Forum penspinning.pl Strona Główna  
  •  Regulamin  •    FAQ  •   Szukaj  •   Kalendarz  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Album  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Poprzedni temat :: Następny temat
Warsztaty Penspinnerskie w mojej szkole :)
Autor Wiadomość
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 18:47   Warsztaty Penspinnerskie w mojej szkole :)

Witam!
Postanowiłem się podzielić z Wami, drodzy koledzy, pewną ciekawostką, oraz jak wskazuje tytuł tego działu, poprosić o poradę. Mianowicie ostatnio u mnie w szkole pojawił się spory popyt na penspinning ( ludzie często zaczepiali mnie i prosili, żebym ich czegoś nauczył, albo coś pokazał, itp.), więc zdecydowałem się zebrać chętnych i poprowadzić w szkole kółko penspinningowe. Myślę, że inicjatywa ta jest dość ciekawa i może pomóc wyłowić kilka fajnych talentów. Dogadałem wszystko z dyrektorem, zebrałem chętnych i wstępnie ze szkoły chęć uczestniczenia zadeklarowało ok 30 osób - choć grupa się po kilku zajęciach na pewno solidnie wykruszy(na co liczę, bo ciężko będzie zapanować nad takim tłumem). Docelowo chciałbym mieć ok 8-10 uczestników, ale zobaczymy jak wyjdzie. Mam już ogólny pomysł na formę prowadzenia takich zajęć, aby były interesujące i aby można było się czegoś nauczyć, zresztą jak powszechnie wiadomo, gdy ma się kogoś, kto pokaże i wyjaśni, nauka idzie szybciej niż gdy trzeba dochodzić do wszystkiego samemu, więc efektów spodziewam się dość szybko.
A przechodząc do sedna, przede mną pierwsze zajęcia (w piątek) i chciałbym jakoś sensownie je poprowadzić. Na początek chciałbym wprowadzić ogólny rys historyczny, napomknąć o sukcesach Polaków, podać trochę obowiązkowej teorii typu numeracja palców , tricki inverse, reverse i normal, fundamentale, potem pokazałbym np. PPP Promo, w celu pokazania do czego będziemy dążyć :) , poleciłbym każdemu zrobienie sobie jakiegoś prostego moda z tego, co znajdą w domu, wytłumaczyłbym jak i polecił nauczenie się fundamentali.

Czy jest coś, co uważacie, że pominąłem, a wypadałoby o tym wspomnieć na samym początku nauki penspinningu? Albo może ogólnie macie jakieś fajne pomysły co do prowadzenia takich zajęć, lub chcecie wyrazić swoją opinię na temat takiej inicjatywy.

Za wszelkie opinie i porady z góry wielkie dzięki
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Fuco 



Kręcę od: '07
Posty: 2728
Skąd: Olsztyn
Handel: 100% (+167, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 19:01   

przede wszystkim podaj im swój numer gg, żeby początkujący zamiast pisać głupoty na forum mogli zapytać Ciebie :P

poza tym raczej widzę, że plan jest dobry :]
ps. możliwe że możesz liczyć na jakieś dotacje finansowe na dlugopisy :] ale ja się na biurokracji nie znam, więc musiałbyś sam o to popytać. powodzenia!
_________________
All them say is, 'it make ya rebel'. AGAINST WHAT?
PTP Wymiany/Trades
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 19:03   

Kąś. Pomysł moim zdaniem genialny. I chyba nie pominełeś niczego, hmm moze by sie przydalo zebys peny zaprezentował : KT.Mx.Comssy itp.

Jeszcze raz podkreslam ze nizle wymysliles z tym.
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 19:10   

"Fuco" napisał/a:
przede wszystkim podaj im swój numer gg, żeby początkujący zamiast pisać głupoty na forum mogli zapytać Ciebie :P

Właśnie dlatego na początku nie będę im podawał adresu forum, żeby nie dotarła tu kolejna fala kilkudziesięciu noobów - spammerów :)

Cytat:
moze by sie przydalo zebys peny zaprezentował : KT.Mx.Comssy itp.


O tym też pomyślałem:), poczekam aż po jakichś 2-3 tygodniach zostaną ci, którzy chcą dalej kręcić i przyniosę im swoje długopisy, pokażę, niech sobie coś popróbują i ewentualnie mogę zebrać zamówienie i kupić coś od forumowiczów (wstępnie celuję w Comssy, bo IMHO są najlepsze do nauki)
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Pari 



Kręcę od: 15.10.2007
Ręka: Right
Wiek: 33
Posty: 1461
Skąd: Kraków
Handel: 100% (+457, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 19:12   

U mnie też jest popyt cholerny, ale udzielam korepetycji na przerwach.

Nie ma może aż tylu chętnych, ale pomysł sam w sobie bardzo ciekawy, sam z chęcią bym coś takiego poprowadził.

Polecam wszystkie moje teksty na początek, włączając Portal, Diversity NZP. Udzielam Ci osobistego błogosławieństwa na to.

Spróbuj ich zachęcać do penspinningu nie tylko pokazując jak kręcisz, ale także, jeżeli masz możliwość zaopatrzenia się w rzutnik, puszczenia jakiegoś bardzo dobrego Collabu. Na kazdych zajęciach przedstawiaj im trochę teorii, pokaż jakiegoś koksa (filmik) i daj czas na trening.

Na początku nie zapomnij nauczyć ich słownictwa penspinningowego. Bo to najważniejsze.
Powodzenia!
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
 
Globox 
Użytkownik


Kręcę od: VIII 2008
Ręka: Prawa/Right
Posty: 25
Skąd: Radzionków
Handel: 0% (0, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 19:20   

Bardzo dobry pomysł. Sam myślałem kiedyś o podobnej rzeczy. Zaskoczy mnie to jeśli naprawdę będziesz miał stałą grupkę. Z resztą to tylko na początku będzie mogło mieć formę jako takiej nauki. Jak coś to później raczej będą to spotkania typu jak zrobić to i tamto oraz wspólne kręcenie. Ale i tak zajefana sprawa. Życzę powodzenia :mrgreen:
PTP Wymiany/Trades
 
Grzesieq94 
Użytkownik


Kręcę od: VII.2008r z przerwami
Ręka: Prawa
Wiek: 30
Posty: 363
Skąd: Gliwice - Sośnica
Handel: 100% (+6, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 20:27   

No pomysł super... Kurcze sam się zastanawiałem nad takim czymś bo w sumie u mnie w szkole jest dwóch którzy kręcą około 4 miechy (ja i torpediusz) a reszta to tak na razie próbuje... Kręca tydzień dwa różnie ale ogólem są to początkujący... Widzę dużą chęć u jednego kumpla który zaczął kręcić a u innych też ale nie aż tak bardzo... Z dyrektorem to by problemu nie było bo gościu spoko, grupka z 20-30 osób znalazła by się... prowadzilibyśmy zajęcia we dwójkę no ale jest jeden problem... Ani ja ani torpediusz nie jesteśmy zaawansowanymi penspinnerami i wydaje mi się że my sobie nie poradzimy dlatego na razie się za to nie bierzemy... Ale ogółem pomysł niezły http://nie-spamuj.eu
Ostatnio zmieniony przez Grzesieq94 |17 Paź 2018|, o 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Mikulew 
Facepalm Artists


Kręcę od: 18.12.2007r
Ręka: Lewa\Left
Wiek: 33
Posty: 1141
Skąd: Tarnów
Handel: 100% (+18, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 21:01   

Kurcze aż nie wierze ,że jest taki popyt na penspinning w niektórych szkołach, ach bym pojechał i w nich uczestniczył bardzo chętnie ale w piątek? U mnie w szkole to nie ma.
A myślałem ,że coś jest zorganizowane np.: w Krakowie ,że będą warsztaty i można przyjechać pomóc wszystkim co się zjawią
PTP Wymiany/Trades
 
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 21:05   

Fakt, przytoczenie najlepszych modów dla początkujących jest dobrym pomysłem np. comssa. Ale dobry pomysł z tym żeby sami coś spróbowali bo to jednak trzeba pojąć.

Poleciłbym przeczytanie filozofii pen spinningu i zastanowienie się ogólnie nad sobą.

Kurde - jak ja bym chciał to poprowadzić z Tobą.... ;(
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
agilus 
Użytkownik


Kręcę od: I 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 198
Skąd: DDZ
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 21:21   

nie czytałem tych wszystkich postów wyzej ale...

Takie warsztaty prowadzę u siebie od pół roku (około) a w szkole od miesiąca i....

Po pierwsze i najważniejsze nie pierdziel im o historii pen spinningu na pierwszych zajęciach :!: :!: to nie są warsztaty dla starych dziadków, i uwierz mi... to tylko strata czasu

Po drugie, zacznij ogólnie dla nowych jakimś wstępem, tzn powiedz o pen spinningu BARDZO OGÓLNIE, powiedz że są mistrzostwa świata, MP itp

Po trzecie, zacznij mówić o nie żadnej numeracji bo to głupota dla nowych tylko powiedz JAKIE są tricki tzn fundamentale i ze od nich się zaczyna reszta, i pokaż im te tricki, jak pen idzie, pokaż im jak palce mają sięukłądać itp

Tutaj się kończy lekcja pierwsza po której odpada połowa osób, potem odpadą kolejce osoby itp i tak u mnie kręci aktualnie 7 osób chyba + 2 nowe osoby były na ostatnich warsztatch i psycholog szkolny (jużkilka lekcji i się wkręcił) ^^

podczas kolejnych lekcji możesz im wprowadzić takie pojęcia jak indeks, grip, tip itd

jeżeli chcesz więcej porad i jakich błędów nie robić pisz śmiało do mnie na pw :) w końcu kilku ludzi wzerbowałem do świata pen spinningu wiec moge dać kilka rad ;)

ogólnie mówiąc to jestem bardzo zaangażowany w promowanie, zanim przestałem kręcić to beny i enter mieli 2 wywiady ale wtedy to oni byli początkujacymi a teraz szykuje nam się na warsztatach już wywiad w tv ;)
Ostatnio zmieniony przez agilus |18 Lis 2008|, o 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
PTP Wymiany/Trades
 
 
Kąś 
Fingers' Artist


Kręcę od: pff...
Ręka: całkiem prawa
Posty: 402
Skąd: Lublin/Londyn
Handel: 100% (+15, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 21:23   

@Cienki - Tak właśnie myślałem, że zawaliscie byłoby, gdybyś w jakiś piątek kiedyś mógł olać szkołę i przyjechać do Lublina i uczestniczyć w kółku jako gość specjalny, taki mega koks z polskiej czołówki. To byłoby naprawdę zawaliste, ale domyślam się, że może być ciężko to zrobić.
_________________
PTP Wymiany/Trades
 
Cienki 
Mistrz Polski 2009


Kręcę od: VI.07
Ręka: Prawa/ Right
Wiek: 30
Posty: 2229
Skąd: Opole Lubelskie
Handel: 100% (+25, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 21:32   

No tak, jakby moi rodzice nie podchodzili do spinningu tak bardzo sceptycznie to bym już dawno przyjechał ;P

Agilus - że niby numeracja palców to pierdoły? A potem się dziwią że na każdego nowego mówią noob bo nie wie który palec który :facepalm:
_________________

http://www.lastfm.pl/user/CienkiPPP - tego słucham.
http://www.myspace.com/cienkibbx/
PTP Wymiany/Trades
 
 
sp3cu 
Użytkownik

Kręcę od: 4500 P.N.E
Ręka: lewa noga
Wiek: 30
Posty: 448
Skąd: Polanica Zdrój
Handel: 98,86% (+87, 0, -1)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 21:37   

Cienki, moze i masz racje, lecz ja tez mialem w szkole i w klasie takich ktorzy chcieli krecic, i tez im najpierw tlumaczylem 30 min a jak pozniej im dalem pena zeby sprobowali TA to powiedzieli "poje..... ten pen spinning" i teraz na peny nawet nie chca patrzec, wiec najpierw niech zobaczy kto na serio bedzie sie tym zajmowal bo szkoda czasu jak Kąś bedzie mowil im co i jak a oni zrezygnują, niech sie nauczą przynajmniej 2-3 trikow i dopiero zdecydują sie czy chca dalej zaglebiac sie w tajniki pen spinningu czy sobie odpuszczają.


Jest to tylko moja osobista opinia i moje zdanie.
PTP Wymiany/Trades
 
 
agilus 
Użytkownik


Kręcę od: I 2008
Ręka: Prawa
Wiek: 32
Posty: 198
Skąd: DDZ
Handel: 100% (+3, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 21:38   

nie mówię ze pierdoła tylko na pierwszych zajęciach można to pominąć, pierwsze zajęcia nie mogą być teoretyczne, one muszą być praktyczne, numeracje można wprowadzić osobą które się wkręciły już a nie początkującym i o to mi chodzi. Bo powiedzieć to trzeba wszystko. Ewentualnie można zrobić tak jak u mnie, wydrukować TO i powiesić gdzieś w pomieszczeniu

My na warsztatach korzystamy z tych kartek które drukujemy


@up i o tym własnie mówie, to jest największy błąd... teoretyczny pen spinning :facepalm:
PTP Wymiany/Trades
 
 
Swierszcz 
Użytkownik


Kręcę od: 01-09.2008
Ręka: Prawa
Posty: 114
Skąd: Gdańsk
Handel: 100% (+1, 0, 0)
Wysłany: |18 Lis 2008|, o 21:47   

To pierwszy krok Do powstania Polskiej Szkoły Penspinningerów...;)

[ Komentarz dodany przez: Pari: Wto 18 Lis, 2008 ]

Argh. Nie ma Penspinningerów. Nie ma Penspinnerowania. Są Penspinnerzy, którzy kręcą.
P.
_________________
Kręcę...tylko z kobietami ;)
PTP Wymiany/Trades
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FIBlack modified by Falcone and Aragon77, Hakan for penspinning.pl