Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
[Battle] Rarka vs Gildor

Kto lepiej zakręcił?
Rarka
58%
 58%  [ 38 ]
Gildor
41%
 41%  [ 27 ]
Głosowań: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |13 Gru 2008|, o 21:37   [Battle] Rarka vs Gildor

Bez zbędnego gadania, powodzenia Panowie, życzę gry fair play i jak mawiają, niech wygra lepszy. Jadziem:

Gildor:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YQ-LAGhHdMQ[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=YQ-LAGhHdMQ



Rarka:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e343zJIKajg&fmt=22[/youtube]
http://www.youtube.com/wa...3zJIKajg&fmt=22
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kąś |13 Gru 2008|, o 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
faber 
Użytkownik


Kręcę od: 09.2008
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 29
Posty: 35
Skąd: Szczecin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |16 Gru 2008|, o 20:43   

Tak, tak... Juz tylko godzinka...
Hehe, zostawilem swoj glos na koncowke (wiecej emocji) xD

To powiem tak, Gildor to było swietne combo mi sie podobalo choc wierze ze lepiej byc moglo...
Hmmm, Rarka, moj miszczu, no combo tez nie z tych slabszych ale wg mnie Gildor zakrecil lepiej, fajniej. Lubie comba w takim stylu ale te bylo jakies fenomenalne...

Gildor glos na Ciebie...
_________________



Wrocilem, po 3 miesiacach przerwy wrocilem. Nie wymagajcie za duzo ;p
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rarka 



Kręcę od: IX 2006
Ręka: 1p2h
Wiek: 32
Posty: 2943
Skąd: Kraków/Opole
Handel: 100% (+53, 0, 0)
Wysłany: |16 Gru 2008|, o 21:39   

Podzięki i gratulacje dla Gildora, tak mała różnica głosów świadczy, że jednak będą z Ciebie ludzie, a może i już są ;]
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Gildor 
Fingers' Artist


Kręcę od: III 2008
Ręka: Prawa/Right
Wiek: 32
Posty: 1656
Skąd: Dywity (Olsztyn)
Handel: 100% (+9, 0, 0)
Wysłany: |19 Gru 2008|, o 08:35   

W sumie już trochę po czasie, ale dopiero mam okazję coś napisać xF

Tak więc chciałbym podziękować Rarce za nie zbagatelizowanie walki ze mną i nagranie naprawdę ciekawego i odmiennego stylowo kombosa (: Mnie tam to bardziej wygląda na Pyraluxa niż na s777 i kącior z deka podobny (tylę, że Ty kręcisz prawą ;p), a stylowo także podobnie, chociaż nie dało się ukryć, że to Ty (łapa, połączenia trików, etc.). Jak najbardziej zasłużenie mnie zmiażdżyłeś (;

Podzięki dla każdego, który oddał głos na mnie - to dla mnie sporo znaczy, że potrafię zdobyć uznanie takich osobistości jak Cienki, Dulek, czy Rarka ;d Nie przeszkadza mi to, że przegrałem, ba - spodziewałem się tego, więc tym bardziej jestem zadowolony z wyniku.

Jeszcze raz dzięki i piona (jak to mówi Krz ;f)
_________________


Muzyka Duszy - i nawet jest nowy wpis, z 25 stycznia.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl