Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Kręcenie niezmodowanym długopisem
Autor Wiadomość
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |22 Gru 2008|, o 00:16   Kręcenie niezmodowanym długopisem

Chciałbym tutaj poruszyć niezwykle ważną kwestię a mianowicie kręcenie niezmodowanym długopisem. Wiele osób mówiło mi już "a zwykłym też tak potrafisz?" jak też ktoś wręczał mi zwykły długopis i mówił "pokaż coś fajowego" a ja zwykle robiłem pare soniców na krzyż i płonąłem ze wstydu.Pomyślałem sobie że czas też wziąść się za kręcenie długopisem który nie jest w żaden sposób zmodowany.Tak narodził się pomysł stworzenia tematu w którym mam nadzieje uda się wybrać tego jedynego,który niezmodowany dorówna "kate","komsom" i innym długopisom penspinnera.Ano i nie chciałbym kogoś dyskryminić ale wolałbym żeby w temacie wypowiadały się osoby które jakieś tam już doświadczenie mają(czyt. kręcą te 3-4 miesiące).

Idea jest prosta - bierzemy zwykły długopis może to być zarówno hgg czy rsvp jak i taki za 30 groszy z kiosku i jedyne co możemy z nim zrobić to tylko narzucenie capa na tył(choć lepszy byłby klikany :wink: ).Zero pasków anybala lub innych takich.

Na dzień dzisiejszy moim faworytem jest owy RSVP z capem narzuconym na tył.Myślę że wspólnie uda nam się wybrać tego "unmodded" którym będzie można zakręcić tak jak normalymi modyfikacjami.


Enjoy!
PTP Wymiany/Trades
 
Ciesloczek 
Użytkownik


Kręcę od: XII 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 83
Skąd: Sandomierz
Handel: 100% (+38, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2009|, o 20:16   

Ja w szkole krece hgg z capem z tylu a w capie wlozone cos ciezkiego sam nie wiem co to jest, gdzies znalazlem :P
PTP Wymiany/Trades
 
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |28 Sty 2009|, o 22:07   

pkpioro: To nie jest czasem rystor Rgel? Taki z plastikowym gripem wygladajacym jak metalowy? :) Ja tez go polecam. Oczywiscie cap na tyl i najlepiej bez clipa. Przy okazji bardzo fajnie sie nim pisze :)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mojec 
WawSpin


Kręcę od: tak sobie
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 647
Skąd: Zielona Góra
Handel: 100% (+62, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2009|, o 12:06   

ja tam osobiście jak pena w szkole nie mam to kręcę HGG z capem na tyle, ale nawet nieźle mi idzie BK77 :)
_________________
Może właśnie dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, je je je^^
PTP Wymiany/Trades
 
 
pkpioro 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy się urodziłem
Ręka: lewa
Wiek: 27
Posty: 57
Skąd: Czeladź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2009|, o 17:03   

SobolK:to nie ten rystor o którym muwisz tylko jakiś co ma gripa przed tipem i grip wygląda jak ten z g2 i jest czarny i pisze na nim rystor a o do tego mojego pena 1 caped to ałęm do niego insert zielony wypasiony
PTP Wymiany/Trades
 
Dawo 
Użytkownik


Kręcę od: około Czerwca 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 260
Skąd: Wrocław
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2009|, o 19:10   

Fajnie mi sie kręci zwykłym zmazywaczem do pióra :wink: .
_________________
http://www.lastfm.pl/user/DawoPPP ;o
Ostatnio zmieniony przez Dawo |29 Sty 2009|, o 19:12, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
pkpioro 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy się urodziłem
Ręka: lewa
Wiek: 27
Posty: 57
Skąd: Czeladź
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2009|, o 20:38   

Dawo:każdy kręci czym mu wygodniej,mi np kręci się dobrze tym rysiorem o którym wspominałem i sunburst mx i zmazik patio wyglądający jak comssa z gripami patio 157bclick i tipami z jakiś reklamówek co tata z roboty przynosi
PTP Wymiany/Trades
 
Sobol 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 215
Skąd: Mielec
Handel: 100% (+20, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2009|, o 20:49   

O to mi chodziło:

PTP Wymiany/Trades
 
 
Ufo 
Facepalm Artists


Kręcę od: 10-09-08
Ręka: prawa
Wiek: 32
Posty: 746
Skąd: Ruda Śląska
Handel: 100% (+153, 0, 0)
Wysłany: |29 Sty 2009|, o 22:51   

podobny ten pen do line styla, bk 77 smiechowo sie kreci ;]
_________________


klik
Ostatnio zmieniony przez Ufo |29 Sty 2009|, o 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mario 
Użytkownik


Kręcę od: 28 X 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 28
Posty: 199
Skąd: Jaworzno
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |30 Sty 2009|, o 11:08   

"envy" napisał/a:
bk 77 smiechowo sie kreci


Oj nie mogę się z tym zgodzić! ja dałem drugiego capa z drugiej strony BK77 i kreci się nim dobrze! nawet lepiej niz moim pierwszym zmodowanym długopisem Stabilo, i jest fajnie wyważony :)
PTP Wymiany/Trades
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |30 Sty 2009|, o 12:43   

"Shinigami" napisał/a:
Oj nie mogę się z tym zgodzić! ja dałem drugiego capa z drugiej strony BK77 i kreci się nim dobrze! nawet lepiej niz moim pierwszym zmodowanym długopisem Stabilo, i jest fajnie wyważony :)

To jest temat o kręceniu niezmodowanym długopisem :wink: Twój już jest modyfikacją.

Z niezmodowanych rzeczy najczęściej biorę do ręki ołówek (wiem, wiem to nie jest długopis :wink: ).
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Parsival 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Posty: 14
Skąd: Wałbrzych
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |12 Mar 2009|, o 23:12   

Witam,

To mój pierwszy post na tym forum więc tym samym witam i pozdrawiam wszystkich userów, i liczę na miły pobyt tu ;]

Przepraszam również za 'odświeżanie kotletów' ale ucieszyła mnie pewna wypowiedź... przeczytałem ten temat zaraz po tysiącu innych, ukazujących jakieś super zmodowane długopisy... tak się składa, że kręcę już (chyba niecały) miesiąc i mam wybrany długopis... nic nie modowałem bo nawet nie wiedziałem, że tak sie robi... do dzisiaj byłem przekonany, że jest bardzo dobry i nawet nie myślałem o jego zmianie... w sumie to nawet mi się wylał wkład i wczoraj kupiłem drugi ;) (jednorazówka -.-) teraz mam jak robić sonica na raz obiema rękami :)

Więc gdy tak byłem przekonany o dosyć długim mającym nastąpić procesie modowania długopisu nagle zobaczyłem, że ktoś wymienił tu mój długopis jako dobry...

Nikt go jednak nie skomentował... mógłbym prosić o głębszą refleksję na temat długopisu BIC model Atlantis?

Przy okazji mam drugie pytanie - czy nie posiadanie capa na żadnej ze stron jest jakąś hańbą? ;D

Oto jego fota (dosyć niewyraźna) dodana przez tego użytkownika (sorry, że nie znam nicku, zaraz może edytuje).

EDIT//

Tym zacnym userem jest user Pass, dzięki za dodanie nadzieji ;)

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

PS. Rgela też mam ;d
_________________
Dobra tyle weź to sejwnij ;]
Ostatnio zmieniony przez Parsival |12 Mar 2009|, o 23:17, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |12 Mar 2009|, o 23:18   

Nie jest :P Niektóre osoby kręcą modami niektóre nie. Bic Atlantis - Hmm... długopis jako tako do pisania może być... Ale osobiście polecam Pentel Line Style do kręcenia no-moded.
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
PTP Wymiany/Trades
 
 
Revo 
Użytkownik


Kręcę od: IX.08 (ale nie samym PS człowiek żyje...)
Ręka: Prawa
Posty: 62
Skąd: Toruń
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |13 Mar 2009|, o 08:28   

"Lemon" napisał/a:
Pentel Line Style do kręcenia no-moded

a ja akurat Line Style'a nie polecam... fatalny rozkład masy/ciężaru...
mi z niezmodowanych dobrze kręci się HGG z capem z tyłu ;)

Parsival, pewnie da się kręcić takim długopisem, ale na dłuższą metę nie da rady, sam się przekonasz ;)
_________________
Brak podpisu to też jakiś podpis...
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |13 Mar 2009|, o 13:11   

Z pewnością kręcenie czymś nieprzerobionym wzbudza dużo większy respekt, ale długopisy moduje się w celu ulepszania statystyk ;) coś jak z samochodami wyścigowymi/tuningowanymi, i ich zwykłymi odpowiednikami ;) drifting maluchem albo rajd garbusem jest możliwy ["garbi super bryka" xP], ale oczywiście sporo trudniejszy...


dla osoby która kręci wyłącznie dla przyjemności, a nie żeby być w tym dobrym, kręcenie takim długopisem może w zupełności wystarczyć, ale obawiam się że jeśli masz zamiar posiedzieć w tym dłużej to prędzej czy później przesiądziesz się na coś przerobionego... nie sądzę żebyś takim sprzętem wykręcił 3 busty czy jakieś ciekawsze połączenia...

jeśli się na to zdecydujesz, to ja polecam mody z jednym capem [MX, ayatori itp], albo Any-X, które wyglądem i [opcjonalnie] możliwością pisania przypominają zwykłe długopisy "po tuningu" a nie bezkształtne z oczu laika pałki ;)

jeśli chodzi o długopisy nie przerobione, to nieźle kręci się HGG, bk77, RSVP... najlepiej długopisami dłuższymi, fajnie jeśli ma metalowego tipa i możliwość umieszczenia capa z tyłu korpusu, gripa...
godny polecenia jest też zwyczajny ołówek ;)

i tyle mojego. fin :D
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
Ostatnio zmieniony przez Fuco |13 Mar 2009|, o 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
Parsival 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Posty: 14
Skąd: Wałbrzych
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |13 Mar 2009|, o 14:15   

Dziękuję za odpowiedzi :]

Więc mówicie, że raczej nie na długo mi starczy? A tak mniej więcej kiedy należałoby się 'przesiąść' na jakiegoś moda czy w ogóle po prostu coś innego? Ja dopiero umiem sonica (obiema rękami :D ) i już mi powoli wychodzi TA, to jeszcze kwestia paru dni...

Raczej mam zamiar zostać na dłużej ale jak to będzie to już sam Pan Bóg nie wie :)

I, chociaż wiem, że ten temat do tego nie służy czy moglibyście wybrać jakiś długopis, którego mógłbym sobie złożyć tak na dobry początek? Żeby nie wydawać za wiele kasy bo jeszcze nie wiem na ile zostaję... I taki, żebym nie musiał jechać do Japonii :<

Czytałem w FAQ o jakiś Comssach... z tego co każdy na forum piszę to chyba w sam raz właśnie dla takiego nooba jak ja, żeby nie wydawać za wiele kasy póki jeszcze nie wiem ile potrwa moja kariera...
Czy mogę kupić części na Comsse w Polsce? xd Bo na screenie tego widać jakieś japońskie znaczki :/
Jeśli nie to na czym polega kupowanie w tym sklepie Penwish? Bo jakoś nigdzie nie mogłem znaleźć... można zwyczajnie dostać towar z usa? xd Jak za takie coś się płaci?

Używając tej szlachetnej opcji 'szukaj' dowiedziałem się, że są organizowane masowe wysyłki xd czy to jedyny sposób zdobycia pena z Penwisha? Jeśli tak to jak często są one organizowane?

Przepraszam, że to wszystko w jednym temacie... jeśli to problem to proszę moda o usunięcie tego posta albo przeniesienie do odpowiedniego tematu/stworzenie go.

Sry z góry ;p

Pozdrawiam:)
_________________
Dobra tyle weź to sejwnij ;]
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl