Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomysł na temat "Lista osób"
Autor Wiadomość
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 20:33   Pomysł na temat "Lista osób"

Chciałem się podzielić pomysłem na założenie tematu ,który mógłby by się przydać.
Założyć temat pod nazwą np.: "Lista osób" i każdy np po 3 miesiacach kręcenia mógłby się do tej listy dopisać. Ta lista polega na tym ,że jest napisane wszystkie województwa a pod województwem głowne miasta co związku z tym pod miastem wpisywali nicki penspinnerów.
Wiem ,że można sprawdzić w opcji "użytkownicy" ale według mnie ten temat ułatwił by komunikacje między penspinnerami szczególnie początkującym i urozmacił forum.

Na przykład

Małopolskie

Kraków

Gumix, Pari itp
Tarnów

Mikulew, Arjon, Norek itp.

i wszystkie województwa i głowne miasta

Można było by zobaczyć jaka jest sytuacja w miastach, ilu kręci, czy można robić meetingi itp.
Co o tym sądzicie

ps: może nie pisze tak sensownie i długie jak Pari ale chciałem zaproponować pomysł.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 22:24   

Dobra, rozwiązanie prostrze okazało się niepełne.
http://forum.penspinning.pl/memberlist.php sortowanie wedlug wojewodztw, malejąco.
Niestety nie ma możliwości wyświetlenia użytkowników konkretnego województwa, jak bedzie tego więcej, to trzeba by celowac w strony, żeby trafić na konkretne.
Tak więc pole niedługo usunę i daję pozwolenie na listę ową. A czyścić temat mogę jednym kliknięciem, nie powinno być problemu. Ale edytować tego nie mam zamiaru ;]
Sam temat machnij raczej w dziale meetingi, przykleję tam.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 22:29   

a może w jakiś sposób zachęcić ludzi do wpisywania informacji o "skąd" do swojego profilu? baaardzo dużo osób tego nie wpisuje. może przy rejestracji ustawić to jako pole obowiązkowe? jasne, jest ochrona danych osobowych ale jeśli ktoś nie będzie chciał tego wpisać to może coś wymyślić. a to zachęciłoby nowych...
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 22:30   

Ale większość miejscowości mało komu co mówi. Mogę zrobić obowiązek wpisania województwa, ale jak już mówiłem, to mało da. Zresztą nie mozna tez szukac po konkretnym mieście.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl