Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|24 Paź 2013|, o 22:47
Jakie gadżety? - temat orientacyjno dyskusyjny
Autor Wiadomość
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
WysÅ‚any: |31 Sty 2009|, o 22:33   Jakie gadżety? - temat orientacyjno dyskusyjny


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+600

Witam...
ze sklepu: http://telewizor.serwis-tv.com/
Za bardzo mi się nudzi i postanowiłem trochę poszperać i mam dostęp do zrobienia różnych gadżetów z logiem PPP. Wpiszcie w tym temacie na co byście chcieli zrobić zamówienie?
Ostatnio zmieniony przez Grzesieq94 |17 Paź 2018|, o 12:18, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 3 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
SkÄ…d: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 11:27   

Boże! Fuco ! Ty pieprzony materialisto! Przejmujesz sie tym, ze ludzie będą sobie pluć w brodę bo za dużo wydali na frotki - ich sprawa. Tak samo jak Twoją sprawą jest to, że na tych frotkach zarobiłeś (za co w oczach niektórych straciłeś sporo z szacunku).
Co do gadżetów, sam chętnie piłbym z kubka PPP, chętnie tez przypiąłbym sobie przypinkę (yo Wojta!) do plecaka - smycz to już mniej 'rozgarnięta' opcja, koszulki tez są dobre (jak np. ta która wygrał Gumix) Takim kolejnym dobrym gadżetem mógłby zostać właśnie kubek
i nad tym trzeba by pomyśleć - ale, większość zarobionych na tych kubkach pieniędzy (przez organizatorów) poleciałoby na rozwój PPP. Good idea? Good x-)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
SkÄ…d: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 11:47   

"Krupek" napisał/a:
Tak samo jak Twoją sprawą jest to, że na tych frotkach zarobiłeś (za co w oczach niektórych straciłeś sporo z szacunku).
dobra, oficjalnie czuję się zgnojony :f ale spróbuję ostatkiem sił odzyskać resztki godności:

tak, rozsprzedaję polskie dziedzictwo i aż mi wstyd [chociaż nie tylko ja, bardzo dużo osób to robiło ^^]. ale robię też trochę dobrego dla użytkowników. dzięki międzynarodowym trade'om sprowadzam do Polski rzeczy, których szary użytkownik raczej by nie zdobył :roll:


ale dziwne jest też to, że zanim FeniX się wypowiedział jakoś wszyscy ironizowali sobie "jeszcze majtki, telewizory, tostery", a po jego poście wszyscy się z nim zgadzają ^^ ot magia kolorowego nicka :wink:
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |1 Lut 2009|, o 12:11, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Synchrone 
Użytkownik


Ręka: prawa > lewa
Wiek: 28
Posty: 157
Handel: 100% (+3, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 11:54   

"Fuco" napisał/a:
ale dziwne jest też to, że zanim FeniX się wypowiedział jakoś wszyscy ironizowali sobie "jeszcze majtki, telewizory, tostery", a po jego poście wszyscy się z nim zgadzają ^^


Ja trzymam swoje, i nadal uważam iż, to co wyszło spod logowania PPP na czas jakiś wystarczy. Oczywiście "na czas jakiś" to znaczy że, i tak penspinning rozwija się i będzie się w najbliższym czasie rozwijał ,więc będzie zarówno więcej spinnerów ,jak i więcej gadżetów. Mimo wszystko to jest normalna rzecz i tak dziać się pewnie będzie.

"Krupek" napisał/a:
koszulki tez są dobre (jak np. ta która wygrał Gumix)


Ta ale on wygrał taką z podpisami :roll: . I prawdopodobnie jedna na milion jest taka xF
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 12:14   

"Fuco" napisał/a:
frotki uważam za coś lepszego, bo mają jakieś powinowactwo do penspinningu.

Ciekawe. Chętnie się dowiem, jakie jest to powinowactwo. Czekaj, czekaj - niech pomyślę. Hmm... No tak, przecież Eriror kręci z frotką na ręce! Jaki ze mnie idiota, że tego nie wiedziałem od razu. A, jeszcze PDS ma swoje frotki! Jak ja mogłem nie zauważyć takich powiązań? Pozwól, że sam odpowiem - bo to ŻADNE powiązania. Jeśli dobrze mi wiadomo, to frotki zostały stworzone dla sportowców do ocierania potu. No tak, pewnie nieźle się namęczysz przy wkładaniu kolejnej frotki do koperty i wysyłaniu do Japonii i przyda się taka jedna na otarcie potu, nie?
A co do wyżej wspomnianego PDS - jak wspomniałem, mają swoje frotki. Ba, mają swoje wszystko! Bluza, frota, piórnik, podkładka pod myszkę! Dlaczego? Bo użytkownicy tego forum bardzo chcieli chodzić w bluzach, czy używać podkładek pod myszkę z PDS? Nie - to wszystko dlatego, że Mr. LSC zauważył, że w tej sferze może liczyć na zysk.

"Fuco" napisał/a:
owszem, sam też handlowałem frotkami i nawet z niemałym zyskiem, ale ludzie chyba za bardzo się napalili na ten zysk, i teraz wszystko, dosłownie wszystko chcą mieć z logiem portalu...

Napalili się tak m.in. przez Ciebie i Tobie podobnych. Nie, to nie jest wina Pariego i Wojty, że załatwili te frotki, do nich nic nie mam. To wina tych, którzy wykorzystali i dalej wykorzystują do zdobycia jak największej ilości rzeczy od ludzi zza granicy. Narzekasz na coś, co sam nakręciłeś i kopnąłeś, by ruszyło pełną parą. Jak mówiłem, hipokryzja.

"Fuco" napisał/a:
"FeniX" napisał/a:
Chciałeś powiedzieć "nie dostanę na UPSB już tyle rzeczy za nie, bo będzie je miało więcej osób". Tracisz u mnie szacunek.

masz trochę racji, ale postaw się choćby w sytuacji osób, które zapłaciły [czy na licytacjach, czy za granicą] spore pieniądze za te frotki. i nagle pojawia się kolejna partia, każdy pluje sobie w brodę i czuje się oszukany. dlatego jeśli ludzie koniecznie chcą drugie zamówienie, to choćby w innym kolorze :f

Mógłbym się stawiać na ich miejscu, gdybym popierał ich głupotę. Przecież oczywiste, że każdy może zrobić tak na prawdę takie gadżety. Są to frotki PPP, jak mniemam, więc logiczne, że jeżeli forum jest nastawione na tworzenie spójnej, sensownej społeczności, to nie będzie się ograniczać do ilości powiedzmy 140 frotek, żeby czasem nie straciły one wartości za granicą. Moim zdaniem właśnie wznawianie zamówień na stare gadżety jest jak najbardziej na miejscu - tak, jak ktoś pisał stworzy to możliwość dostania ich dla nowoprzybyłych/nieaktywnych w czasie zmówień użytkowników.

Pisałem to już wcześniej, ale niechcący usunąłem sobie. Teraz nowych postów przejdę.

Wojta, jedno jest dla mnie pewne - Krupek bez względu na mojego posta by pocisnął tak, jak pocisnął. ;)

Cytat:
"Krupek" napisał/a:
koszulki tez są dobre (jak np. ta która wygrał Gumix)


Ta ale on wygrał taką z podpisami :roll: . I prawdopodobnie jedna na milion jest taka xF

Ba, takiej samej koszulki nikt inny mieć nie będzie - bo kto przyszyje tak samo naszywkę i zbierze te podpisy? I o to chodzi - by dana rzecz miała większą wartość przez to, z czym jest związana, a nie ile można za nią wyciągnąć od ludzi z innych krajów.

Swoją drogą motyw z koszulką obala stwierdzenie, że naszywki są nieprzydatne. ;) Koniec przemówienia.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 13:02   

Cytat:
to są typowe kompleksy kogoś z niebogatej rodziny... choćby nie wiem jak dobry był, zawsze będzie go ciągnąć do pieniędzy...


Bullshit.Ostatnio stan mojego kąta to ~10 zł a jakoś nie ciągnie mnie żeby skołować jakiś hajs^^(a że coś na ppp sprzedaje to inna bajka chce sie tego pozbyć ;f)

Gadżety? OMYGY ludzie dajcie se spokój.Myślałem że frotki + koszulki to już bedzie koniec a tu lipa , powymyślali jeszcze przypinki i bice cyce w kolorach ppp.Sam myślałem żeby pare na handel wziać ale nie chce mi sie na to hajsu wydawać którego i tak mi brak^^

ZaprawdÄ™ zaprawdÄ™ powiadam wam : ppp sie zmienia i to nie na dobre :F


Cytat:
Ty pieprzony materialisto!


Owned xD


A co bym chciał z gadżetów? Tylko przemawiają do mnie kubki i eresvałpe z napisem ppp (oj z nich bym chciał mxa ;d).


Najgłupszym pomysłem imo były naszywki i przypinki no ale róbta co chceta ida na obiad jak mi sie zechce to coś dopisze jeszcze^^
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
SkÄ…d: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 13:28   

Według mnie to co, kto robi z rzeczami zakupiony z logiem portalu, jest jego prywatną sprawą i raczej wtrącać się do kogoś interesów, nie powinniśmy :wink:
IMO wymiana takich rzeczy nie jest zła. Kupiłeś frotkę, wymieniłeś na długopisy. Jesteś szczęśliwy. Uważam również, że wznawianie starych zamówień jest rzeczą dobrą, dużo osób chciałoby posiadać takową frotkę, jednak niestety ze względu na to, że dowiedzieli się o pen spinningu później od nas, nie mają takiej możliwości.
"FeniX" napisał/a:
to frotki zostały stworzone dla sportowców do ocierania potu.
"FeniX" napisał/a:
No tak, przecież Eriror kręci z frotką na ręce!

Z tym potem to prawda, jednak frotki PPP raczej do tego nie użyję :wink: Frotki mają tyle wspólnego z pen spinningiem, że niektórzy ludzie zakładają je podczas kręcenia combosów. Jednak nie do wycierania potu (FeniX bardzo podoba mi się ten tekst :wink: ), a do zamanifestowania przynależności do danego boardu, lub w celu ozdoby

Pomysł z przeznaczaniem części pieniędzy z forumowych zamówień na rozwój portalu jest według mnie strzałem w 10! Uważam, że kubek, bądź też inna pierdółka z logiem PPP nie byłaby mi potrzebna, aczkolwiek jeśli przez kupno takiego przedmiotu wspomógłbym całą społeczność, to oczywiście bez zastanowienia kupiłbym coś takiego :wink: I zapewne takowy kubek ładnie by wyglądał!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |1 Lut 2009|, o 13:29, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Globox 
Użytkownik


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 25
Skąd: Radzionków
Handel: 0% (0, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 13:41   

IMO, to sprzedawanie gadżetów idzie w żlym kierunku, ludzie (niektórzy) nie kupują frotek, czy przypinek po to by mieć jakiś przedmiot związany z penspinningiem lecz by poczekać i później zbić pokaźną fortunę na wszelkiego rodzaju licytacjach, czy wymianach. Pomimo tego, że nie jest to nielegalne to jest to trochę nie fair i że się tak wyrażę "śmierdzi moralnie". Chyba celem organizatorów wszelakich zamówień nie jest zarobienie kupy kasy, tylko danie penspinnerowi coś takiego wyrożniającego go, pokazującego co on lubi, czym się interesuje (jak koszulki zespołów muzycznych). Jeśli niektórzy nie widzą jaka jest intencja sprzedawania wszelakich gadżetów może przydałaby się jakaś regulacja/ograniczenia organizowanych na forum zamówień.
PTP Wymiany/Trades
 
jano 
Użytkownik


Kręcę od: 1.11.08
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 83
SkÄ…d: Szczecin
Handel: 100% (+9, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 13:45   

"Maniek" napisał/a:
Kupiłeś frotkę, wymieniłeś na długopisy. Jesteś szczęśliwy.


Wyszło.Postanowiłeś zarobić. Kupiłeś kolejne 20 frot. Sprzedałeś japońcom. Zabrałeś innym forumowiczom szansę dostania takiej froty. Głupio, nie?

Rozumiem, że ktoś kupuje sobie dwie, trzy, bo chce się zamienić, ale niektórzy wzięli tego za dużo.

Poza tym Fuco, przez ciebie nie mam frotki :p

@UP
no.

@DOWN
Wtedy miałem problemy z kasą. Mi nie chodzi o to, ile zamówił, ale, że po zamówieniu jak inni sprzedawali, to wtedy pozabierał.
Ostatnio zmieniony przez jano |1 Lut 2009|, o 15:30, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 13:56   

A ja Wam wszystkim proponuję odwalić się od Fuco. IMO jest spoko gościem i umie robić interesy. Ma tę zdolność przewidywania i wiedział, że frotki będą miały wzięcie, więc zamówił więcej na wymianę. I nie obwiniajcie Fuco, że przez Niego froty nie macie, bo:

Profil: jano
Dołączył: Sro 19 Lis, 2008

Jak widać mógłbyś sobie pozamawiać tyle frot, ile dusza zapragnie.

Zanim ktokolwiek zacznie się pluć, niech przemyśli swoją sytuację i czy w ogóle mu wypada się wypowiadać.

Nie jestem za tym, aby organizować zamówienia w celach eksportowo-komercyjnych, ale skoro frotki były robione przede wszystkim dla PPP i większość z nich pozostała w Polsce, to nie widzę w tym katastrofy. A właśnie tak się niektórzy zachowują.

Gdyby 50% nakładu poszło za granicę, to byłby poważny problem, ale w tej sytuacji Fuco po prostu skorzystał z okazji, podobnie jak wielu innych zamawiających. Poza tym Pari dał później wszystkim szansę zdobycia frotki i zrobił to bardzo uczciwie. Teksty typu "przez ciebie nie mam frotki" są naprawdę nie na miejscu. Sam wymieniłem jedną z frotek i co? Też jestem pieprzonym materialistą, który zabrał frotki Polakom, bo chciał sobie zarobić? Nie róbmy jaj z pogrzebu. Komu naprawdę zależało na posiadaniu frotki, ten bez problemu ją zdobył.

Poza tym widzę, że wznowienie zamówienia na frotki ma poparcie ze strony mądrzejszej części tego forum, więc takowe zamówienie na pewno się odbędzie. Niestety nie w najbliższym czasie, bo na chwilę obecną 3/4 ludu brałoby towar na trade.

Jano, więcej samokrytyki.
Postaram się milczeć i nie pisać więcej w tym temacie.

Piąteczka i żółwik!
Ostatnio zmieniony przez Wojta Be |1 Lut 2009|, o 14:08, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 14:17   

Od siebie dodam, że do zarabiania na logu PPP nie mam nic, wszakże nie jestem hipokrytą. Tylko imo zarabiać na nim powinien w głównej mierze portal, znam jednak stosunek Dantego do tej kwestii.
Kubki, koszulki, smycze, podkładki zawsze spoko, tylko w 95% przypadków zawsze ogarniała to administracja. Dla mnie to jest temat do dyskusji w Ikonach.
Zarabianie na frotach jest dla mnie obojętne, Fuco ogarnął to najszybciej - zarobił najwięcej - spoko, tylko dla mnie trochę to się mija z celem, dlatego powinno być ograniczenie w ilości danego toffcu na głowę.
_________________
DostajÄ™ propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 14:57   

zgadzam sie z madeyem....

skoro jest zamowienie frotencji to kazdemu z uzytkownikow przysluguje jedna frontencja...
dla mnie to sa unikatowe przedmioty np. przypinka, kubek, koszulka.... i powinny byc limitowano przyznawane kazdemu z ppp...
ALE: gdyby tak np ten kto utrzymuje forum moglby zamowic wiecej i wtedy opychac je japoncom chinczykom bulgarom czy chocby cyganom to mialby z czego utrzymac forum.

sam nie mam frotki z logiem ppp. jednak baaardzo chcialbym takowa zdobyc. ALE przegapilem zamowienie, wiec nici z tego.... jezeli natomiast bedzie nastepne zamowienie frotencji to zamowie z checia :D

prawo podazy mowi ze im wiecej towaru jest dostepnego na danym rynku tym mniejsza jest mniejsza jest wartosc tego towaru.... czyli towary ktore byly kiedys nie powinny byc reprodukowane po raz kolejny bo czar tamtych prysnie.... a ci szczesliwcy ktorzy tamte nabyli moga czuc sie pokrzywdzeni....

a co do Fuca: nic to niego nie mam pomyslal i zarobil ;] nic tylko pogratulowac mu smykalki do interesu.... ci ktorzy go krytykuja zazdroszcza mu poprostu IMO
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
SkÄ…d: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 16:01   

"MadEye" napisał/a:
dlatego powinno być ograniczenie w ilości danego toffcu na głowę

Też tak myślę, powiedzmy 2 sztuki danego gadżetu. Bo fajnie by było gdyby powiedzmy wszystkie frotki zostały w Polsce i na każdym filmie pochodzącym od Polaka byłaby na nadgarstku frotka z logiem PPP. Wiem, że to jest praktycznie nieosiągalne bo zawsze ktoś takową sprzeda z wiadomych powodów (duża wartość). Ale ograniczenie w ilości sztuk na osobę dość skutecznie powinno to ukrócić. Oczywiście, nie mam nic przeciwko handlowi zagranicznemu - każdy chce zarobić, ale wspomniana wyżej wizja bardzo by mi się podobała. :)

"Nadol" napisał/a:
sam nie mam frotki z logiem ppp. jednak baaardzo chcialbym takowa zdobyc

Jak wyżej...
Ostatnio zmieniony przez Sobol |1 Lut 2009|, o 16:03, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Stylax 
Użytkownik


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: Mam 3
Wiek: 30
Posty: 249
SkÄ…d: Szczecin
Handel: 100% (+52, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 16:33   

"SobolK" napisał/a:
"MadEye" napisał/a:
dlatego powinno być ograniczenie w ilości danego toffcu na głowę

Też tak myślę, powiedzmy 2 sztuki danego gadżetu.


Jak idziesz do sklepu to masz przydzieloną ilość towaru do kupienia? 2 marchewki, 1 kliełbaska, jogurcik i chlebek? Nie! Więc nie zabraniajmy kupować tyle ile ktoś chce. To od niego zależy ile kupi, co z tym zrobi. Właściwie to co was obchodzą losy tego towaru? Jego pieniądze, jego wybór. Jestem na NIE za ograniczonym towarem. Nikt na tym nie traci, jeśli ktoś zamówi sobie więcej. Nie zamówiłeś? Twój problem. Ale nie mów później, że przez kogoś kto zamówił więcej nie masz frotki. To Twoja wina.


Pewnie mnie zjedziecie -.-'
_________________
[url=http://www.valenth.com/feed/339357]

Nakarm Dantenne !
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pietras 
Użytkownik


Kręcę od: wrzesień albo październik 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 42
SkÄ…d: jesteÅ›?
Handel: 100% (+1, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 16:41   

"Maniek" napisał/a:
Według mnie to co, kto robi z rzeczami zakupiony z logiem portalu, jest jego prywatną sprawą i raczej wtrącać się do kogoś interesów, nie powinniśmy :wink:
IMO wymiana takich rzeczy nie jest zła. Kupiłeś frotkę, wymieniłeś na długopisy. Jesteś szczęśliwy. Uważam również, że wznawianie starych zamówień jest rzeczą dobrą, dużo osób chciałoby posiadać takową frotkę, jednak niestety ze względu na to, że dowiedzieli się o pen spinningu później od nas, nie mają takiej możliwości.


Dokładnie! Niech każdy robi jak chce, a jak ktoś uważa że nie powinno się zarabiać na logu PPP, to po co było robić zamówienie? Jak ktoś jest obrotny to zarobi na frotce, jak nie jest pisze bzdury i po prostu zazdzrości. A może by zrobić zamówienie na białe frotki?
_________________
Masz białe capy i body FPM? Pisz.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
SkÄ…d: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
WysÅ‚any: |1 Lut 2009|, o 17:01   

"jano" napisał/a:
"Maniek" napisał/a:
Kupiłeś frotkę, wymieniłeś na długopisy. Jesteś szczęśliwy.

Wyszło.Postanowiłeś zarobić. Kupiłeś kolejne 20 frot. Sprzedałeś japońcom. Zabrałeś innym forumowiczom szansę dostania takiej froty. Głupio, nie?

Gdybyś czytał dokładnie mego posta, wiedziałbyś, dlaczego nie mam nic przeciwko. Otóż popieram powtórne zamówienia na te same przedmioty.
Z tym, że zabrał innym forumowiczom możliwość kupno frotki, to przegiąłeś... Czy ktoś miał zabronione zgłosić chęć kupna, gdy Pari organizował zamówienie? Za to, że nie miałeś w danym momencie pieniędzy możesz winić tylko siebie, a nie innych użytkowników
[quote="jano"] Rozumiem, że ktoś kupuje sobie dwie, trzy, bo chce się zamienić, ale niektórzy wzięli tego za dużo.
[/quote]
Każdy może wziąć ile chcesz. To co z nią zrobi i ile weźmie, to jest tylko jego sprawa :wink:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maniek |1 Lut 2009|, o 17:16, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl