Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
MP09 - Dyskusja
Autor Wiadomość
MadEye 



Posty: 1024
Handel: 100% (+205, 0, 0)
Wysłany: |7 Sty 2009|, o 15:39   MP09 - Dyskusja

Wszystkie wątpliwości/pytania piszemy w tym temacie.

W tym roku system rozgrywania MP to system pucharowy z ewentualnym kilkuosobowym finałem. Co do nagród to sprawa na razie otwarta.
_________________
Dostaję propsy nawet od Boga.
PTP Wymiany/Trades
 
ShaiiboN 
Smakowita Wędlina


Kręcę od: 14 II 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1178
Skąd: Konstancin
Handel: 100% (+7, 0, 0)
Wysłany: |22 Sie 2009|, o 18:19   

It's Because I'm White, Isn't It? T_T
Oczywiście żartuje i z czystym sercem mogę powiedzieć, że nikt inny nie zasługiwał na wygranie Mistrzostw tak jak Cienki. Szczere gratulacje wytrwałości i pozostaje mi tylko oddać Ci pokłon na najbliższym mitingu.

Drugie miejsce mnie w sumie nie zdziwiło, bo o ile samo kombo na finał wyglądało w porównaniu do poprzednich jak bardzo ubogi krewny, to całokształtem jak najbardziej tu pasujesz. Nadrabiasz skillem i stylem kreatywność ;d

Jeszcze przed wypuszczeniem filmów Krz powiedział mi, że będę miał co najmniej 3 miejsce ^^ Oczywiście po nim można było spodziewać się wszystkiego, ale nie złego kombosa, co widać, bo mimo iż kombo to fristajl, to i tak jest kwintesencją stylu i kreatywności tego zawodnika. Widać, że panujesz nad tym co robisz i masz to wyćwiczone bardzo dobrze. Nawet freestylem możesz zaskoczyć.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy wspierali mnie na każdym poziomie współzawodnictwa. Jak także dziękuje tym, którzy krytykowali mój spinning i wytykali błędy, bo nic na mnie nie działa tak motywująco jak zdrowe narzekanie i ostra krytyka. Starałem się pokazać w każdym kombosie coś nowego, odkrywczego i w miarę ładnego(;d). Nie mi oceniać, czy mi to wychodziło, ale myślę, że 3 miejsce najlepiej - może nawet nad wyraz - wieńczy moją przygodę z tą imprezą.
Sama impreza dała mi dużo radości, wymagała dużo pracy i oddania. Tutaj nie wystarczy duży skill. Bez odpowiedniej psychiki, zawodów się nie wygra.

Bądź, co bądź, zawody mnie solidnie wymęczyły, jednakże myślę, że już od nich odpocząłem ;) Myślę, że zobaczymy się w przyszłym roku ^^

Dzięki!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |27 Sie 2009|, o 18:43   

Lekkie spóźnienie, ale wybaczcie.

Gratulacje dla Cienkiego, Karola, ShaiiboNa, Krzego. W czasie trwania Mistrzostw niezmiennie prezentowaliście największe umiejętności techniczne, wykazywaliście się kreatywnością, przechodziliście granice niemożliwości, co też docenili sędziowie podczas oceny finałowych filmów. Wyniki jednoznacznie wskazują, iż tegoroczny tytuł Mistrza Polski przysługuje Cienkiemu, który w pełni na niego zasłużył.
Jeszcze raz gratulacje, nagrody może będą wkrótce, ale po pierwsze, czyli rangę (;p) zgłosić się na pw.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl