…d: KrK
Handel: 100% (+22, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 08:55   

Smyczki by się przydały . Sambm trochę zamówił
_________________
Nakarm mnie bo cie zjem
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
SkÄ…d: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 09:47   

"Ciesloczek" napisał/a:
Piorniki moze.

Piórniki robił kiedyś Pari. Cieszyły się średnim zainteresowaniem..
"k0nri" napisał/a:
Smyczki by się przydały

A na co Ci smycz z logiem PPP?
Według mnie powinniśmy zaprzestać na jakiś spory czas produkowania przedmiotów z logiem PPP :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
SkÄ…d: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 09:49   

Ciesloczek, piórniki już były, ale nie wiem ile osób kupiło... Pariemu ledwo zwróciła się kasa :lol:

moim zdaniem jest już o naszywki, przypinki i koszulki za dużo. penspinning coraz bardziej się komercjalizuje... rozumiem frotki, rozumiem długopisy, rozumiem piórniki - te rzeczy mają związek z penspinningiem. frotka przydaje się podczas nagrywania, długopis oczywiście do kręcenia, piórnik do trzymania penów.

ale naszywki? koszulki? przypinki? smycze? a one w jakim celu? żeby się afiszować: "patrzcie, jestem penspinnerem"? to nie ma sensu, i tak mało kto rozpozna logo portalu, a jeśli chcesz pokazać ludziom że jesteś penmacherem to wystarczy że wyciągniesz długopis i zaczniesz kręcić. to bardziej przemówi do ludzi ;)
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 746
SkÄ…d: Ruda ÅšlÄ…ska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 09:59   

moze zamiast tworzyc kolejne cud gadzety zrobimy nowe zamowienia na stare gadzety
_________________


klik
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
SkÄ…d: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 10:06   

nie ma mowy!
stare gadżety są limitowane, mają jakąś wartość, jeśli zrobi się kolejne zamówienie to czar pryśnie...

jeśli już to można zrobić zamówienie na podobne gadżety, np. w innym kolorze czy coś, ale nie wolno ponawiać tych samych. takie moje zdanie.
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 10:08   

"Fuco" napisał/a:
rozumiem frotki

Czemu frotki uważasz za coś lepszego, niż np. naszywki? Bo się przydaje? Przecież frotki ludzie biorą właśnie po to, żeby się afiszować. Ewentualnie po to, by nimi handlować. I Ty, który sam frotkami handlowałeś nie powinieneś narzekać na komercjalizację. Śmierdzi mi to hipokryzją.

Ja kupiłem naszywkę, bo mi się po prostu spodobała. Nie mam zamiaru jej sprzedawać, ma ona bardziej wartość sentymentalną dla mnie. Kupiłem od Pariego frotkę, bo stwierdziłem że w sumie też może sobie być - fajna pamiątka, którą będzie można wyciągnąć z szafy za kilka lat. Zamówiłem koszulkę bo jest najbardziej przydatnym "gadżetem". Ogólnie jestem człowiekiem sentymentalnym, dla którego różne przedmioty mają po prostu wielką wartość nie przez to, ile za nie dałem, a przez to, z czym są związane i co to dla mnie znaczy.

Ogólnie moim zdaniem produkcja jakichkolwiek gadżetów powinna być organizowana odgórnie przez forum i kasa zebrana na nich powinna być przeznaczona na rozwój PPP - na opłatę za serwer, bo dante cały czas kładzie na forum z własnej kieszeni, albo na nagrody na MP. Wtedy by to miało sens - gadżety PPP pomagałyby się rozwijać PPP. Nie podoba mi się, że wszyscy teraz zaczynają myśleć co by tu jeszcze wyprodukować, żeby zarobić sobie na PPP i za granicą na wymianach.

"Tvister" napisał/a:
Fajniej jest pić z kubka PPP niż z normalnego kubka?

Szczerze mówiąc wyobrażam sobie taki kubek w kolorach forum i mi się podoba już. ^^


//edit:
"Fuco" napisał/a:
stare gadżety są limitowane, mają jakąś wartość, jeśli zrobi się kolejne zamówienie to czar pryśnie...

Chciałeś powiedzieć "nie dostanę na UPSB już tyle rzeczy za nie, bo będzie je miało więcej osób". Tracisz u mnie szacunek.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
mycal 
Użytkownik


Kręcę od: 15.12.2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 55
Skąd: Bełchów/Skierniewice
Handel: 100% (+5, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 10:33   

Ja uważam podobnie jak FeniX. Dla mnie wszelkie gadżety będą miały adzwyczajną wartość i za kilkanaście lat np. może pokażę je swoim dzieciom. Kubki to dla mnie bardzo fajny pomysł, jednak niech to będą akcje organizowane przez administrację PPP, tak, by pieniądze szły na rozwój PPP, jak to już FeniX wspomniał. A i stare gadżety też by się przydało, bo ja np. zarejestrowałem się dwa dni po tym, jak Pari zakończył sprzedaż frotek. Naszywki też nie mam. Niektórzy myślą tylko o sobie... Takie moje zdanie.
_________________
Trening czyni mistrza ;]

PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 10:59   

Wojta poczytał, Wojta przemówi.

No więc...

Organizowałem z Parim frotki PPP. Jedyne co wziąłem z zamówienia, to bodajże 7 frotek, na które chyba zasłużyłem, poświęcając długie godziny na rozliczanie, obmyślanie itd. itd. I tak 5 z tych frotek porozsyłałem jako prezenty ludkom nieaktywnym na forum, a wymieniłem się tylko za jedną. Nie widzę w tym powodu do dumy, zwłaszcza że wielu użytkowników (tych nowych lub nieobecnych podczas zamówienia) chciałoby mieć frotkę. Nasuwa się pytanie: komu dać frotkę? Polakowi, dla którego PPP jest rodzimym portalem, sprzedać za np. 20zł czy Francuzowi/Japańcowi/Innemu spoza granic Polski, który jest zwykłym kolekcjonerem, ale pozwoli nam porządnie zarobić? Odpowiedź każdy stawia sobie sam, ale skupowanie frotek od innych tylko po to, aby puścić je w świat jest IMO trochę nie fair wobec userów PPP.

Gadżety... Tak, wziąłem się za przypinki. Nie robię tego, aby zbić kokosy, wysyłać za granicę itd. Podobnie jak Pari przy frotkach, tak ja teraz mrożę własne pieniądze i będę po zamówieniu sprzedawał/rozdawał przypinki userom PPP. Na każdej sztuce jakiś tam grosz zaokrągliłem do okrągłej złotówki, ale wierzcie mi- nie zgarniam dla siebie. W tym momencie nie zamierzam afiszować się tym, ile hajsu mógłbym mieć i na co przeznaczę itd. Po prostu Wasze pieniądze pójdą na dobry cel, a możliwe że niektórzy z Was na tym skorzystają. ;) Sam pomysł z przypinkami był dla mnie dość wątpliwy, więc zrobiłem temat orientacyjny. Kiedy już wiedziałem, że ludzie są na coś takiego chętni, to wziąłem się do roboty. I nie robię tego, bo "o! zgarnę hajsu na naiwnych ludziach z PPP i zarobię 5 stów" tylko raczej "jak ktoś chce mieć przypinkę, to czemu mu nie pomóc?".

Na temat koszulek, piórników i długopisów może nie powinienem się wypowiadać, bo nie mam z tym nic wspólnego, więc przemilczę kwestię.

Aczkolwiek jeśli widzę, że ludzie z PPP chcą DLA SIEBIE jakiś gadżet, to mogę Im pomóc. Zawsze przy takim zamówieniu trafią się ci, którzy spożytkują zakupiony towar w celach komercyjnych, ale taka już przypadłość forumowych zamówień.

Podejrzewam, że przypinki to moja ostatnia misja dla PPP. Nie wykluczam drugiej edycji frotek (do spółki z Parim ofc), tym razem białych, ale to za długi czas- nie pisać na PW/GG. :P Jeśli użytkownicy tego forum będą "głodni" na frotki, to się pomyśli... jeden warunek: frotki przede wszystkim dla siebie.

Reasumując, zachowuję dystans do forumowych zamówień, w większości nie biorę udziału, bo nie czuję się aż tak dobrym penspinnerem, żeby się z tym afiszować, a (jak już ktoś napomniał) najlepszą reklamą penspinningu jest penspinning sam w sobie, a nie logo portalu dla penspinnerów, które nikomu nic nie mówi.

Bless, Peace, Cya, Piona, Nara i Zdrówko! :)

P.S.
Moje zdanie, moja wypowiedź, mojego autorstwa. Nie zamierzam kłócić się z kimś, kto podważa moje poglądy, bo to i tak ich nie zmieni. :)

PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
SkÄ…d: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 11:06   

"FeniX" napisał/a:
Czemu frotki uważasz za coś lepszego, niż np. naszywki? Bo się przydaje? Przecież frotki ludzie biorą właśnie po to, żeby się afiszować. Ewentualnie po to, by nimi handlować. I Ty, który sam frotkami handlowałeś nie powinieneś narzekać na komercjalizację. Śmierdzi mi to hipokryzją.
frotki uważam za coś lepszego, bo mają jakieś powinowactwo do penspinningu. owszem, sam też handlowałem frotkami i nawet z niemałym zyskiem, ale ludzie chyba za bardzo się napalili na ten zysk, i teraz wszystko, dosłownie wszystko chcą mieć z logiem portalu...


ale z akcjami na rzecz Portalu akurat muszę się zgodzić. póki nie mamy prawdziwego sponsora, takie coś mogłoby być rozwiązaniem ^^

"FeniX" napisał/a:
Chciałeś powiedzieć "nie dostanę na UPSB już tyle rzeczy za nie, bo będzie je miało więcej osób". Tracisz u mnie szacunek.
masz trochę racji, ale postaw się choćby w sytuacji osób, które zapłaciły [czy na licytacjach, czy za granicą] spore pieniądze za te frotki. i nagle pojawia się kolejna partia, każdy pluje sobie w brodę i czuje się oszukany. dlatego jeśli ludzie koniecznie chcą drugie zamówienie, to choćby w innym kolorze :f
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl