Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Hex, czyli coś ode mnie 4 you ^.^
Autor Wiadomość
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |22 Sty 2009|, o 16:31   Hex, czyli coś ode mnie 4 you ^.^

Otóż miałem pomysł i go tu opiszę :wink:

Podstawowe dane na temat moda:

Nazwa:Hex
Waga: nie wiem na pewno, ale RSVP MX^2<Hex<Stylish Pirat ,więc coś pomiędzy 17-20g
Długość: ~21cm
Wyważony: Oh yeah :lol:
Typ: double sided
Koszt (w przybliżeniu): ~37zł (zależy od papierniczaka, w którym robicie zakupy)

Skład:

Potrzebne długopisy:
1x -Pentel Hybrid Gel Grip
2x -Pilot G-2 ex
2x -Bic Round Stic Grip
1x -Nóż X-acto, lub piłka do plastiku
1x -Odrobina taśmy bezbarwnej
1x -Insert wedle upodobań



Potrzebne części:
1x -Body HGG
2x -Gripy G-2 ex
2x -Tipy G-2 ex
2x -Capy Bic Round Stic Grip/ jakieś suby tychże capów



Tutorial właściwy:

Przed przejściem dalej proszę się zaznajomić z tym:
Nie ponoszę odpowiedzialności za straty materialne i duchowe spowodowane produkcją owego moda. Z połamaniami/odpiłowaniami/oderwaniami palców, zakneblowaniami samych siebie taśmą bezbarwną, pomyleniami palców z bodym HGG, które należy przepiłować należy zwrócić się do lekarza pierwszego kontaktu, lub udać się na ostry dyżur w najbliższym szpitalu.

1. Ucinamy body HGG tak, żeby te chudsze części body z obydwu stron były jednakowej długości - przycinamy tą dłuższą część ( potrzebny będzie nóż X-acto, lub piłka do plastiku ).



2. Zdejmujemy capy z Bic Round Stic Gripów/ substytutów, które użyliście.

3. Zdejmujemy Tipa i Gripa z G-2 ex. Jest to dosyć trudne w niektórych przypadkach, bo czasem ten tip jest przyklejany do body, trzeba wtedy roztopić plastik i wyciągnąć. Grip zejdzie niemalże sam :cool:



4. Wciskamy ostrożnie Tipy G-2 ex w Gripy z tegoż pena. Tip wygląda tak <= podstawa tego "dziubka" powinna być na wysokości początku 3 paska Gripa.



5. Zakładamy Gripo-Tipy ( :lol: ) na capy( możecie dać trochę taśmy pod Gripy żeby były bardziej "niezawodne".

6. Zakładamy Capy na body HGG ( tu potrzebna będzie odrobina taśmy ).



7. Wkładamy insert i Cieszymy się modem.



All credits goes to me. :wink:

Proszę komentować. Niech cena was nie przeraża :razz: Ulga dla palców Stylish Pirat spinnerów. Kręci się niemal tak samo fajnie, ale dużo lżej i wygodniej. :idea:

Gorąco polecam :cool:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |23 Sty 2009|, o 21:26   

Miałem okazję nim kręcić i kręci się... WSPANIALE. Dobra waga, długość, przyczepność do gripów... xD Super się kręci... i ofc. dobre momentum :p Jeśli ktoś będzie miał okazje mieć te peny to POLECAM. :P Ocena 5/5 ;)
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
PTP Wymiany/Trades
 
 
Zaiks 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 55
Skąd: Kalisz,Wielkopolska
Handel: 100% (+10, 0, 0)
Wysłany: |23 Sty 2009|, o 23:25   

Mod bardzo ladny i schludny. Niestety cena troche wysoka .
Uwazam jednak ,ze za taka cene Comssa z tipami HGG lub Signo jest lepszym wyjsciem.
Ostatnio zmieniony przez FeniX |24 Sty 2009|, o 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |24 Sty 2009|, o 11:21   

A ja uważam jednak, że ten mod jest lepszy od comssy, jakich tipów byś nie wziął... :razz: Ale to tylko moje skromne zdanie i każdy sam zadecyduje, czy chce mu się go robić. CENA NIE JEST OSTATECZNA! Jeśli ktoś np. znajdzie G-2 exy za 5zł ( :lol: ) to cena spada w dół o 10zł... A jeśli ktoś będzie miał zbędne części, to może jeszcze taniej to złożyć... Ja tylko wyceniłem mniej więcej części po cenach, jakie obowiązują w MOICH papierniczych... W waszych może być taniej, lub drożej, więc cena moda waha się, zresztą jak każdego innego moda :wink:
Ostatnio zmieniony przez IronShadow |24 Sty 2009|, o 11:22, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl