Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka to gra?
Autor Wiadomość
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |12 Sty 2009|, o 17:22   Jaka to gra?

Pamiętacie jeszcze jak kiedyś obok Quizu Penspinerskiego był drugi - o grach? (:
Ci co pamiętają tą grę zapewne się ucieszą, a Ci co nie pamiętają niech obeznają się z zasadami:
1) Jedna osoba daje link do screenshota (zrzutu ekranu) z jakiejkolwiek gry
2) Druga osoba pisze z jakiej gry jest to screenshot i jeśli odpowiedź jest poprawna - postuje kolejny skrin.
3) NIE dajemy gier freeware oraz shareware, tylko pełno budżetowe produkcje.
4) Podajemy pełną nazwę danej gry, bez skrótów, chyba, że skrótem jest pełna nazwa gry (:
5) Jeśli 24(dwadzieścia cztery) godziny po udzieleniu poprawnej odpowiedzi użytkownik, który ją podał nie zapostuje żadnego screen shota, lub po zadaniu pytania nikt nie odpowie w ciągu również 24(dwudziestu czterech) godzin, możliwość zadania kolejnej zagadki otrzymuje każdy użytkownik. Oczywiście kto pierwszy, ten lepszy.

Oczywiście obowiązuje zasada 'kto pierwszy, ten lepszy', oraz w razie wątpliwości najlepiej jest poczekać na potwierdzenie odpowiedzi przez zadającego pytanie.

Zaczyna ja:
http://img128.imageshack....103/wtf2lg2.jpg

@down: Nie dokładnie (;
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
Ostatnio zmieniony przez Gildor |16 Sty 2009|, o 13:47, w całości zmieniany 5 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
musk 
Fingers' Artist


Kręcę od: 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 837
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |27 Lut 2009|, o 09:32   

"Wito" napisał/a:
Taka ciekawostka:Mój starszy podkłada głos tego wysokiego :razz:


O lol, serio ? XD Ja nie mogę, lata temu w to pocinałem, chyba w jakimś pradawnym CD-Action było. Do dziś pamiętam jak przejść tą grę :) . Pozdrów tatę ^^


@up: FeniX, fakt, że taka jest zasada, ale jeśli można się wtrącić, IMO powinniśmy ją znieść, zwłaszcza, że chyba parę darmowych gier już sie w temacie pojawiło.
_________________
Ostatnio zmieniony przez musk |27 Lut 2009|, o 09:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl