Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Rarka
|21 Cze 2009|, o 18:58
Any-X Custom
Autor Wiadomość
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 15:41   Any-X Custom

Oto fajoski mod który zamierzam sklecić sobie w wolnej chwili. Nie miałem go w rękach jeszcze ale uważam że to doskonały zamiennik Any X i o wiele tańszy ;) . Tańszy z tego względu iż używa tylko 2 Anyballi/Profile/Shabity!
To do roboty!

Waga:
Bictory z gripami anyball < Any-X custom < Signo Tipped Bictory z gripami Anyball

Długość:
19cm

Plusy:
-Używa dużo mniej długopisów od oryg. Any-X
-Łatwiej zrobić
-Podobno fajnie się kręci
-Używa niemal całych Anyballi (chodzi o to że nie kupujemy długopisu tylko dla gripa np.)
-Tani
-RETRACTABLE!

Minusy:
-Chyba jak w Any-X, łatwo można połamać (ale zawsze można użyć kleju ;) )
-Sporo cięcia plastiku
-Czasochłonny

Potrzebujemy:
-2 sztuki Anyball/Profile/Shabity-S
-Ostrze
-Coś do wygładzenia (np. pilnik)
-Taśma
-Cążki (potrzebne chyba do uwalenia clipa)
*Klej na gorąco

FOTO

1. Grupujemy części z długopisów. Te zaznaczone na czerwono nie będą nam potrzebne. Z kolei te opcjonalne na żółto

2. Bierzemy jedno z body Anbyalla i ucinamy w zaznaczonych miejscach na powyższej fotce. Potrzebujemy stąd resztę body i plastikowy tip (i tu UWAGA) z tym takim cieńszym kawałkiem plastiku zaraz za tipem - bez tego prawdopodobieństwo że tip wypadnie jest większe! Środkową część można wywalić.
-----------------------------------------------
FOTO

3. Teraz powtarzamy punkt 2. na drugim body, ale potrzebujesz jednego tipa więc drugiego możesz wywalić xD

4. Bierzemy jedną z części klikających i ucinamy ten plasticzek jak na powyższej fotce, w dwóch miejscach zaznaczonych na żółto.

5. Kawałek wycięty w powyższym punkcie owijamy taśmą (tak na oko) i wkładamy do jednego body jak na obrazku (domniemam że musi wchodzić ciasno). Dla stabilizacji owijamy tez taśmą połączone już body z wierzchu.
*Opcjonalnie możesz tutaj użyć kleju.
-----------------------------------------------------------
FOTO

6. Spiłuj tą "blokadę" sprężynki na wkładzie aby mogła ona przechodzi luźno. (kolor żółty). Następnie zrób nową "blokadę" za pomocą taśmy naklejonej w punkcie zaznaczonym na kolor czerwony. Porada - taśma powinna sięgać do miejsca na wkładzie, gdzie jest napisane "07" tudzież inną liczbą jaka tam jest (u mnie np. jest 08, pewno chodzi o rocznik)

7. Nakładamy sprężynkę - 1 lub 2 są ok ale twórca moda preferuje 2 i ja polecam 2 coby zbędnych śmieci nie robić ;P

8. Teraz zabieramy się za clicker - ucinamy clipa i wygładzamy jego pozostałość (ja używam zapalniczki to wygładzania).

9. Wsadź plastikowy tip do części klikającej a następnie utnij ok. 7-8 pasków gripa i nałóż tak jak na obrazku.

10. Włóż wkład a potem nakręć body na część klikającą (która nie klika xD) z tipem.
---------------------------------------------
FOTO

11. Utnij kawałek papieru w rozmiarze 17,5 x 7 a następnie zroluj na wkładzie i obklej taśmą (ale nie przyklejaj do wkładu!).

12. Teraz nałóż rulon na ten pieprzniczek od clickera - upewnij się że wkład nie może przejść przez ten papierek!

13. Skróć papierek do długości 4,2 cm ALE twórca moda zaleca użycia metody prób i błędów :] - jeśli za bardzo skrócisz musisz robić ponownie od pkt. 11.

14. Teraz złóż cały clicker i wkręć na body w którym jest już zmodowany wkład ;)

15. To już kosmetyka - dodaj 2 paski gripa po drugiej stronie
* Dla zwiększenia wagi i momentum możesz dodać więcej gripów bo obu stronach.
* Możesz potem rozkręcić i włożyć insert ;P

Efekt końcowy jak na powyższej fotce ;)


Tłumaczenie - Cienki
Oryg. link - http://www.upsb.info/foru...24&st=0&start=0

_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Rouge 
Użytkownik


Kręcę od: 17 X 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 433
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+80, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 15:44   

Bardzo ładny :D chyba sobie takiego zrobię. Jeśli ktoś nie ma tipa z hgg albo clikerów g2 to polecam zrobić coś takiego.
Ostatnio zmieniony przez Rouge |19 Cze 2009|, o 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 19:28   

Fajny : D zrobie go sobie : d

Post nie wnosi nic do tematu. Warn.
P.
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
Ostatnio zmieniony przez Pari |30 Lis 2008|, o 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 19:33   

Arciu... z czego go zrobisz? Myślisz, że cię na Anyballe stać? :wink:
Tak na serio: złożę jak już nie będę miał co robić i będę miał wybrakowane i zniszczone Anyballe ;p Wolę Any-Xa, bo ma metalową końcówkę, da się klikać i przede wszystkim SZPAN! :twisted:
NRQ i POZDROO!!!
PS. MOże komuś się takie coś spodoba - "z braku tego co się lubi, lubi się to, co się ma", czy jakoś tak :wink:
3m się!!!
PTP Wymiany/Trades
 
 
Lemon 
Użytkownik


Kręcę od: 15.10.07
Ręka: prawa
Wiek: 35
Posty: 256
Handel: 100% (+23, 0, 0)
Wysłany: |30 Lis 2008|, o 20:14   

Po 1. Nie masz ani anyballa ani profila a to ze wolisz any-xa to h. nasz obchodzi :]
Po 2. Ciebie nie stać nawet na comsse ;]
Po 3. Profile sa u mnie w papierniczym ;]

Nie z czasownikami... -.-"
_________________
http://forum.penspinning....p=207145#207145

WYPRZEDAŻ SUPER DŁUGOPISY BARDZO TANIO 50% SALE POLECAM
Ostatnio zmieniony przez MadEye |1 Gru 2008|, o 16:43, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |1 Gru 2008|, o 15:08   

"IronShadow" napisał/a:
Wolę Any-Xa, bo ma metalową końcówkę, da się klikać i przede wszystkim SZPAN!

A tym się nie da klikać? Tam napisałem do clickera że nie klika bo to aby ta główna jego część i na dodatek umieszczona z przodu.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |6 Gru 2008|, o 17:53   

Dobra... zwracam honor... ale i tak jak sobie kupię profile, to se złożę any-Xa :wink:
A ty Arek się nie wymądrzaj, ciebie też na Any-Xa nie stać... Z nas dwóch, to ja będę miał pierwszy Profile/Anyballe, więc po prostu shut-up. Koniec kwestii... Jak kogoś uraziłem, to sorry... Ale jednak według mnie pen trochę tak jakby niedokończony... nie wiem czemu mam takie wrażenie i KONIEC...
PTP Wymiany/Trades
 
 
adi;) 
Użytkownik


Kręcę od: dawna
Ręka: prawa
Wiek: 30
Posty: 151
Skąd: giżycko
Handel: 100% (+12, 0, 0)
Wysłany: |20 Gru 2008|, o 07:56   

ja też wole Any-x bo jestem szczęśliwym posiadaczem i bardzo dobrze się sprawuje ale ten custom również jest spoko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
http://muzyn123.mybrute.com
PTP Wymiany/Trades
 
 
Maleckim 
Użytkownik

Kręcę od: XI 2008
Ręka: Lewa
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz
Handel: 100% (+2, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2008|, o 13:08   

A co z częściami, łatwo dostępne w Polsce ?
PTP Wymiany/Trades
 
 
Frau 
TSG


Kręcę od: 10.10.2008
Ręka: leprza
Wiek: 30
Posty: 407
Skąd: 012
Handel: 100% (+28, 0, 0)
Wysłany: |21 Gru 2008|, o 15:37   

Wystarczy, że masz u siebie w mieście Dong-a Shabity-S, albo kupisz od kogoś z forum te, bądź Anyballe/Profile.
PTP Wymiany/Trades
 
 
heavymen 
Użytkownik


Kręcę od: Coś koło 10. 2008
Ręka: prawa
Posty: 61
Skąd: Lublin
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |31 Gru 2008|, o 14:26   

no fajny mod :smile:
ale faktycznie czasochłonny
_________________
Wracam Po Przerwie. Ostrzegam, że koksem nie jestem! ;)
PTP Wymiany/Trades
 
agencki_tajniak 
Użytkownik


Posty: 3
Skąd: Ni stąd ni zowąd
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |31 Gru 2008|, o 23:15   

Niezły, nawet bardzo ładny i długi. Ale se nie zrobię bo mam lepszy, własnej roboty. Elegancki tylko trochę krótszy, w każdym razie ładniejszy, a kręci się fajnie.


EDIT:

A najważniejsze że moj pisze hahaha... Takie cudo xD


PS:Kocham mozillę, koniec z błędami :P .
Ostatnio zmieniony przez agencki_tajniak |1 Sty 2009|, o 01:58, w całości zmieniany 2 razy  
PTP Wymiany/Trades
 
 
IronShadow 
WawSpin


Kręcę od: 15-09-2008
Ręka: Rajt
Wiek: 30
Posty: 273
Skąd: Z mroku.
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |3 Mar 2009|, o 16:23   

Właśnie sobie takiego złożyłem i jestem z niego zadowolony. TYLKO zadowolony, bo uważam, że stać go na więcej, ale dobra, nie będę się rozpisywał. Powiem tylko jedno, mod super, polecam ;]
PTP Wymiany/Trades
 
 
sayan 
Użytkownik


Kręcę od: 31.2.2009
Ręka: prafa
Posty: 70
Skąd: Czeladż <3
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |3 Mar 2009|, o 16:58   

Ładny modzik, choc mysle jednak, ze Any-X juz wystarczy.
btw.@ Ładnie przetłumaczyłes ^^
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |3 Mar 2009|, o 21:24   

"sayannn" napisał/a:
Ładny modzik, choc mysle jednak, ze Any-X juz wystarczy.

To jest substytut any-x. Zaznaczając samo to że any-x jest kilka razy droższy i musisz wybulić ok 16 zł za same piloty g2 dla jakiegoś gówienka z clickera ;p. W moich realiach Any-x Cstm kosztuje dokładnie 5,40zł więc koks, tym bardziej że jest piszący.
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl