Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|24 Paź 2013|, o 22:42
Przypinki: temat orientacyjno-duskusyjny

W jakiej kopercie przypinki mają dotrzeć do Twojego domu?
Koperta bąbelkowa- 5zł
73%
 73%  [ 38 ]
Koperta zwykła- 4zł
26%
 26%  [ 14 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |25 Sty 2009|, o 12:05   Przypinki: temat orientacyjno-duskusyjny


Oceny wymian z tym u¿ytkownikiem
% pozytywnychPozytywnychNeutralnychNegatywnych
100%+22100

Witam!

Pojawił się plan zamówienia przypinek. Jestem gotów się za to zabrać. Najprawdopodobniej będą to przypinki 25mm. Cena takowych waha się w granicach 2-3zł + koszta znakowania + koszta przesyłki. Myślę, że jedna sztuka to kwestia 5-7zł. Na chwilę obecną przewalam ogłoszenia z przypinkami i strony firm.

Moja wizja przypinki, może dorzuci się jakieś tło, ale IMO piękno tkwi w prostocie i takie coś by wystarczyło ;) :


Zanim jednak przejdę do konkretów w pertraktacjach z jakąkolwiek firmą muszę orientacyjnie wiedzieć, ile osób wzięłoby te przypinki.
Proszę w temacie pisać kto i ile przypinek mógłby zamówić. Jeśli wstępnie nakład będzie 100 sztuk, to zamówienie mogę zorganizować. Nie wszczynać dyskusji, na razie chcę się zorientować w ilości zainteresowanych. ;D

Pozdro

TRWA ANKIETA
Ostatnio zmieniony przez Wojta Be |30 Sty 2009|, o 20:55, w caÅ‚oÅ›ci zmieniany 18 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
SkÄ…d: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
WysÅ‚any: |25 Sty 2009|, o 19:06   

Kilka(2-5).
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |25 Sty 2009|, o 19:08   

Dobra, starczy. Temat do dyskusji. Zamówienia w Pen Trading Partners --> Forumowe Zamówienia. ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Seihe 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 673
SkÄ…d: Radom
Handel: 100% (+84, 0, 0)
WysÅ‚any: |30 Sty 2009|, o 18:48   

Właśnie przeczytałem na temat wysyłki
Cytat:
Przesyłka domyślna to list polecony ekonomiczny w zwykłej kopercie[quote][/quote]


Panie(rzadziej panowie) na poczcie nie lubią kiedy coś grubego jest wysyłane w zwykłej kopercie i często je otwierają a po za tym pod dużym naciskiem taka przypinka potrafi uszkodzić kopertę.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wojta Be 
Użytkownik


Kręcę od: IX 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 180
Skąd: Górki Noteckie
Handel: 100% (+221, 0, 0)
WysÅ‚any: |30 Sty 2009|, o 19:30   

Nie sądzę, aby Poczta Polska wywierała nacisk na małe i lekkie paczki. Poza tym przypinki będę owijał czymś miękkim (folia bąbelkowa, chusteczka higieniczna albo coś) i oklejał. Dopiero wówczas wrzucam do koperty i wysyłam. Wiadomo jednak, że koperta bąbelkowa daje gwarancję, ale nie chciałem podnosić kosztów przesyłki. Skoro znaczna część gotowa jest dopłacić za bezpieczeństwo paczki, pozostaje ankieta.

Bardzo dużo osób nalega na zmianę formy przesyłki, a ja sam nabieram wątpliwości, czy 3zł wystarczy na jeden polecony list. Według cennika gabaryt B (grubość pow. 2cm) kosztuje listem poleconym ekonomicznym do 50g 3.65zł. Dużo ludzi zamawia więcej przypinek, które razem z opakowaniem mogą przekroczyć 50g. Wówczas przesyłka gabarytu B wynosi 4,10zł (polecona). Oczywiście tak mówi cennik.

ROBIĘ ANKIETĘ nt. przesyłki, a raczej koperty. Z kopertą bąbelkową przesyłka wyniesie ok. 5zł. Nie chcę, aby ktokolwiek miał wątpliwości co do bezpieczeństwa paczki, a jak na razie prawie 20 osób pytało o kopertę bąbelkową. Ustalmy to wspólnie, aby uniknąć nieporozumień i nieprzyjemności.

Pieniądze i tak od poniedziałku będę zbierał (w poniedziałek podam dane), więc jest czas do namysłu i głosowania. Właściwie od 2zł więcej za przesyłkę raczej nikt nie zbiednieje, a takie rozwiązanie oszczędziło by nerwów wielu osobom.

Ankieta rozstrzygnie. Tyle z mojej strony. Nie zamierzam ingerować w zasobność Waszych portfeli i narzucać wyssane z palca ceny. Sami podejmiecie demokratyczną decyzję.

----------------------------------------
List polecony ekonomiczny w zwykłej kopercie- 4zł (3,65zł albo 4,10zł - zależy od ilości przypinek, jednak 10gr zawsze się znajdzie, bo na każdej sztuce zaokrągliłem cenę o 11gr).

List polecony ekonomiczny w kopercie bąbelkowej- 5zł (przesyłka tak samo, dopłata na kopertę).
----------------------------------------

Przepraszam za niedokładności nt. przesyłki. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa... Myślałem "na odwrót": prio wylicza się z cennika, a polecenie +1zł. W rzeczywistości polecenie jest z cennika, a prio +1zł. Zwykły prio 2,10zł kosztuje- tym się zasugerowałem. :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
 
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl