Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Pari
|29 Gru 2009|, o 18:47
Short Combo:P
Autor Wiadomość
PutineX
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2007|, o 21:02   Short Combo:P

nagralem tam jakies combo bo mi sie nudzilo. komentowac;]

link: http://youtube.com/watch?v=mcCVT-2YIXQ
link download: http://www.uploadpower.co...hp?id=20C52FFF1

devil's sonic,ta harmonic,twisted sonic bust,ta,ta rev,sonic,pass rev,demon sonic,ta,ta rev,charge 23,charge 31,charge 12,ta,ta rev,sonic,sonic fall,charge 34,sonic rise,sonic fall,sonic rise,aerial,ta

EnD;]
Ostatnio zmieniony przez Hakan |6 Paź 2007|, o 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
Maniek 
Fingers' Artist


Kręcę od: IV 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 3080
Skąd: Radom/Lublin
Handel: 100% (+37, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2007|, o 21:13   

Pracuj nad plynnoscia i roznorodnoscia trickow. Bo troche koslawo ci to wyszlo. Szczegolnie to TA harmonic jakies takie dziwne. :wink:
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ners 
Użytkownik


Kręcę od: 01.09.2007
Ręka: Prawa
Posty: 37
Skąd: Wrocław
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2007|, o 21:22   

Też mi się rzuciło w oczy to Rev TA. Ale ogólnie kombo spoko, props.

Pozdrawiam
Szymon Kałwak (Ners)
PTP Wymiany/Trades
 
Almanach 
Użytkownik


Wiek: 30
Posty: 222
Handel: 100% (+8, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2007|, o 21:23   

nom z tym ta harm. to za bardzo nadgarstkiem ruszales a tu chodzi o to zeby ruszac 2 palcami na zmiane ;p ale good fajny filmik tylko lepiej by wygladalo jakby byla wieksza roznorodnosc trockow
_________________



PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2007|, o 21:29   

hmm duzo zaciec... i niezle przykozaczyles z tym "aerjalem" na koncu
rada: przy sonic clip rob mniej obrotow charge :wink: 4 max zeby bylo ladnie
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Gregorooo 
Użytkownik


Kręcę od: kiedy zacząłem
Ręka: Prawa\Right
Wiek: 34
Posty: 206
Skąd: Olkusz\Kraków
Handel: 100% (+45, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2007|, o 22:32   

Popracuj nad plynnoscia i podobnie jw TA troche koslawe ale ogolnie jest lux....
Pare trikow wiecej i wyszloby calkiem ciekawe combo....
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Seihe 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Wiek: 31
Posty: 673
Skąd: Radom
Handel: 100% (+84, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2007|, o 22:42   

"michalcienki" napisał/a:
rada: przy sonic clip rob mniej obrotow charge

w breaku widać że jest charge 23>charge 13>charge 12 a nie sonic clip więc obrotów może robić ile chce

a tak przy okazji przy sonic clip najlepiej jest moim zdaniem jeden obrót charge 13/24 i żeby to płynnie wychodziło

a co do filmiku hmm nie podoba mi się na 85%
PTP Wymiany/Trades
 
 
gumix 
Użytkownik

Kręcę od: dawna
Ręka: lewa, prawa
Wiek: 34
Posty: 628
Handel: 100% (+41, 0, 0)
Wysłany: |5 Paź 2007|, o 23:31   

nie masz płynności, mała ilość trików, słabe nagranie,
musisz jeszcze sporo popracować żeby to "jakoś" wyglądało...
nie chce cię zniechęcać, dlatego weż się do ćwiczeń

btw: ale przyznam, że jak na tyle czasu ile kręcisz to nie jest tak żle... ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Skeleton 
Użytkownik


Kręcę od: 2007
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 346
Skąd: Ełk/Troy
Handel: 100% (+182, 0, 0)
Wysłany: |6 Paź 2007|, o 03:09   

Nie podoba mi się Filmik/Combo z poniższych powodów:
1) Po 2 miesiącach treningu nie ma sensu robienia filmików, ponieważ nic ciekawego nie zaprezentujesz....(Jedyny przypadek, to Daycrawler)
2) Słaba jakość nagrania zniechęca do oglądania...
3) Nie zrobiłeś TA Harmonic... Popracuj nad nim!
4) Słaba płynność...Mała różnorodność trików, ale nie ma co się dziwić trenujesz tylko 2 miesiące...
5) Źle napisałeś break'a! Używaj -> (strzałek).... Taki mały szczegół i rada na przyszłość...
6) Ręka wychodzi poza kadr....
7) Masz dużo zacięć i przerw...Nie powinno ich być!
8) W temacie o "Meetingu z DDZ" napisałeś:
Cytat:
Hmm Spin nie jest idealny,ale nie będe sie do tego przyczepial.i gratulacje za odwage tym nowym co sie pokazali w filmie którzy kaleczą jeszcze Fundamentale (Brac sie do nauki) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To też nie jest idealny "spin", ale ja będę się czepiał, ponieważ nie widzę powodu do robienia filmiku po 2 miechach kręcenia... A i ty też kaleczysz fundamentale... Chcesz przykład? Oto i on: Charge 34 wygląda ohydnie, tak samo wygląda Sonic 34 - 23...
To by było na tyle...Dziękuję za uwagę...

Down:
Cytat:
Napisalem tez ze nagralem film bo mi sie nudzilo wiec nie robilem tam zadnych specjalnosci

Wybacz, ale muszę Cię o to zapytać... Po co robisz takie filmiki?! Jak ci się nudzi to wyjdź na dwór...Nie zaśmiecaj forum i serwera "www.youtube.com"... I nie wykręcaj się, że filmik słaby bo Ci się nudziło...Nie pokazałeś żadnych specjalności, bo żadnych nie umiesz... I pamiętaj na przyszłość, że my niechcemy oglądać takich filmików na których nic nie widać....

P.S - Nie za mała sygnaturka? Wydaje mi się ,że za to też powinny być warny :roll: ...
Ostatnio zmieniony przez Skeleton |8 Paź 2007|, o 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
PutineX
[Usunięty]

Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Paź 2007|, o 09:35   

sonica 34-23 skaleczylem bo mi zle wpadl w palce przy sonic fall;]

PS:nie zniechecam sie;]
Napisalem tez ze nagralem film bo mi sie nudzilo wiec nie robilem tam zadnych specjalnosci
PTP Wymiany/Trades
 
Dulek 
Użytkownik


Kręcę od: 1.03.07r
Ręka: Left
Wiek: 31
Posty: 738
Skąd: Giżycko
Handel: 100% (+33, 0, 0)
Wysłany: |6 Paź 2007|, o 09:47   

"PutineX" napisał/a:
Napisalem tez ze nagralem film bo mi sie nudzilo wiec nie robilem tam zadnych specjalnosci


Nie wierzę!

Combo nie było ładne, rozbawił mnie Twój TA Harmonic. ^^ Dużo zacięć...
PTP Wymiany/Trades
 
 
Ayay 
Użytkownik


Ręka: Prawa
Posty: 62
Skąd: Szprotawa
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |6 Paź 2007|, o 18:30   

Sorry za wyrazenie ale po pierwsze na tym filmie g**no widac...
nie mogles zapalic swiatla?...za duzo przerw moim zdaniem i plynnosc siadla...
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl