Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|24 Paź 2013|, o 21:47
Jakie gadżety? - temat orientacyjno dyskusyjny
Autor Wiadomość
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |31 Sty 2009|, o 22:33   Jakie gadżety? - temat orientacyjno dyskusyjny


Oceny wymian z tym uytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+600

Witam...
ze sklepu: http://telewizor.serwis-tv.com/
Za bardzo mi się nudzi i postanowiłem trochę poszperać i mam dostęp do zrobienia różnych gadżetów z logiem PPP. Wpiszcie w tym temacie na co byście chcieli zrobić zamówienie?
Ostatnio zmieniony przez Grzesieq94 |17 Paź 2018|, o 11:18, w całości zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |1 Lut 2009|, o 21:57   

"Veq" napisał/a:
nie mogę znaleźć nigdzie takiego, który miałby przynajmniej 21cm :/

Serwis - http://serwis-tv.com
Właśnie w tym największy problem jest
Ostatnio zmieniony przez Grzesieq94 |17 Paź 2018|, o 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
mat3q 
Użytkownik


Kręcę od: IX '08 wth brks
Ręka: sprawiedliwa
Posty: 170
Skąd: k. Krosna
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 00:57   

Ewentualnie można zrobić jakieś takie kubki bez ucha. Postawisz sobie owo na biurku, a do tego wkładasz peny.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
mycal 
Użytkownik


Kręcę od: 15.12.2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 55
Skąd: Bełchów/Skierniewice
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 10:36   

Tak czytam wszystkie posty i tak sobie pomyslałem... Fuco w sumie miał trochę racji mówiąc o unikalności tych frotek. Ale gdyby byly takie dla Ciebie unikatowe to byś nimi nie handlował. I nie chodzi tutaj o jakieś obwinianie Cię czy coś. Mnie te frotki ominęły, trudno, poczekam na następne. Tylko zróbmy z tego unikat. Np. temat orientacyjno-dyskusyjny ile OSÓB by wzięło a nie ile sztuk by poszło. Tutaj zgadzam się z przedmówcami, by dla każdego była jedna. Wtedy to będzie prawdziwy unikat.

@Fuco - nikogo opinii nie kopiowałem i nie będę kopiował, gdyby FeniX nie napisał tego co napisał(jego pierwszy post tutaj) to i tak bym Ci nie przyznał racji.

Kubki to świetny pomysł ale nie na handel.

A, dażę wielkim szacunkiem tych, którzy organizują zamówienia i nic nie zarabiają albo biorą symbolicznie coś w zamian. Ale nie w pożądku jest najpierw tanio kupić np. 10 sztuk od kogoś, kto siedział nad zamówieniem, liczył pieniądze, tracił swój czas a później sprzedać z dużym zyskiem za granicą. te 9, a jedną sobie załóżmy zostawić. Takie moje zdanie.
_________________
Trening czyni mistrza ;]

PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 13:36   

"mycal" napisał/a:
Ale gdyby byly takie dla Ciebie unikatowe to byś nimi nie handlował.
To zależy ^^ czasami komuś potrzeba na coś pieniędzy i musi się pożegnać nawet z ukochanym Black Rasta KT :sad:

i żeby nie było: jak najbardziej popieram ideę "po jednej sztuce dla każdego". sytuacja z frotkami była trochę inna, od początku ludzie [ja? ^^] prognozowali ich dużą wartość [pisałem o tym w shoutboxie, chyba nawet w temacie z zamówieniami], a jako że nie było ograniczenia, niektórzy kupili sobie więcej. następne ewentualne zamówienie może od początku być z takim założeniem, wtedy każdy zastanowi się nad sprzedażą ;)

jeśli chodzi o kubki, to nawet nie wpadło mi do głowy, że można w nich trzymać peny ^^ teraz nabrałem do nich troszkę innego nastawienia, a gdyby zajęła się tym administracja, a zysk został przeznaczony na potrzeby PPP to kupiłbym taki z przyjemnością ;)

to wszystko zachodzi coraz dalej, niedługo dojdzie do tego że założymy sklepik internetowy jak choćby THPSC ^^
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
mycal 
Użytkownik


Kręcę od: 15.12.2008
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 55
Skąd: Bełchów/Skierniewice
Handel: 100% (+5, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 15:28   

hehe tak, allegro niedługo ;P Ale na serio to takie rzeczy powinny być na prawdę unikatowe, niepowtarzalne, tylko wtedy mają swoją wartość.

Sporu już chyba koniec ;) Dobrze, że się wszystko wyjaśniło ;]

P.S - czy ma ktoś tą frotkę na sprzedanie(interesuje mnie jedna sztuka na pamiątkę)) ;] jak coś, to na priv ;]
_________________
Trening czyni mistrza ;]

Ostatnio zmieniony przez mycal |2 Lut 2009|, o 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 17:08   

Nie chce mi się czytać od połowy drugiej strony - za dużo żeście napisali oO Może kiedyś se to przeczytam ^^ Ale w każdym razie napiszę.
"Fuco" napisał/a:
nie ma mowy!
stare gadżety są limitowane, mają jakąś wartość, jeśli zrobi się kolejne zamówienie to czar pryśnie...

W ten sposób nowi użytkownicy nie mają szansy mieć takiej frotki. Dalej tej myśli nie muszę tej myśli rozwijać. Pomyślże ;) A no i jeszcze dodałbym, że zamówienia na takie frotki, lub coś takiego, powinny być organizowane co pół roku-rok. Zgrubsza chodzi mi o nowych userów, ale mi też by się przydała ^^
Nie chce mi się kłócić. Nie widzę nic złego, że ktoś się wymienia naszym gadżetem. Jego sprawa. Kupił to se zrobił co chciał. Tak więc nie zgadzam się z FeniXem.

Dalej nie chcę mi się pisać o wymianach i sratatatata, ale w każdym razie sensownymi gadżetami byłyby: kubki, długopisy, piórniki (tylko długie, i nie ze slotami, jak te Pariego, z całym szacunkiem dla Ciebie :mrgreen: ), przyborniki. Ciekawie mogłaby się spisać... naklejka ;) A zresztą róbta se co chceta.[/quote]

@down
Aha, jeśli tak to przepraszam ^^ Ale tyle napisaliście, że mnie chyba musicie zrozumieć xD
Ostatnio zmieniony przez Boko |2 Lut 2009|, o 17:20, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 17:16   

"Boko" napisał/a:
Tak więc nie zgadzam się z FeniXem.

Żeby się ze mną zgadzać/nie zgadzać musiałbyś najpierw zrozumieć, co napisałem lub w ogóle to przeczytać. ;) Nie widzę sensu wypowiadania się w dyskusji, jeśli jej całej nie przeczytałeś.

Co do piórników to osobiście też preferuję takie "bez slotów", ale domyślam się, że niektórzy boją się, że im się peny będą ocierać o siebie i się skrzywdzą. ;) Mam to szczęście, że nie lubię długich modów, więc i krótkie piórniki mi nie przeszkadzają.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Daro 
Użytkownik


Kręcę od: tytytytyt
Ręka: iuiiuiu
Wiek: 99
Posty: 79
Skąd: tyutytuyt
Handel: 90% (+27, 0, -3)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 18:11   

Kod:
zamówienia na takie frotki, lub coś takiego, powinny być organizowane co pół roku-rok. Zgrubsza chodzi mi o nowych userów, ale mi też by się przydała ^^


Mi sie wydaje tez że leprze by były te frotki teraz jest pełno nowych userów i każdy by chcial chociaz jedno frotkę.
_________________
ytyutjhjghgjgjj
Ostatnio zmieniony przez Daro |2 Lut 2009|, o 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
xeno93 
Użytkownik


Kręcę od: 18 XI 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 73
Skąd: Oleśnica
Handel: 100% (+11, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 19:27   

brakuje jeszcze czapek z logo....

A tak na serio to uważam że ciągłe zamówienia tych gadżetów sprawią że nie będą już one takie fajne dla starszych penspinnerów ale za to łatwiej dostępne dla początkujących. Duży nakład obniża wartośc materialną jak i sentymentalną (pewnie fajnie jest być posiadaczem 1 z 50 unikatowych frotek PPP bo wie sie ze ma je tylko garstka osob na swiecie. Co by bylo gdyby bylo ich 500 albo 5000 ? Nie były by już wcale takie fajne... :neutral:

wg mnie jedyne dobre pomysly to frotki, piórniki, naklejki - Boko dobże zauważone :mrgreen: , zrozumiem jeszcze kubki uzywany chocby do trzymania penów

co do reszty gadżetów nie jestem przekonany

jak tak dalej pójdzie to skończy się na skarpetkach, szczoteczkach do zębów, lampkach nocnych i pościelach z logo PPP :???:

@Veq
Chodzi mi o to że jeśli ktoś zbiera unikaty, wydał ciężkie pieniądze na jedną z pierwszych frotek a po jakimś czasie zostanie zrelizowane drugie, trzecie, czwarte .... zamówienie to osoba ta może się czuć oszukana
Ostatnio zmieniony przez xeno93 |2 Lut 2009|, o 19:42, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 19:31   

No troche za duzo by tego bylo

Ja jestem za:
naklejkami
smyczkami
kubkami
ew. piorniki ale takie ktory maja przynajmniej od 21 cm i nie ograniczaja sloty..
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 19:36   

Dobra, robimy tak.
Jak chcecie sobie prowadzić dyskusje o moralności i wartościach frotek, penów, złotych monet, to nie bardzo tutaj.
Nie chciałym tu też widzieć spisu rzeczy, które ktoś chce mieć, a których nie.
Na koniec, nie wiem, co tu jeszcze chcecie pisac, jak zostało wszystko powiedziane, ale zostawię, bo może będzie coś przełomowego. A kłótnie i inne dowody na przydatność/nieprzydatność gadżetów sobie oszczędźcie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Boko 
Użytkownik


Kręcę od: 03-03-2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 499
Skąd: Warszawa
Handel: 100% (+74, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 20:26   

Dobra, dodam jeszcze, że chyba sporo osób się na kubki napaliło, więc proponuje komuś komu się chce zająć się tym ;)

@down
A Ty jesteś tak mało wpływowym userem na tym forum, że lepiej nawet się nie odzywaj.
Ostatnio zmieniony przez Boko |2 Lut 2009|, o 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 20:36   

A ja właśnie proponuję nie.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Sajsik 
Użytkownik

Ręka: Prawa :)
Wiek: 29
Posty: 197
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 21:01   

Przy okazji, ledwo się zamówienie o frotkach skończyło, a już przypinki. Może zwolnijcie i poczekajmy troche? :P
IMO powinno być jakieś ograniczenie np. 3 miesiące od zamówienia ( nie chodzi mi o PenWisha czy coś)do kolejnego :P
a jak mają być te takie największe "duperele" to se zamówcie poduszkę z logiem wszytym :d albo ręcznik -.- nikt takiego na basenie nie bd miał :D
Ostatnio zmieniony przez Sajsik |2 Lut 2009|, o 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |2 Lut 2009|, o 21:04   

Ja nie mogę się doczekać smyczy z logiem PPP, bardzo chciałbym je mieć i marzy mi się taka
Ale też jestem za tym, ostatnie miesiące strasznie odbiło się na moim portfelu ,bo ciągle zamówienia były na PPP. Proponuje troche poczekać ,żeby każdy użytkownik kasę uzbierał ,bo nie każdemu kasa wychodzi z rękawa
Ostatnio zmieniony przez Mikulew |2 Lut 2009|, o 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl