Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Rarka
|24 Gru 2008|, o 14:02
World Tournament 2009

Wybierz dwóch reprezentantów PPP
Dulek
22%
 22%  [ 35 ]
gumix
14%
 14%  [ 23 ]
Krz
5%
 5%  [ 9 ]
Tomex
18%
 18%  [ 29 ]
Dercen
19%
 19%  [ 30 ]
FeniX
7%
 7%  [ 11 ]
Karolnovy
11%
 11%  [ 18 ]
Głosowań: 80
Wszystkich Głosów: 155

Autor Wiadomość
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |17 Gru 2008|, o 20:51   World Tournament 2009

Wielkimi krokami zbliża się wielkie, ogólnoświatowe wydarzenie świata Penspinningowego - World Tournament 2009, znany też jako Mistrzostwa Świata.
Jest to turniej indywidualny, a mnie przypadł zaszczyt wyboru czterech reprezentantów PPP.
W zasadzie mogłem sam podać skład, jaki mi się podoba, jednak nie jest to zadanie łatwe, dlatego chciałbym się najpierw bardziej rozeznać w poziomie spinningu poszczególnych użytkowników.
Bardzo proszę o nagranie krótkich filmów, najlepiej 2 comba złączone w jeden film (dajmy na to max 40s całość) następujących użytkowników: Cienki, Dulek, gumix, Karolnovy, Dercen, Tomex oraz moja skromna osoba.
Nagrania mogą być stare (np z ligi, czy innych okazji), jak ktoś uważa, że dają radę, mnie to nie przeszkadza.
Termin dajmy do wtorku włącznie, myślę, że problemów nie będzie.
Filmy chętnie widziałbym mało kreatywne. Wolałbym zobaczyć czysty skill (oczywiście własny, indywidualny styl tu bardzo pomoże). O co mi chodzi? Kreatywność się trzyma się na same zawody; oraz ważne jest to, że bez dobrego skilla kreatywność jedynie pogarsza całość comba (nie ma nic gorszego, niż kiepsko wykonane 2p2h).
Mimo iż są to indywidualne zawody, to chcę wybrać czwórkę najlepszych z PPP, takich, którzy mają potencjalne szanse na pokonanie kogoś ze światowej czołówki.
Wszelkie uwagi prosze kierować tutaj, lecz temat odnośnie przewidywań czy samego komentowania WT założę osobny.
edit: Sprawa wspomnianej kreatywności: głównie chodziło mnie o to, żeby nie robić rzeczy niecodziennych, takich jak stalle, podbijania kolanami, łokciami, znikania penów itp. Ciekawe przejścia mile widziane.
I jeszcze raz mówię, mogą to być stare vidsy.
edit2: pod uwagę biorę też wyniki ligi :]

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,
Rarka.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Rarka |24 Gru 2008|, o 14:01, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |25 Gru 2008|, o 18:12   

"Paveu" napisał/a:
gumix - może nie pokazałeś sie z najlepszej strony na filmikach, może nie miałeś czasu, może olałeś. Jednak patrząc na twoje starsze vidsy, widzę, że jest to jednak zupełnie inna klasa spinningu.ps. kup lepszą kamerę!!! :smile:


spoko dziś już jest nowa bardzo dobra :D , jak trzeba to potrafie pokazać coś naprawdę dobrego ;] ale rarka chciał tylko spinning ;p, szczerze przed świętami wogole nie miałem czasu, do tego moja g-3 się utopiła, i musiałem nagrać coś tą nową dzień wcześniej kupioną ;] a tak btw: pamiętajcie, że ja już raz na WC nawaliłem, więc ci co chcą na mnie oddać głos niech się dobrze zastanowią ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Nadol 
Facepalm Artists


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: prawa
Wiek: 31
Posty: 226
Skąd: Starogard Gdański
Handel: 100% (+4, 0, 0)
Wysłany: |25 Gru 2008|, o 21:15   

ja nie mam prawa glosu :|
ale ooglnie to wg mnie dercen i tomek :D

najciekawsze moim zdaniem...
reszta rowniez swietna i na baaardzo wysokim poziomie ale tak jakbyczegos zabraklo...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |28 Gru 2008|, o 14:46   

Dobra ludziki, według wyników ankiety i po krótkich konsultacjach ustaliłem wspólną wersję, że na WT przechodzą Dulek i Dercen. Nie była to decyzja łatwa, już sama ankieta wskazuje bardzo wyrównane wyniki, jednak w Dercenie widzimy przyszłość tego narodu.
Dziękuję wszystkim za głosowanie i cenne rady, uczestnikom za nagranie filmów oraz gratuluję Wam, najlepszym spinnerom na PPP.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl