Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|21 Cze 2009|, o 18:55
Buster Cyl Mod
Autor Wiadomość
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2008|, o 21:58   Buster Cyl Mod

Potrzebujemy:
1x Dong-A Computer Sign Pen (ComSSa)
2x Zebra Airfit
1x Crayola Super Tips

Zdejmujemy Capa Z Crayoli, wyciągamy backplug kombinerkami. (Może czasem sprawić kłopot, trzeba pociągnąć energicznym ruchem) Wyciągamy ze środka wkład, będzie się tłukł podczas kręcenia.

Zdejmujemy Capy z ComSSy, wyciągamy backplug, kombinerkami (delikatnie). Owijamy cieńszy koniec backpluga taśmą teflonową, bądź taśmą klejącą przezroczystą.

Tak owiniętego backpluga wciskamy w miejsce backpluga crayoli, a następnie backpluga od comssy owijamy znowu taśmą teflonową.

Nakładamy capy od comssy z obu stron. Nakładamy gripy na capy, mocujemy tipy w gripach.

Gotowe!
[URL=http://imageshack.com/i/my2egzj]

Wszystkie pytania, dyskusje na temat tego moda, proszę prowadzić w tym temacie. Możecie także opisywać swoje wrażenia.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |8 Gru 2008|, o 22:04   

Widzialem tutorial tego na u2b, Pari czym mozna przeciac ladnie te gripy ? Na tutku bylo cos jakby zyletka tylko ze tam ten kto go modowal przylozyl i mocno nacisnął i idealnie przecial ten grip na polowki
PTP Wymiany/Trades
 
 
Markius 
Użytkownik


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: Prawa
Wiek: 29
Posty: 232
Skąd: Gdynia
Handel: 98,16% (+160, 1, -2)
Wysłany: |8 Gru 2008|, o 22:15   

Pari mam też pytanko czy nie wyjmuje się wkładu z crayola bo na jakimś tutorialu widziałem jak mówili żeby wyjąć wkład. Więc nie wiem czy trzeba wyjmować czy nie? Z góry dzięki za odpowiedź.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2008|, o 22:19   

sp3cu, Ja robię tak, że przykładam nóż do gripa który jest na jakimś długopisie, i nożem przesuwam cały ten długopis. Każdy ma swój sposób.
Markius94, Wyjmuje się, zapomniałem dopisać. Trzeba wyjąć, bo będzie bardzo latał w środku.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
MaraK 
Użytkownik


Ręka: Lewa
Posty: 111
Skąd: Zabrze
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2008|, o 22:46   

Trudno wchodzą capy od comssy na body z jednej i drugiej strony?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |8 Gru 2008|, o 23:29   

Tutek na UPSB jest. Na YouTubie też. Nie widzę powodu robienia i na PPP.

Aczkolwiek jak już będziecie modować to powiem, że tipy cholernie ciężko wsadzić do gripa...

Aha, cap (ten, który nakłada się na body od Crayoli, a nie na backpluga Comssy) się macha i może przeszkadzać trochę w kręceniu (bynajmniej u mnie się macha, może za słabo włożyłem).
PTP Wymiany/Trades
 
 
qCover 
Użytkownik


Kręcę od: ______. (uzupełnij)
Ręka: rajt.
Wiek: 31
Posty: 220
Skąd: Tarnowskie Góry
Handel: 100% (+27, 0, 0)
Wysłany: |9 Gru 2008|, o 14:53   

Gripy najlepiej ciąć jakimś dosyć ostrym nożem kuchennym. W ten sposób jak były cięte żyletką. Mi w ten sposób wyszło cięcie idealnie.
Jest jeszcze to, że na body od crayoli słabo pasuję cap z comssy. Polecam
tą końcówkę także owinąć taśmą.
Capy z comssy najlepiej zmoczyć przed włożeniem gripa, w tedy grip po prostu się wsuwa na capa i nie potrzeba do tego siły.
Jeżeli chodzi o tipy, hmm... z tym nie miałem problemu, jakoś da się z tym poradzić.

Gripy ogółem jak już Pari wcześniej wspominał są bardzo przyczepne i prawie tak wygodne jak te z dr. gripów.
_________________
http://photobucket.com/qCoverps
PTP Wymiany/Trades
 
Spojler 
Użytkownik

Kręcę od: 10.04.09
Ręka: Prawa
Wiek: 33
Posty: 30
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 21:07   

Bardzo ładny Pen Pari. Ciekawe jest też to, że mimo iż wszystkie części są tego samego koloru, to i tak wygląd jest imponujący. Najczęściej można zobaczyć ciekawe, "kolorzyste" mody. Tutaj mamy ciche i spokojne kolory - Gratuluję :)

Może też skrobnę jakiś temacik, tylko muszę znaleźć odpowiednie części do mojego Stabilo.

Ps. Taki lekki offtop: Czy orientuje się ktoś ile kosztuje Comssa i gdzie mogę ją nabyć?
_________________
I tak to właśnie bywa...
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 21:41   

"Spojler" napisał/a:
Bardzo ładny Pen Pari.
"Spojler" napisał/a:
Gratuluję :)

Opis tematu (ten mniejszą czcionką na liście tematów:
Cytat:
by Spinerpeem

Pari tylko napisał tutka, autorem moda jest Spinerpeem.

Co do samego moda jest moim zdaniem mocno przereklamowany. Jest w porządku, ale bez fajerwerków. Ale wystarczy, że ktoś znany zrobi selfmoda, to już wszyscy się na niego rzucają, myśląc że jest to różdżka, która daje umiejętności.
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Yibas 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 202
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 21:54   

Cytat:
Ale wystarczy, że ktoś znany zrobi selfmoda, to już wszyscy się na niego rzucają, myśląc że jest to różdżka, która daje umiejętności.


Ya rly!Choć praktycznie wszystkie mody to w pewnym sensie self mody.Buster Cyl jest imo godny uwagi przez wykorzystanie w nim airfitów których nie używa się do niczego innego(choć Air-MS pendolsy też je chyba ma)
PTP Wymiany/Trades
 
FeniX 



Ręka: lewa
Wiek: 34
Posty: 3732
Handel: 100% (+218, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 22:11   

Co do określenia selfmod - tutaj to trochę rzeczywiście źle określiłem, masz rację - każdy pen jest czyimś selfmodem. Miałem na myśli peny, na które jest moda, bo złożył je ktoś znany - wszyscy chcą go, choć nie mają pojęcia, czy jest taki super. Ba, ludzie myślą, że jak tamten tak macha, to znaczy że pen jest taki cudowny i oni też tak będą.

"Yibas" napisał/a:
airfitów których nie używa się do niczego innego

http://i171.photobucket.c...47/DSC03263.jpg
Gripy nie wyglądają znajomo? ;)
_________________
Interview WTF?! - blog o rekrutacjach IT
---
Enklawa twórcza:
15. stycznia 2017 - Living on the Island
1. września 2016 - Być człowiekiem
14. maja 2016 - Okruchy magii

"We must become the change we want to see." - Gandhi
PTP Wymiany/Trades
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 22:19   

Hm, krecilem tym cudenkiem dzisiaj, a moje zdanie..
Daje rade aczkolwiek jest do dupy. x-) Nie widze sensu w wydawaniu 100zl na takie "cudenko" tylko dlatego, ze kreci tym spinerpeem, KT jest zdecydowanie wygodniejszym penem, a tekstami w stylu "KT uposledza" mozecie mi podetrzec odbyt.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Stylax 
Użytkownik


Kręcę od: czasu do czasu
Ręka: Mam 3
Wiek: 30
Posty: 249
Skąd: Szczecin
Handel: 100% (+52, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 22:22   

Mam pytanie. Po co oklejac izolatką backplug od Comssy? Inaczej będzie wypadał z Crayoli?



:facepalm:
_________________
[url=http://www.valenth.com/feed/339357]

Nakarm Dantenne !
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 22:22   

Wydawanie 100 zł ? Krupek, jakbys czytal temat z zamowieniem crayol to bys wiedzial ze kosztuje 26 zł + koszt comssy ;d a 100 zł to ludzie dawali za te pierwsze co Pari sprowadzil
PTP Wymiany/Trades
 
 
Krupek 
Użytkownik


Kręcę od: xx.09.2006
Ręka: rajt
Wiek: 31
Posty: 618
Skąd: Opole
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |10 Gru 2008|, o 22:24   

Dlatego pisze, ze nie widze sensu w wydawaniu 100 zl na te Pari'owe z licytacji. Dobrze wiem, ze cena jest duzo duzo mniejsza gdyz Rarka mi o tym pisal, nie ucz ojca dzieci robic, dobrze wiem po co to wszystko >_>
A gripy i tipy przy penie Dongzy nie wygladaja wam znajomo? (Jak juz wspomnial przed chwila Fenix?:)
Sorry ! Nie zauwazylem, ze tipy to dr. grip x-) my bad my bad.
Ostatnio zmieniony przez Krupek |10 Gru 2008|, o 22:24, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl