Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
World Tournament 2009
Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |22 Gru 2008|, o 13:33   World Tournament 2009


Po długich miesiącach zaciętych walk wyłoniono Mistrza Świata 2009 w Pen Spinningu :

Spinnerpeem !




-------------------------------------------

10 stycznia 2009 roku miał miejsce podcast w UPSB Radio, który oficjalnie rozpoczął tegoroczne Mistrzostwa Świata. Zostały rozlosowane pary pierwszej rundy, wśród uczestników oczywiście nie brakuje Polaków.
Skład PPP:
Cienki
Dercen
Dulek
Rarka

Walki Polaków:
Rarka (PPP) vs Ryan (HKPSA)
Dercen (PPP) vs Cienki (PPP)
Dulek (PPP) vs Tonnam (Thaispinner)

Filmy będą upublicznione 24 stycznia, od tego czasu sędziowie przez tydzień będą wystawiać swoje oceny, po czym nastapi ogłoszenie rezultatów pierwszej rundy.
Reszta składów, walk i inne informacje są dostępne na oficjalnej stronie turnieju: http://www.alexsimpsononline.com
Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom.

-------------------------------
Ostatnio zmieniony przez Rarka |25 Maj 2009|, o 16:46, w całości zmieniany 4 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |25 Maj 2009|, o 16:39   

Cytat:
Szkoda mi Minwoo, bo chciałem żeby on wygrał. Już mnie nudzą te busty jego ;[

Hipokryzja, albo błąd stylistyczny. Zdecyduj się - albo podoba Ci się spinning Minwoo albo Cię nudzi.

Dobrze się stało w moim mniemaniu, przynajmniej mam osłodzenie goryczy po wynikach MP. Ale i tak szacun dla Minwoo, za zdobycie wicemistrzostwa - wielki props dla niego się należy, niewielu potrafi robić takie hybrydy PalmSpinowe/Shadowowe jak on robi.
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl