Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: FeniX
|16 Lut 2009|, o 12:54
Przypinki PPP
Autor Wiadomość
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |25 Sty 2009|, o 19:05   Przypinki PPP


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+22100

Witam!

Jako że znam już liczbę zainteresowanych (bardzo satysfakcjonującą), a człowiek produkujący przypinki (osoba prywatna, dawny znajomy) odpisał, możemy przejść do oficjalnego zamówienia.


Istnieje możliwość zamawiania przypinek w dwóch rozmiarach: 25mm i 38mm, przy czym cena mniejszej to 3zł a większej 5zł. Uważam, że cena jest dość atrakcyjna. Jakość wykonania powinna być zadowalająca (podobnie jak przy frotkach: niepewność jest dopóty, dopóki nie ma się towaru w ręku), aczkolwiek myślę, że wszystkim się spodoba.



Żebyście mieli wyobrażenie...

Nasze przypinki:


Na kasę czekam do piątku (godz. 15.00)- powinno wystarczyć czasu. Mam nadzieję, że nikt się nie spóźni. CZEKAM NA ADRESY.

Plan realizacji zamówienia:
1) Zbieranie kasy i adresów (kasa do 06.02.09r., godz. 15.00; adresy do 08.02.09r., godz. 20.00). DONE!
2) Wysłanie pieniędzy i produkcja przypinek (do 10.02.09r.). DONE!
3) Przesyłka przypinek do mnie (do 13.02.09r.). DONE!
4) Kompletowanie i adresowanie paczek (do 15.02.09r.). DONE!
5) Wysyłka paczek 16-ego lutego 2009r.
6) Do 20-ego lutego 2009r. każdy powinien mieć swoje przypinki.

* Możliwe nieznaczne poślizgi czasowe (czekam na całą kasę). Proszę o wyrozumiałość.

http://i43.tinypic.com/11az508.jpg
http://i43.tinypic.com/m7uqf5.jpg

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Wojta Be |15 Lut 2009|, o 12:27, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 13 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
TomSon 
Użytkownik


Kręcę od: czerwca 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 74
SkÄ…d: Sochaczew
Handel: 100% (+5, 0, 0)
WysÅ‚any: |15 Lut 2009|, o 13:24   

No no z tego co widzę na zdjeciach to wyszły nieźle ^^
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |16 Lut 2009|, o 12:51   

Witam wszystkich.

Zamówienie z mojej strony zakończone. Trwało od 25 stycznia do 16 lutego, więc chyba czas mieliśmy dobry (22 dni to naprawdę niewiele). ;)

Tym samym dziękuję wszystkim za udział w zamówieniu. Wszystkie paczki wysłane bez problemów, priorytety powinny dotrzeć w środę. Mam nadzieję, że przypinki się spodobają.

Jeśli ilość i rodzaj przypinek w paczce się nie zgadza (czego nikomu nie życzę), to proszę na PW. Jak wiadomo, przy większych zamówieniach drobne błędy mogą się zdarzyć. Ale chyba wszystko gra, bo u mnie została odpowiednia liczba przypinek.

Bywajcie zdrowi!
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl