Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Mod LSa i Pirata
Autor Wiadomość
Tokajo 
Użytkownik

Ręka: Prawom
Wiek: 28
Posty: 3
Skąd: Glajwic Sośnica
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 19:27   Mod LSa i Pirata

Nie znalazłem takiego tematu wiec go zakładam ;P do rzeczy...

Oto mój pierwszy mod

Długość pena: ok 23,8 cm(trochę dużo dla niektórych)
Waga: szczerze sam nie wiem nie mam jak go zważyć

Potrzebne rzeczy to:
-Super Pirat x1 Zdjęcie
-"Końcówka" od LSa x2 Zdjęcie
-Jakieś dosyć długie gripy x2
-I jakieś normalne gripy by se "ozdobić" pena ^^Zdjęcie

Ok zacznijmy od nałożenia tych długich gripów na końcówki z LSa (u mnie duuuuużo siłowania się).
Po założeniu wygląda to mniej więcej tak: Zdjęcie

Czas na złączenie body od Pirata z naszymi końcówkami(uwaga podczas złączania ich ze sobą na 80% końcówka troszkę pęknie, lepiej potem skleić to klejem)Zdjęcie

No i na koniec zakładamy sobie gripy :P

Tak wygląda ukończony mod(mój ma troszkę za krótkiego gripa i widać "łaczenia")Zdjęcie

To tyle od dzisiaj po LSach zostanie wam najwyżej wkład :D

Zalety:
-Tani
-Łatwy do zrobienia

Wady:
-Dla niektórych może być za długi

Oceniajcie i pokazujcie wasze złożone peny ;](co do wad i zalet możecie dodawać :P )

Pozdro, Tokajo
Ostatnio zmieniony przez Tokajo |7 Sty 2009|, o 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Creven 
Użytkownik

Kręcę od: urodzenia.
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 152
Skąd: Łódź
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 20:23   

IMO pen beznadziejny. Zrobiłem go z czego 2 końcówki od LSa mi pękły a raczej połamały się.
Po za tym wystarczy aby pen spadł kilka razy i się złamie.
Fakt tani i łatwy do zmodowania.
PTP Wymiany/Trades
 
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 20:38   

Nie wiem po co założyłeś ten temat. Rozumiem trzeba próbować aby zmodować ten jedyny nie powtarzalny pen ale po co od razu dawać tutki na forum to penów które są strasznie ... złe... Postaraj się na następny raz :)

P.s. I to jeszcze gliwiczanin. :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Tokajo 
Użytkownik

Ręka: Prawom
Wiek: 28
Posty: 3
Skąd: Glajwic Sośnica
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 21:16   

"Creven" napisał/a:
IMO pen beznadziejny. Zrobiłem go z czego 2 końcówki od LSa mi pękły a raczej połamały się.
Po za tym wystarczy aby pen spadł kilka razy i się złamie.
Fakt tani i łatwy do zmodowania.

Jak ci sie połamały to nie wiem jak to robiłeś. Mi wszystko git xdd


Wiem że mod cienki trochę ale co miało znaczyć "I to jeszcze gliwiczanin." ??? nie czaje ale dobra XD EDIT już czaje jak spojrzałem gdzie mieszkasz XDD


i ps. może dla was zły ale mi sie nim fajnie kręci i wcale sie nie łamie jak kolega napisał...
Ostatnio zmieniony przez Tokajo |7 Sty 2009|, o 21:34, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
adi;) 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 151
Skąd: giżycko
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 21:46   

ogólnie to lubię mody oparte na super piracie posiadam 2 ks pirat i stylish pirat i są spox ale ten twój jest troche bez sensu nie wiem jak z kręceniem ale wygląd to masakra po prostu a coś zrobić tanio to nie wszystko bo jak wiadomo dobre mody kosztują np dr.kt jednak nie twierdze że tani mod nie może być dobry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
http://muzyn123.mybrute.com
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl